Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

27. Januariveiling 2016

Versteigerung am Freitag, 8. Januar 2016 ab 16:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Reiswekker
Startpreis 480 EUR

Grote zware messing reiswekker, Frans, omstreeks 1900 met slagwerk, drie hamers op drie gongveren, gemerkt Camerden en Forster New York, tijd afroepbaar door drukknop 17x10x8cm Cond:G

Witgouden collier met topaas, diamant en rookkwarts
Startpreis 190 EUR

Collier en hanger, WG 585/000 met topaas, diamant en rookkwarts Lange flexibele hanger met onderaan een rookkwarts, vierkant gefacetteerd, een staafje met diamant en 2 roze/rode topazen. de hanger is ...

Witte armband met schildering
Ergebnis: 45 EUR

Witte armband met fraaie bloembeschilderingen in diverse kleuren en goudkleurige details. 15x62 mm. met scharnier en clipsluiting.

Porseleinen beeld, man met hond
Startpreis 120 EUR

Oude porseleinen figuur peinzende herder met hond gesigneerd pfeffer gotha, 20e eeuw onduidelijk gemerkt 31cm Cond:G

Louis Quinze tafel, 18e eeuw
Startpreis 200 EUR

Originele Franse 18e eeuwse Louis Quinze Poudreuse omstreeks 1780 met marquetterie, noten fineer op eiken, origineel slot, beslag en bronzen poten binnenblad met spiegel en vakverdeling, lichte finee...

Zeldzame parelmoerdoos
Ergebnis: 110 EUR

Oude Chinese, met parelmoer belijmde dekseldoos, 1e helft 20e eeuw in goede staat 5x13x9cm

Zilveren miniatuur stel op troon
Startpreis 40 EUR

Zilveren miniatuur, stel op troon. Versierd met geluksoog en turkoois op een stukje been. 4,5x1,5 cm Cond.:G

2 Pistolen
Ergebnis: 475 EUR

Een koppel antieke pistolen voorladers, omstreeks 1800 met gravures en stempel E.L.G in goede staat

2 Samson bordjes
Ergebnis: 25 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met roze en floraal decor, Samson, beide borden haarscheur 23,5cm Cond:M

Tchjagenny, paardenstudie
Startpreis 300 EUR

Charles Philogene Tschaggeny 1815-1894 studie van een paard olieverf op paneel 32x21,5 Cond:G

Schwarzwalder vitrinekast
Startpreis 250 EUR

Zeldzame antieke Duitse Schwarzwalder vitrinekast met houtgesneden paneel met panters omstreeks 1880 (licht beschadigd) 197x87x44cm Cond:R/G

Ring, blauw saffier
Startpreis 100 EUR

Elegante rozetring GG 585/000, met blauw saffier en briljant. Fijne rozetring met in het midden een vlak geslepen blauw saffier, ø 5 mm, en een rand met 13 kleine briljanten. ø Rozet 9 mm. ca. 1.9 gr....

Divers antiek tin
Ergebnis: 50 EUR

Zestien delen antiek tin 18e/19e eeuws o.a. brandewijnkom, borden, blaker, lepels, dekselpot, klepkan Cond:R/G

Pendant van R. Jelgershuis
Ergebnis: 500 EUR

Twee maal Johannes Rienksz Jelgerhuis 1770-1836, pendant man en vrouw in interieur, pastel op papier 36x25 Cond:G

Eiken kabinet
Startpreis 400 EUR

Groot eikenhouten Brok kabinet omstreeks 1900 met bronzen beslag, 8 lades achter de deuren en staande op klauwpoten, Louis Quinze stijl, 230x186x62cm

Aflopend bloedkoralen collier
Startpreis 150 EUR

Bloedkoralen collier met gouden karabijnhaak. Aflopend bloedkoralen collier, ronde kralen ø 3-8 mm met 585/000 gouden sluiting. Lengte 47 cm, ca. 13 gr.

Beren kapstok
Startpreis 800 EUR

Grote houtgestoken Schwarzwald stijl berenkapstok met spiegel, 21e eeuw 195cm Cond:G

5 Chinese schoteltjes
Startpreis 150 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met spelende kinderen, geschulpte omranding, 4 goed, 1 gelijmd 11ø Cond:R/G

Chinese schaal, zilveren hengsel
Ergebnis: 70 EUR

Achtiende eeuwse gesigneerde Chinese schotel met zilveren hengsel diep blauw floraal decor en geschulpte rand in goede staat 14x15,7cm

Kachel
Ergebnis: 90 EUR

Antieke Hollandse potkachel merk sun, omstreeks 1900 in goede staat 75cm Cond:G

Schilderij, H. Bellaard
Ergebnis: 100 EUR

Henk Bellaard 1896-1975 boerderij na regenbui bij avond olieverf op linnen 60x50 Cond:G

2 Chinese gemberpotten
Ergebnis: 70 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten met landschappen en koperen deksel 20x15øcm

Schilderij, dame
Startpreis 200 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuws, Italiaanse vrouw in landschap, olieverf op paneel 16x25cm Cond:R/G

Tas, zilveren beugel
Startpreis 90 EUR

Tas met zilveren beugel, 835/000 Hollands. Gecontourneerde beugel met Biedermeier krulgravures. MT.: Onleesbaar jl.: X 1882 met mooie geborduurde tas. 11x18 cm. Cond.: G