Antieke Amsterdamse stijl schoolklok eiken met palissander omstreeks 1930 Junghans uurwerk met halfuurslag 28x44x12
Vroeg 19e eeuwse Engelse Bracket tafelklok met dubbele snack omstreeks 1830 in Waldrow London halfuurslag op bel 41cm in goede originele staat
Antieke Franse Comtoise omstreeks 1800 met spillegang, in goede staat, met vouwslinger, compleet met stoelbok en sleutel. 37x24x15cm Cond:G
Franse comtoise, 19e eeuws, compleet met bok en sleutel, met harpslinger in goede originele staat 45x16x25 Cond:G
Kopie van een Neuchatel pendule met vernis Martin beschildering, 2e helft 20e eeuw met 8 daags uurwerk en halfuurslag gemerkt Du Chateau 41cm Cond;G
Drie delig antiek Frans marmeren klokkenstel omstreeks 1880(vervuild) met kaarskandelaren Frans 8 daags uurwerk met halfuurslag(slinger mist) 32x43cm Cond:G
Antieke Franse comtoise 19e eeuws met ankergang en dagaanduiding en harpslinger, versieringen bij wijzerplaat (zonder gewichten) 40x25x14cm Cond:R
Antiek Engels uurwerk met snack , en eigenbouw kast, zonder slinger 35x23x28cm Cond:R/G
Oude eikenhouten Friese Schippertjesklok met maanstand 2e helft 20e eeuw in goede staat 72cm
Negentiende eeuwse Engelse staande klok met seconden en dagaanduiding, en maanstand 6 slater Burslen 8 daags mooie gave eikenhouten met mahonie klokkast 230cm Cond:G
Antieke Franse eikenhouten tafelpendule omstreeks 1890 met achtdaags uurwerk, halfuurslag, gemerkt Deletrez Paris in goede staat 28x20x14 cm
Antieke eikenhouten pendule met dubbele zuilen en messing sierwerk, geslepen glas omstreeks 1980 ,acht daags uurwerk met halfuurslag in zeer goede staat 37,5cm Cond:G
Kleine oude messing reiswekker, ovaalvormig, 20e eeuw met emaille wijzerplaat in goede werkende staat 7,5x5x6cm
Antieke notenhouten Junghans tafelklok met latoenkoperen beslag in goede staat omstreeks 1880 42cm Cond:G
Grote antieke Franse palissander gefineerde kolompendule met intarsia, vergulde bronzen kapitelen en slinger omstreeks 1880 wijzerplaat iets beschadigd verder in goede staat 46,5cm Cond:G
Oude Friese stoelklok 2e helft 20e eeuw handbeschilderd, in goede staat 55x30x16cm Cond;G
Antieke Frans marmeren Louis Seize stijl pendule omstreeks 1870 tweede periode, 8 daags uurwerk origineel met halfuurslag, 40cm Cond:G
Mooie eikenhouten Friese staartklok met wekker maan en datum aanduiding 20e eeuws, handbeschilderde wijzerplaat met floraal en gouddecor in zeer goede staat 103cm
Antiek uurwerk van een Friese stoelklok(niet getest) Cond:R/G 26x17x14cm
Oude eikenhouten Warmink tafelklok met bronzen ornamenturen, 8 daags uurwerk met maanstand, 2e helft 20e eeuw in goede staat 34cm
Antieke Weense 1 gewicht uurwerk in eigenbouw klokkast, functies niet getest 89cm Cond:R
Defect antiek Weens uurwerk, slagwerk en secondenwerk is eruit, met 1 gewicht, eigenbouwkast 89cm Cond:M
Vijf oude keramieken keukenklokken omstreeks 1930 o.a Junghans Kieniger, Manthe, Hettich 21-26cm Cond:G
Vijf oude antieke keramieken keukenklokken omstreeks 1930 o.a. Kieniger, Kaiser, in goede staat 21-28cm Cond:G
Antieke Engelse mahoniehouten staande klok omstreeks 1910 met messing en verzilverde wijzerplaat 8 daags uurwerk met halfuurslag 2 gewichten 212cm Cond: R/G
Grote antieke Franse bronzen pendule omstreeks 1880 in Rococo vormgeving 8 daags uurwerk met halfuurslag 53cm Cond:G
Antiek Fries staand horloge (deels eigenbouw) fineerschade bij kap mooi 18e eeuws uurwerk, 8 daags met dag en datum en seconden aanduiding(secondenwijzer weg) gesigneerd Sikke Haakema Leeuwarden, slag...
Notenhouten Warmink tafelklok met Westminster kwartierslag op 5 staven, 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 31cm
Antieke Duitse notenhouten Schwarzwald wandklok omstreeks 1880 met slagwerk, latoenkoperen beslag, deurtjes missen, in goede staat 45x24x13cm
Antieke Duitse koekoeksklok omstreeks 1900, in goede originele staat 44x32x19cm Cond:G
Oude messing lantaarnklok, Engels, Tho Moore Ipswich, 20e eeuw zonder gewicht 35x17x14cm Cond:R/G
Antieke Duitse Schwarzwald wandklok omstreeks 1870 met portretmedaillons gelithografeerd, compleet met gewichten en slinger 33x26x13cm Cond:R/G
Negentiende eeuwse Friese staartklok met bruidskrans en spiegels, met originele patina in goede staat 140cm
Oude Friese staartklok, 2e helft 20e eeuw met maanstand, mahoniehouten kast 88cm Cond:G
Schijnwerper 50er jaren, chroom en zwart gelakt metaal, in goede staat, en een wandklok 60er jaren elektrisch met blauw glazen steun Clockmovement by Lanshire en centrale secondenwijzer 22x22x8cm
Aparte 50er jaren klok gemaakt van messing en glas, gemerkt Luxor in goede werkende staat 35x30x10cm Cond:G
Lot oude wijzerplaten in goede staat, o.a. comtoise, pendule Weense regulateur, Black Forrest staande klok etc13,5-27cm Cond:G
Antieke Franse messing cappuciner officiersklok omstreeks 1820 met slagwerk 2 hamers op bel, touwtjesslinger, wekker (achterdeurtje mist) slagwerk functioneert niet, verder in goede staat 26x11x7,5cm ...
Antieke Duitse Kienzle tafelklok, met eikenhouten kast, geslepen glas, halfuurslag met drie hamers op staven, in goede staat 31x47x15 cm Cond:G
Duitse 19e eeuwse Schwarzwalder klok Wijzerplaat rechts gelijmd, verde in goede staat 21x15x10cm Cond:R
Negentiende eeuws messing tijdschakelaar waarschijnlijk Duitsland omstreeks 1880 met complex mechanisme met bovenliggende balans 14x8,5x9 Cond:R/G
Antiek Frans uurwerk 8 daags met halfuurslag (1 wijzer mist) eigenbouw klokkast 21cm Cond:R
Art Deco Westminster regulateur met kwartierslag op 5 gongstaven omstreeks 1930 63cm Cond:R/G
Oude eikenhouten Wuba Westminster regulateur met kwartierslag op 3 gongstaven 2e helt 20e eeuw in goede staat 75cm
Fries eikenhouten schippertje met Schwarzwald uurwerk en blikken wijzerplaat, eigenbouw 75cm Cond:R
Antieke Albasten empire pendule, beschadigd, met 8 daags uurwerk, zonder slag en touwtjesslinger 42cm Cond:M
Antiek Franse pendule omstreeks 1870 met palmfluit spelende man, compositiemetaal vergulde klokkast, 8 daags uurwerk met halfuurslag 36x48x13cm