Zes Duitse eikenhouten eetkamerstoelen met goede biedermeier stijl stoffering, omstreeks 1900 120x40x45cm Cond:G
Oosterse kast met gestoken panelen met figuren, bloemen en suitaka tekens, 2e helft 20e eeuw 180x84x37cm Cond:G
Kapitale Oosterse houtgestoken kroonzetel met leeuwenkoppen wapen en rode stoffering (vlek) 20e eeuw 154x64x78cm Cond:G
Vier prachtige mahoniehouten Louis Phillipe stoelen, omstreeks 1870 met mooie rode velours stoffering, in zeer goede staat, snijwerk in rozenmotief.99x44x50cm Cond:G
Oude bruin lederen armleunstoel met houten poten en kopernagels, 2e helft 20e eeuw in goede staat 70x76x74cm
Antieke Jugendstil mahoniehouten buffetkast omstreeks 1900 in goede staat 210x122x60cm
Vroeg 19e eeuwse Engelse wortelnoten Queen Anne tafel met gebogen klauwpoten, origineel beslag en slot met sleutel, in goede originele staat 75x51x80cm
Hollandse 17e-18e eeuwse eikenhouten kist met lade en houtgestoken panelen zonder slot 68x63x140cm Cond:G
Modern lederen Hukla sta -op stoel (elektrisch) nieuwprijs 3200,- 1 jaar oud in goede staat 105x76x90cm
Schitterende mahoniehouten gesneden Voltaire met floraal decor omstreeks 1870 stoffering vervuild verder in goede staat
Antieke eikenhouten 2 deurs garderobekast met lade, snijwerk in de deuren, recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat 94x110x51cm
Hollandse Barokstijl kussenkast van eiken en notenhout, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw met schappen en lades, mooi ranken snijwerk, kast is uitneembaar. In zeer goede staat 181x166x59cm
Prachtige gerestaureerde Hollandse wortelnoten fineer gebogen Barok commode, 19e eeuws met bronzen beslag, klauwpoten, recentelijk vakkundig gerestaureerd in zeer goede staat 78x99x59cm
Antieke Franse etagiere tafel met intarsia, floraal decor en bronzen sierwerk omstreeks 1900 in goede staat 82cm
Antieke 19e eeuwse Hollandse eikenhouten eethoek met 6 stoelen met leeuwenkoppen in renaissance stijl (goede stoffering) uittrektafel verlengbaar tot 238cm 76x97x138cm Cond:G
Antieke eikenhouten buffetkast omstreeks 1880 met facetgeslepen glas en florale gestoken panelen en volle zuilen, 223x125x53cm Cond:G
Eikenhouten 18e eeuwse Hollandse dekenki8st met panelen en rillen en smeedijzeren handgrepen in goede staat 77x57x118cm
Louis Seize stijl schrijfbureau mahoniehout met tap toelopende poten, goed schrijfleer op blad omstreeks 1900 met drie lades in goede staat, 76x65x121cm.
Hollandse wortelnoten Barok secretaire 2e helft 20e eeuw met bronzen beslag, in goede staat 105x78x50cm
Oude bruin lederen armleunstoel met oren, houten poten en kopernagels 2e helft 20e eeuw (stoel ruikt sterk) craquelé in leer, 95x74x92cm Cond:R
Negentiende eeuwse mahoniehouten speeltafel met velours belijmd blad, opklapbaar en draaibaar, in goede staat, lichte fineerschade 78x83x42cm
Eikenhouten niervormig schrijfbureau met opstaande bureaurand omstreeks 1930 staande op leeuwenpoten drie bewerkte lades en twee deuren in goede staat 85x68x126
Vergulde 19e eeuwse spiegel met kuif en geslepen spiegelglas , achterkant kuif beschadigd, lichte restauratie rechts onder 92x46cm Cond:R/G
Antieke staande mahoniehouten kapspiegel met twee lades omstreeks 1870 staande op driespantpoot in hoogte verstelbaar 166cm Cond:G
Vier crème kleurige houten armleunstoelen met gestoffeerde zitting(vlekken) naar oud voorbeeld van 1900, 2e helft 20e eeuw 80x60x53cm Cond:R/G
Antieke Hollandse mahoniehouten 1 deurs Philippe kast met grote kroon omstreeks 1870 (wormbeval/beschadiging sneck weg) 236x103x56cm Cond:R
Hollandse wortelnoten commode, drie laden, 1e helft 20e eeuw met bronzen beslag en mooi snijwerk, op hoge gebogen poten, en gebogen zijkanten, gebruikerssporen 75x81x39cm Cond:G
Antieke massief pallisanderhouten armleunstoel, Louis Philippe omstreeks 1870, met kwalitatief mooi snijwerk en nieuwe lederen bekleding, 115x80x63cm Cond:G
Antieke massief pallisanderhouten armleunstoel, Louis Philippe omstreeks 1870, met kwalitatief mooi snijwerk en nieuwe lederen bekleding, 115x80x63cm Cond:G
Antiek Hollands eikenhouten theekastje met facetgeslepen glas omstreeks 1920, snijwerk en Queen Anne pootjes 89x43x74cm Cond:G
Twee Engelse 19e eeuwse iepenhouten Windsor kinderarmleunstoelen, in goede staat 70x42x32cm
Zeldzame 19e eeuwse zuid Duitse zitbank van grenenhout met rugleuning in het midden. 89x175x65 CondG
Originele vergulde empire spiegel omstreeks 1820, met origineel glas, in goede originele staat(slijtage vergulding) 105x53cm Cond:G
Mahoniehouten bureau Engels stijl meubel 2e helft 20e eeuw met uitschuifbaar bureaublad en groen schrijfblad, met vier lades. 113x92x45cm in goede staat Cond:G
Antieke Louis Seize stijl vitrine kast omstreeks 1900, met gebogen glas en glazen schappen, in goede originele staat 131x132x43cm Cond:G
Biedermeier stijl eethoek met 4 stoelen, 2e helft 20e eeuw in redelijk goede staat 80x115cm en 90x48x50cm
Antieke vroeg 19e eeuwse tafel ( poten ingekort tot salontafel) met lade.45x81x100cm Cond:G
Hollandse eikenhouten 2 deurskast omstreeks 1840 in goede originele staat 167x100x47cm Cond:G
Grote 19e eeuwse Engelse mahoniehouten kapspiegel in goede staat 96x86x37cm
Achttiende eeuwse eikenhouten kist voorfront omgebouwd naar twee deuren (wormbeval) oudere restauraties Cond:R 86x160x73cm
Mooie zwarte virtinekast met 2 glazen deuren en 4 glazen schappen , incl. verlichting 174x76,5x36
Mooie zwarte virtinekast met 2 glazen deuren en 4 glazen schappen , incl. verlichting 174x76,5x36
Antieke thonet schommelstoel omstreeks 1900 (ongemerkt) met rieten zitting en rugleuning, in redelijk goede staat 110x103x58cm Cond:R/G
Grote uitneembare Hollandse mahoniehouten linnenkast omstreeks 1870, lichte fineerschade, koplijst weg 130x190x43cm Cond:R/G
Negentiende eeuwse mahoniehouten Bridgetafel, uitklapbaar Engeland in goede staat 77x82x41cm
Achttiende eeuwse Hollandse eikenhouten armleunstoel, houtgepind in Barokstijl, in goede staat 113x54x64cm
Grote antieke mahoniehouten kapspiegel met facetgeslepen glas in goede staat 109x64cm
Negentiende eeuws grenenhouten schommelbedje in goede staat 65x91x62cm Cond:G