Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

27. Januariveiling 2016

Versteigerung am Freitag, 8. Januar 2016 ab 16:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Beeld man, G. Ruther
Startpreis 80 EUR

Metalen beeld omstreeks 1930 monogram G.R Gerhard Ruther Dandy met stok 23,5cm Cond:G

19e Eeuwse beeldjes
Startpreis 100 EUR

Twee 19e eeuwse Duits porseleinen figuren (lampenvoet of kandelaarsvoetstukken) onduidelijk gemerkt 15-16cm Cond:R/G

2 Bisquit figuren
Startpreis 30 EUR

Twee antieke (Duitse) bisquit porseleinen figuren omstreeks 1900, handen beschadigd 31-32cm Cond:M

2 Figuren, hardsteen/marmer
Ergebnis: 60 EUR

Twee antieke Chinese hardstenen figuren omstreeks 1900 voorstellende een Geisha en Chinese wijsheer in goede staat 5,8-6cm Cond:G

Diverse porseleinen beeldjes
Ergebnis: 20 EUR

Diverse oude porseleinen beeldjes, 4 maal, 2 vogels, 2 figuren Duitsland (Putti gelijmd) 5-11cm Cond:R/G

Aardewerken mosterdpotje, vrouw
Startpreis 150 EUR

Italiaans of Franse Fayence mosterdpot met deksel in de vorm van een vrouw met mand, 18e-19e eeuws, originele polychrome beschildering, gemerkt B.P 1158 minimale chips Cond:R/G

Wedgwood kraampot
Ergebnis: 120 EUR

Zeldzame 19e eeuwse Engelse Wedgwood kraantjeskan E.W.S Beanes patent in Fuser in Louis Seize stijl decor(restauratie aan beide grepen 32cm Cond:R/G

10 Delen bisquit porselein
Startpreis 50 EUR

Tien delen antiek Biquitporselein, omstreeks 1900 met figuren, in goede staat 8-24cm Cond:G

12 Diverse aardewerken schalen
Ergebnis: 25 EUR

Twaalf 18e en 19e eeuwse terracotta geglazuurde eetborden met florale decors(minimale beschadiging mogelijk) 20-22,5cm Cond:G

12 Diverse aardewerken schalen
Ergebnis: 25 EUR

Twaalf 18e en 19e eeuwse terracotta geglazuurde eetborden met florale decors(minimale beschadiging mogelijk) 20-22,5cm Cond:G

Aardewerken vaas
Startpreis 100 EUR

Grote antieke Duitse Villeroy en Boch Mettlach vaas omstreeks 1900 met floraal en jongens decor in goede staat 32cm

Vaasje, Empire stijl
Startpreis 50 EUR

Duitse porseleinen Ampfora vaas gemerkt Lindner Bavaria 2e helft 20e eeuw goud en floraal decor in goede staat 25cm Cond:G

Baardmankruik
Ergebnis: 160 EUR

Zeventiende eeuwse Duitse steengoed baardmankruik, genummerd 4, in goede staat 46x25ø

Baardmankruik
Ergebnis: 80 EUR

Zeventiende eeuwse Duitse steengoed baardmankruik, gerestaureerd, 44x24ø Cond:R

16 Diverse tegels
Ergebnis: 35 EUR

Lot diverse oude Hollandse wandtegels met diverse decors 18e-19e eeuws 13x13cm Cond:R/G

2 Antieke Chinese gemberpotten
Ergebnis: 225 EUR

Twee grote antieke Chinese gemberpotten 18e/19e eeuws met rondom Familie roze decor, in goede staat (1 chip deksel) 23x21ø cm Cond:G

Perzische dubbelkruik
Startpreis 300 EUR

Zeldzame antieke Perzische dubbelkruik omstreeks 500 na Christus of ouder, in goede originele staat met originele beschildering, bovenrand beschadigd 26x25x13cm

2 Imari pijpvazen
Ergebnis: 90 EUR

Twee 19e eeuwse Imari pijpvazen met floraal en gouddecor (barst bij een vaas) 25x12ø Cond:R/G

Groot imari bord
Ergebnis: 95 EUR

Zeer groot 19e eeuws Imari porseleinen bord met floraal en goud decor (gelijmd) 55,5ø Cond:M

Blauwe Japanse schaal, 10 hoekig
Ergebnis: 250 EUR

Negentiende eeuwse Japanse 10 kantige schaal, gesigneerd, met floraal en gouddecor in goede staat 5,5x28x28cm

Groot imari wandbord
Ergebnis: 80 EUR

Groot 19e eeuws Imari porseleinen wandbord met landschap folraal en gouddecor, chip rand 40,5cm Cond:R

2 Imari pijpvazen
Ergebnis: 110 EUR

Twee aparte antieke Chinese of Japanse pijpvazen met floraal en gouddecor, bij 1 vaas ijzeren montuur weg 22x14ø Cond:G

2 Imari pijpvazen
Startpreis 100 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari pijpvazen met floraal en vogel decor 24x11ø Cond:G

Imari lamp met brons
Ergebnis: 200 EUR

Grote 19e eeuwse Imari porseleinen tafellamp met bronzen en messing monturen(olifanten) mooie kwaliteit in goede staat 61cm

Imari set
Ergebnis: 250 EUR

Negentiende eeuws Chinees of Japans koffieservies met krijgerdecor, gesigneerd, blauw, roze, oker, bruin rood gekleurd, melkkan, suikerpot, theekan,koffiekan, 10 kop en schotels, 6 losse schotels.(min...

2 Imari kraagvazen
Ergebnis: 80 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen kraagvazen met floraal decor 29x12ø Cond:G

2 Imari vazen
Ergebnis: 70 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen vazen met floraal decor, in goede staat 17,5x11ø

2 Imari dekselvazen
Ergebnis: 300 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvazen met floraal decor en foo-honden op deksel in goede staat 32x24ø Cond:G

2 Pijpvazen met vogeldecor
Ergebnis: 75 EUR

Twee antieke Japanse pijpvazen met floraal en vogeldecor, chip bij tuit, omstreeks 1900, 24x8ø Cond:R/G

Japanse porseleinen vaas
Startpreis 120 EUR

Negentiende eeuwse Chinese of Japanse porseleinen vaas met floraal decor in coulissen, oude haarlijn 25cm Cond:R/G

2 Wilhelmina borden
Startpreis 30 EUR

Twee oude Delftse keramieken geschulpte Wilhelmina en Juliana herdenkingsborden 1898-1948 6sept. 1948

2 Delftsblauwe borden
Ergebnis: 50 EUR

Twee 18e eeuwse Delfts blauwe borden met bloemvaasdecor in goede staat (randglazuurschade) 22ø Cond:G

3 Delen Delfts blauw
Ergebnis: 60 EUR

Drie delig 18e eeuws Delfts keramieken kasstel gemerkt lampetkan, alle delen beschadigd 25-33cm Cond:M

Servies Petrus Regout, Beatrix
Ergebnis: 80 EUR

Antiek societe ceramique Maastricht servies omstreeks 1900, decor Beatrix blauw floraal, bestaande uit: theepot, melkkan, suikerpot, 11 kop en schotels in goede staat (minimale chip mogelijk) 6-26cm C...

2 Aardewerken vaasjes
Startpreis 95 EUR

Twee antieke Perzische terracotta vaasjes, Iran, ca 1300 na Christus, 1 schenkkannetje en 1 hoge vaas (chips) 9-14,5cm Cond:R/G

Majolica piedestal
Startpreis 30 EUR

Antieke Majolica console omstreeks 1900, onduidelijk gemerkt, Engeland (chip van voet) 15,5x13x13 Cond:R

Fayence tulpensteker + apothekerspot
Startpreis 40 EUR

Twee maal oud Fayence, grote apothekerspot met drie eikels en een tulpensteker 11-20cm Cond:G

Celadon schaal, Sung Dynasty
Ergebnis: 110 EUR

Grote 15e-16e eeuwse Chinees keramieken celadon schaal met lotusblad structuur, 8,5x20,3øcm Cond:G

Petrus Regout waterreservoir
Startpreis 60 EUR

Zeldzame antieke witte Petrus Regout Maastricht, waterreservoir en wasbak omstreeks 1880 (chip wasbak) 20-40cm Cond:R/G

2 Borden Delfts blauw
Ergebnis: 80 EUR

Twee grote 18e eeuwse Deftsblauwe borden, randschade en barst 36ø Cond:M/R

Beeld, tijger
Startpreis 70 EUR

Grote keramieken tijger (made in Italy) 20e eeuw in goede staat 43cm.

6 Diverse delen aardewerk
Ergebnis: 25 EUR

Zes delen oud antiek porselein en aardewerk. 13-31cm CondR/G

8 Tegels
Ergebnis: 30 EUR

Acht oude tegels, twee maal porseleinen fles 29 april 1945, voedsel-vrede-vrijheid, sept. 1944 , spoorwegstaking 1945 (verzet voor vaderland) 20x14,5cm en zes diverse Makkumse tegels, 2e helft 20e eeu...

7 Tegels, 17e-18e eeuw
Ergebnis: 90 EUR

Zeven antieke Hollandse tegels 17e 18e eeuws met diverse voorstellingen, beschadigingen en restauraties 13x13cm Cond:R

7 Antieke tegels
Ergebnis: 70 EUR

Zeven antieke Hollandse tegels met diverse voorstellingen 17e/18e eeuws, beschadiging randen 13x13cm Cond:R

Tegel met vogel, 17e eeuw
Ergebnis: 60 EUR

17e Eeuwse Hollandse wandtegel met vogel en fruit, tegels is gerestaureerd 13x13 Cond:R

8 Tegels, 18e eeuw
Startpreis 50 EUR

Acht Hollandse tegels met polychrome en blauwe decors omstreeks 1900, randschades mogelijk 13x13cm Cond:R/G

9 Tegels, 18e eeuw
Ergebnis: 50 EUR

Negen antieke tegels 18-19e eeuw met diverse voorstellingen 13x13 Cond:R/G

lot diverse tegels
Ergebnis: 110 EUR

Lot antieke Hollandse tegels omstreeks 1800 12 stuks met diverse bijbelse voorstellingen(minimale chip mogelijk) 13x13cm Cond:R/G

10 Antieke tegels
Ergebnis: 80 EUR

Tien antieke tegels 19e eeuw o.a polychrome figuren, landschappen etc, minimale beschadiging mogelijk 13x13 Cond:G

Tegeltableau
Startpreis 40 EUR

Zes pas tegeltableau met koeien in landschapsdecor 2e helft 20e eeuw 39x26 Cond:G

Tegeltableau, Michiel de Ruyter
Ergebnis: 50 EUR

Antiek Hollands 6 pas tegeltableau omstreeks 1900, de zeven provoncien ADM, de Ruiter, gerestaureerd Cond:M/R 39x26cm

3x 4-Pas tegels
Ergebnis: 40 EUR

Drie antieke stervormige 4 pas tegeltableaus Staphorster blauw, reaturaties en verlijming 26x26cm Cond:R

2x 4-Pas tegels
Startpreis 25 EUR

Twee antieke stervormige 4 pas tegeltableaus, sStaphorster paars (een tegel gelijmd, kleine restauraties) 26x25,5cm Cond:R

Tegeltableau
Ergebnis: 25 EUR

Oude westgraven Utrecht tegeltableau 20e eeuw 12 pas, boeren in herberg 40x53 cm cond:G

2 Weense borden
Ergebnis: 35 EUR

Twee sntieke Alt Wien porseleinen borden met gouddecor en gelithograveerde figurenvoorstelling omstreeks 1930, in goede staat 27ø Cond;G

6 Borden met boerentaferelen
Ergebnis: 40 EUR

Zes Duits porseleinen Jahresteller Seltmann weiden, Erntedank met diverse voorstellingenvan boeren taferelen, 90er jaren 25øcm Cond:G

2 Beeldjes van danseresjes
Startpreis 20 EUR

Twee oude porseleinen danseressen, beide licht beschadigd, grotere gemerkt Napel 12-21cm Cond:R

2 Delen aardewerk
Ergebnis: 40 EUR

Twee delen ou/antiek aarderwerk grote antieke keramieken pijpvaas omstreeks 1900 met Chinees decor, Japans porseleinen dekselschaal(Noritake, gouddecor) 2e helft 20e eeu 13-32cm Cond:G

2 Blanc de Chine tempelhonden
Ergebnis: 50 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Blanc de Chine tempelhonden in goede staat 12,5x4x5cm.

Duits Jugendstil servies, Bavaria
Ergebnis: 60 EUR

Antiek Duits Jugendstil servies, Bavaria met floraal en gouddecor, Z.S en C Bavaria gemerkt, bestaande uit koffiekan, theekan, melkkan, suikerpot, 12 kop en schotels en bonbonschaal, chip kopje 6-28cm...

Thomas Bavaria fruitset
Ergebnis: 35 EUR

Antiek porseleinen fruitset door Thomas Bavaria omstreeks 1930 met divers fruit en gouddecor, 7 delig in goede staat 19-33 cm Cond;G

2 Chinese borden
Ergebnis: 50 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met Chinese tuin decor met bamboe, randschade 23øcm Cond:R

2 Chinese borden
Ergebnis: 70 EUR

Twee 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen bordjes met decor van Chinese kinderen (1x beschadigd, 1x goed) ø16cm. Cond.: R-G

Fruitborden, 30-er jaren
Ergebnis: 25 EUR

Zes oude vooroorlogse porseleinen fruitborden met diverse fruitvoorstellingen en goudrand omstreeks 1930 gemerkt J.O en Z handelsmerk 17ø cm Cond:G

2 Chinese borden
Ergebnis: 40 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bloemvaas decor(barst en lichte randschade) 23ø cm Cond:R

Serviesje, Royal Albert
Startpreis 50 EUR

Veertien delig Royal Albert servies met decor van Lavender rose, 5 kop en schotels, 8 gebaksborden, en een theekan(schotel met haarlijn) 7-24cm Cond:G

Servies, Royal Albert
Ergebnis: 100 EUR

Engels Royal Albert servies 21 delig met Moss Rose decor, o.a. koffiekan, melkkan, suikerpot, tablet, kop en schotels(minimale chip mogelijk) 7-25cm Cond:G

Zuid Holland platelen blaker
Ergebnis: 15 EUR

Antieke Zuid Hollandse platelen blaker omstreeks 1920 met floraal decor polychrome in goede staat 6,5x11,5cm

Plateel karaf
Startpreis 30 EUR

Antieke Gouda platelen karaf omstreeks 1920 decor zomer J.B 22cm Cond:G

Platelen beeld, eland
Ergebnis: 275 EUR

Art Deco keramieken beeld door Chris van der Hoef omstreeks 1920 voor plateel fabriek, voorstellende een Eland 23x29x8cm Cond:G

4 Delen plateel
Ergebnis: 50 EUR

Vier delige Gouda platelen set omstreeks 1900, gemerkt Koniklijk goedewaagen Gouda, Holland korenbloem An en Favorite, tablet, vazen, schenkkan tablet (chip voet) 28x24ø Cond:R/G

Plateel vaas
Startpreis 80 EUR

Antieke Hollandse schoonhoven polychrome platelen vaas met console, HM, Koningin Wilhelmina 1898-1923, regerings herrinnering, met kasteel Diez-stamslot-Oranje Nassau. met leeuwenkoppen en floraal dec...

Platelen bloempot
Ergebnis: 60 EUR

Grote Hollandse antieke platelen bloempot, gemerkt papaver Arnhem Holland Gelria met floraal decor rondom 20xø28cm. Cond.: G

Delftse transition vaas
Ergebnis: 300 EUR

Achtiende eeuwse Delftse vaas met Chinees decor oude barst en randschade. 25cm Cond:R

Vier maal Chinees porselein
Ergebnis: 160 EUR

Vier maal antiek Chinees porselein, Queng lung zoutnap, vaasje met floraal decor,twee vaasjes craquele glazuur en hert decor 6,5-13cm Cond:R/G 17e-19e eeuws

Vier chinees porseleinen borden Fam. Rose
Ergebnis: 160 EUR

Vier antieke Chinese borden 18e-19e eeuws drie maal Familie Rose eenmaal blauw landschap (beschadigingen/chips) Cond:R

Vier Chinees porseleinen borden
Startpreis 60 EUR

Vier antieke Chinees porseleinen borden, twee maal lotusbloemvormig, twee maal Queng lung Cond:M/R

Lot Chinese miniatuurvaasjes
Ergebnis: 45 EUR

Zes antieke Chinese porseleinen miniatuurvaasjes 18e-19e eeuws 3,5-8cm Cond:R/G

Drie Kang Xy vaasjes
Ergebnis: 130 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen Kang Xy vaasjes met Chinese vrouwen decor(beschadigingen) 7-8,4cm Cond:R

Servies, Societe Ceramique Maastricht
Ergebnis: 90 EUR

Antiek boerenbont societe, ceramique Maasricht servies omstreeks 1900 met diverse beschadigingen en verkleuringen 59-delig 10-28cm Cond:M

Chinese Yixing theepot
Ergebnis: 25 EUR

Oude Chinese Yixing terracotta theepot, 1e helft 20e eeuw met landschapsdecor, en bamboe handgreep, koperen montuur tuit.(tuit minimale chip) 16,5x15x10,5cm Cond:G

Handgeschilderde aardewerken plaquette
Ergebnis: 40 EUR

Grote Duitse keramieken wandplaquette, gemerkt Rscha, handgemaakt, 2e helft 20e eeuw met geglazuurd bloemendecor, in goede staat 46,3x35cm

Divers Hollands keramiek
Ergebnis: 30 EUR

Vijf delen 19e eeuwse Hollands keramiek twee shcaaltjes met kasteeldecor, petrus Regout kastkom, en borden Petrus Regout 13,3x25.5 Cond:R/G

Bloempot
Startpreis 20 EUR

Duitse Jugendstil keramieken bloempot, Bonn Franz Ant merlem omstreeks 1900 (stuk uit binnenrand) 25x30øcm Cond:R

2 Goudstenen kastkommen
Ergebnis: 40 EUR

Twee antieke Hollandse goudsteen kastkommen omstreeks 1880 in goede staat 10-15cm Cond:G

10 Napoleon borden, Petrus Regout
Ergebnis: 80 EUR

Tien zeldzame antieke societe ceramique Maastricht keramieken borden omstreeks 1880 decor Napoleon, in goede staat 24ø

Grote keramiek vaas/lamp
Startpreis 150 EUR

Grote meramieken kunstenaarsvaas als lamp 20e eeuw 115x70ø Cond:G

Aardewerken kom
Startpreis 10 EUR

Aparte antieke keramieken kom met grepen 19e eeuws, Fayence met glazuur en florale decors(gerepareerd en gekramd) 10,5x23x18,5 ø cm Cond:R

17e eeuws Nederlands bord
Startpreis 80 EUR

Zeventiende eeuws Hollands keramieken bord met bloemdecor, oude barsten en chip 22ø Cond:R

2 Chinese vazen
Ergebnis: 210 EUR

Twee antieke Chinese porseleinen vazen omstreeks 1900 met bloesemtak decor 25,4cm Cond:G

5 Delen jade
Ergebnis: 250 EUR

Vijf delen antiek Chinees Jade o.a. zeepjes en ringen 3-8cm Cond:G

6 Delen jade
Ergebnis: 200 EUR

Zes delen antiek Chinees Jade medaillons 4-7cm Cond:G

Chinese vaas
Ergebnis: 60 EUR

Grote Chinees porseleinen Kan Xy stijl dekselvaas 2e helft 20e eeuw met kaperdecor in goede staat 49x23ø Cond:G

Fam Rose vaas, republique
Startpreis 400 EUR

Antieke Chinees porseleinen vaas, republikeins eerste helft 20e eeuw met tekst en landschapsdecor, in goede staat 22cm Cond:G

2 Wit porseleinen Chinese beeldjes
Startpreis 180 EUR

Twee grote Chinese wit porseleinen figuren 20e eeuw in goede staat 27cm