Metalen beeld omstreeks 1930 monogram G.R Gerhard Ruther Dandy met stok 23,5cm Cond:G
Twee 19e eeuwse Duits porseleinen figuren (lampenvoet of kandelaarsvoetstukken) onduidelijk gemerkt 15-16cm Cond:R/G
Twee antieke (Duitse) bisquit porseleinen figuren omstreeks 1900, handen beschadigd 31-32cm Cond:M
Twee antieke Chinese hardstenen figuren omstreeks 1900 voorstellende een Geisha en Chinese wijsheer in goede staat 5,8-6cm Cond:G
Diverse oude porseleinen beeldjes, 4 maal, 2 vogels, 2 figuren Duitsland (Putti gelijmd) 5-11cm Cond:R/G
Italiaans of Franse Fayence mosterdpot met deksel in de vorm van een vrouw met mand, 18e-19e eeuws, originele polychrome beschildering, gemerkt B.P 1158 minimale chips Cond:R/G
Zeldzame 19e eeuwse Engelse Wedgwood kraantjeskan E.W.S Beanes patent in Fuser in Louis Seize stijl decor(restauratie aan beide grepen 32cm Cond:R/G
Tien delen antiek Biquitporselein, omstreeks 1900 met figuren, in goede staat 8-24cm Cond:G
Twaalf 18e en 19e eeuwse terracotta geglazuurde eetborden met florale decors(minimale beschadiging mogelijk) 20-22,5cm Cond:G
Twaalf 18e en 19e eeuwse terracotta geglazuurde eetborden met florale decors(minimale beschadiging mogelijk) 20-22,5cm Cond:G
Grote antieke Duitse Villeroy en Boch Mettlach vaas omstreeks 1900 met floraal en jongens decor in goede staat 32cm
Duitse porseleinen Ampfora vaas gemerkt Lindner Bavaria 2e helft 20e eeuw goud en floraal decor in goede staat 25cm Cond:G
Zeventiende eeuwse Duitse steengoed baardmankruik, genummerd 4, in goede staat 46x25ø
Zeventiende eeuwse Duitse steengoed baardmankruik, gerestaureerd, 44x24ø Cond:R
Lot diverse oude Hollandse wandtegels met diverse decors 18e-19e eeuws 13x13cm Cond:R/G
Twee grote antieke Chinese gemberpotten 18e/19e eeuws met rondom Familie roze decor, in goede staat (1 chip deksel) 23x21ø cm Cond:G
Zeldzame antieke Perzische dubbelkruik omstreeks 500 na Christus of ouder, in goede originele staat met originele beschildering, bovenrand beschadigd 26x25x13cm
Twee 19e eeuwse Imari pijpvazen met floraal en gouddecor (barst bij een vaas) 25x12ø Cond:R/G
Zeer groot 19e eeuws Imari porseleinen bord met floraal en goud decor (gelijmd) 55,5ø Cond:M
Negentiende eeuwse Japanse 10 kantige schaal, gesigneerd, met floraal en gouddecor in goede staat 5,5x28x28cm
Groot 19e eeuws Imari porseleinen wandbord met landschap folraal en gouddecor, chip rand 40,5cm Cond:R
Twee aparte antieke Chinese of Japanse pijpvazen met floraal en gouddecor, bij 1 vaas ijzeren montuur weg 22x14ø Cond:G
Twee 19e eeuwse Japanse Imari pijpvazen met floraal en vogel decor 24x11ø Cond:G
Grote 19e eeuwse Imari porseleinen tafellamp met bronzen en messing monturen(olifanten) mooie kwaliteit in goede staat 61cm
Negentiende eeuws Chinees of Japans koffieservies met krijgerdecor, gesigneerd, blauw, roze, oker, bruin rood gekleurd, melkkan, suikerpot, theekan,koffiekan, 10 kop en schotels, 6 losse schotels.(min...
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen kraagvazen met floraal decor 29x12ø Cond:G
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen vazen met floraal decor, in goede staat 17,5x11ø
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvazen met floraal decor en foo-honden op deksel in goede staat 32x24ø Cond:G
Twee antieke Japanse pijpvazen met floraal en vogeldecor, chip bij tuit, omstreeks 1900, 24x8ø Cond:R/G
Negentiende eeuwse Chinese of Japanse porseleinen vaas met floraal decor in coulissen, oude haarlijn 25cm Cond:R/G
Twee oude Delftse keramieken geschulpte Wilhelmina en Juliana herdenkingsborden 1898-1948 6sept. 1948
Twee 18e eeuwse Delfts blauwe borden met bloemvaasdecor in goede staat (randglazuurschade) 22ø Cond:G
Drie delig 18e eeuws Delfts keramieken kasstel gemerkt lampetkan, alle delen beschadigd 25-33cm Cond:M
Antiek societe ceramique Maastricht servies omstreeks 1900, decor Beatrix blauw floraal, bestaande uit: theepot, melkkan, suikerpot, 11 kop en schotels in goede staat (minimale chip mogelijk) 6-26cm C...
Twee antieke Perzische terracotta vaasjes, Iran, ca 1300 na Christus, 1 schenkkannetje en 1 hoge vaas (chips) 9-14,5cm Cond:R/G
Antieke Majolica console omstreeks 1900, onduidelijk gemerkt, Engeland (chip van voet) 15,5x13x13 Cond:R
Twee maal oud Fayence, grote apothekerspot met drie eikels en een tulpensteker 11-20cm Cond:G
Grote 15e-16e eeuwse Chinees keramieken celadon schaal met lotusblad structuur, 8,5x20,3øcm Cond:G
Zeldzame antieke witte Petrus Regout Maastricht, waterreservoir en wasbak omstreeks 1880 (chip wasbak) 20-40cm Cond:R/G
Twee grote 18e eeuwse Deftsblauwe borden, randschade en barst 36ø Cond:M/R
Grote keramieken tijger (made in Italy) 20e eeuw in goede staat 43cm.
Zes delen oud antiek porselein en aardewerk. 13-31cm CondR/G
Acht oude tegels, twee maal porseleinen fles 29 april 1945, voedsel-vrede-vrijheid, sept. 1944 , spoorwegstaking 1945 (verzet voor vaderland) 20x14,5cm en zes diverse Makkumse tegels, 2e helft 20e eeu...
Zeven antieke Hollandse tegels 17e 18e eeuws met diverse voorstellingen, beschadigingen en restauraties 13x13cm Cond:R
Zeven antieke Hollandse tegels met diverse voorstellingen 17e/18e eeuws, beschadiging randen 13x13cm Cond:R
17e Eeuwse Hollandse wandtegel met vogel en fruit, tegels is gerestaureerd 13x13 Cond:R
Acht Hollandse tegels met polychrome en blauwe decors omstreeks 1900, randschades mogelijk 13x13cm Cond:R/G
Negen antieke tegels 18-19e eeuw met diverse voorstellingen 13x13 Cond:R/G
Lot antieke Hollandse tegels omstreeks 1800 12 stuks met diverse bijbelse voorstellingen(minimale chip mogelijk) 13x13cm Cond:R/G
Tien antieke tegels 19e eeuw o.a polychrome figuren, landschappen etc, minimale beschadiging mogelijk 13x13 Cond:G
Zes pas tegeltableau met koeien in landschapsdecor 2e helft 20e eeuw 39x26 Cond:G
Antiek Hollands 6 pas tegeltableau omstreeks 1900, de zeven provoncien ADM, de Ruiter, gerestaureerd Cond:M/R 39x26cm
Drie antieke stervormige 4 pas tegeltableaus Staphorster blauw, reaturaties en verlijming 26x26cm Cond:R
Twee antieke stervormige 4 pas tegeltableaus, sStaphorster paars (een tegel gelijmd, kleine restauraties) 26x25,5cm Cond:R
Oude westgraven Utrecht tegeltableau 20e eeuw 12 pas, boeren in herberg 40x53 cm cond:G
Twee sntieke Alt Wien porseleinen borden met gouddecor en gelithograveerde figurenvoorstelling omstreeks 1930, in goede staat 27ø Cond;G
Zes Duits porseleinen Jahresteller Seltmann weiden, Erntedank met diverse voorstellingenvan boeren taferelen, 90er jaren 25øcm Cond:G
Twee oude porseleinen danseressen, beide licht beschadigd, grotere gemerkt Napel 12-21cm Cond:R
Twee delen ou/antiek aarderwerk grote antieke keramieken pijpvaas omstreeks 1900 met Chinees decor, Japans porseleinen dekselschaal(Noritake, gouddecor) 2e helft 20e eeu 13-32cm Cond:G
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Blanc de Chine tempelhonden in goede staat 12,5x4x5cm.
Antiek Duits Jugendstil servies, Bavaria met floraal en gouddecor, Z.S en C Bavaria gemerkt, bestaande uit koffiekan, theekan, melkkan, suikerpot, 12 kop en schotels en bonbonschaal, chip kopje 6-28cm...
Antiek porseleinen fruitset door Thomas Bavaria omstreeks 1930 met divers fruit en gouddecor, 7 delig in goede staat 19-33 cm Cond;G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met Chinese tuin decor met bamboe, randschade 23øcm Cond:R
Twee 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen bordjes met decor van Chinese kinderen (1x beschadigd, 1x goed) ø16cm. Cond.: R-G
Zes oude vooroorlogse porseleinen fruitborden met diverse fruitvoorstellingen en goudrand omstreeks 1930 gemerkt J.O en Z handelsmerk 17ø cm Cond:G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bloemvaas decor(barst en lichte randschade) 23ø cm Cond:R
Veertien delig Royal Albert servies met decor van Lavender rose, 5 kop en schotels, 8 gebaksborden, en een theekan(schotel met haarlijn) 7-24cm Cond:G
Engels Royal Albert servies 21 delig met Moss Rose decor, o.a. koffiekan, melkkan, suikerpot, tablet, kop en schotels(minimale chip mogelijk) 7-25cm Cond:G
Antieke Zuid Hollandse platelen blaker omstreeks 1920 met floraal decor polychrome in goede staat 6,5x11,5cm
Antieke Gouda platelen karaf omstreeks 1920 decor zomer J.B 22cm Cond:G
Art Deco keramieken beeld door Chris van der Hoef omstreeks 1920 voor plateel fabriek, voorstellende een Eland 23x29x8cm Cond:G
Vier delige Gouda platelen set omstreeks 1900, gemerkt Koniklijk goedewaagen Gouda, Holland korenbloem An en Favorite, tablet, vazen, schenkkan tablet (chip voet) 28x24ø Cond:R/G
Antieke Hollandse schoonhoven polychrome platelen vaas met console, HM, Koningin Wilhelmina 1898-1923, regerings herrinnering, met kasteel Diez-stamslot-Oranje Nassau. met leeuwenkoppen en floraal dec...
Grote Hollandse antieke platelen bloempot, gemerkt papaver Arnhem Holland Gelria met floraal decor rondom 20xø28cm. Cond.: G
Achtiende eeuwse Delftse vaas met Chinees decor oude barst en randschade. 25cm Cond:R
Vier maal antiek Chinees porselein, Queng lung zoutnap, vaasje met floraal decor,twee vaasjes craquele glazuur en hert decor 6,5-13cm Cond:R/G 17e-19e eeuws
Vier antieke Chinese borden 18e-19e eeuws drie maal Familie Rose eenmaal blauw landschap (beschadigingen/chips) Cond:R
Vier antieke Chinees porseleinen borden, twee maal lotusbloemvormig, twee maal Queng lung Cond:M/R
Zes antieke Chinese porseleinen miniatuurvaasjes 18e-19e eeuws 3,5-8cm Cond:R/G
Drie antieke Chinees porseleinen Kang Xy vaasjes met Chinese vrouwen decor(beschadigingen) 7-8,4cm Cond:R
Antiek boerenbont societe, ceramique Maasricht servies omstreeks 1900 met diverse beschadigingen en verkleuringen 59-delig 10-28cm Cond:M
Oude Chinese Yixing terracotta theepot, 1e helft 20e eeuw met landschapsdecor, en bamboe handgreep, koperen montuur tuit.(tuit minimale chip) 16,5x15x10,5cm Cond:G
Grote Duitse keramieken wandplaquette, gemerkt Rscha, handgemaakt, 2e helft 20e eeuw met geglazuurd bloemendecor, in goede staat 46,3x35cm
Vijf delen 19e eeuwse Hollands keramiek twee shcaaltjes met kasteeldecor, petrus Regout kastkom, en borden Petrus Regout 13,3x25.5 Cond:R/G
Duitse Jugendstil keramieken bloempot, Bonn Franz Ant merlem omstreeks 1900 (stuk uit binnenrand) 25x30øcm Cond:R
Twee antieke Hollandse goudsteen kastkommen omstreeks 1880 in goede staat 10-15cm Cond:G
Tien zeldzame antieke societe ceramique Maastricht keramieken borden omstreeks 1880 decor Napoleon, in goede staat 24ø
Grote meramieken kunstenaarsvaas als lamp 20e eeuw 115x70ø Cond:G
Aparte antieke keramieken kom met grepen 19e eeuws, Fayence met glazuur en florale decors(gerepareerd en gekramd) 10,5x23x18,5 ø cm Cond:R
Zeventiende eeuws Hollands keramieken bord met bloemdecor, oude barsten en chip 22ø Cond:R
Twee antieke Chinese porseleinen vazen omstreeks 1900 met bloesemtak decor 25,4cm Cond:G
Grote Chinees porseleinen Kan Xy stijl dekselvaas 2e helft 20e eeuw met kaperdecor in goede staat 49x23ø Cond:G
Antieke Chinees porseleinen vaas, republikeins eerste helft 20e eeuw met tekst en landschapsdecor, in goede staat 22cm Cond:G
Twee grote Chinese wit porseleinen figuren 20e eeuw in goede staat 27cm