Zwarte hoge bloemtafel met 2 etages ca. 1870. In goede staat 113cm.
Twee grote Oosterse plated parfum flacons met blauw glazen reservoirs 20e eeuw 22-25cm gesigneerd Lanvin France Cond:G
Antieke Gouda platelen karaf omstreeks 1920 decor zomer J.B 22cm Cond:G
Twee antieke Jugendstil Majolica bloempotten omstreeks 1900 met florale decors, onduidelijk gemerkt (oude haarlijn) 18x23cm ø Cond:R/G
Achttiende eeuws Chinees porseleinen natfruitschaal(beschadigd) en 15 Chinese schotels meest met visdecor 20 eeuw (chips) 11-22 cm Cond:M/R
Zilveren zakhorloge, 800/000, versierd met niëllo bewerking en met verguld wapenschild aan de achterzijde. Secondewijzer ontbreekt. ø 47 mm, werkend.
J Keuken 4/10 1995 abstracte compositie steendruk op papier 42x31cm Cond:G
Oosters houtgestoken teakhoutenpaneel met figuren, 2e helft 20e eeuw 107x47cm Cond:G
Twee antieke (Duitse) bisquit porseleinen figuren omstreeks 1900, handen beschadigd 31-32cm Cond:M
Droe 19e eeuwse Imari kommen, twee met geschulpte rand en floraal decor, chip en haarscheur, een blauw wit landschapsdecor goed 19cm