Grote antieke bruingeglazuurde voorraadpot 19e eeuw 48x33øcm Cond:G
Drie antieke kastkommen , Chinees porselein , kommen met floraal en haan decor 5,2x15,4 ø Cond:G
Twee oude Engelse coalpoort keramieken Kings ware vazen, A.D 1750 met gouden drakendecor, een vaas randschade, ander goed, 23xø14 Cond:R/G
Drie edelstenen colliers, bestaande uit een verlopend collier van malachiet, een tijgeroogcollier en een collier van carneool met parel.
Zilver vergulde Frans gourmette armband met karabijnsluiting. Breedte 10 mm, Lengte 20 cm. ca. 9,7 gr. Nieuw
Diverse delen plated, tablet, tabaksdoos, 5 messenleggers etc 5,5-40cm. Cond:G
Hanger met grote geslepen barnsteen en een ovaal geslepen kleinere barnsteen. Grote steen mist enkele chips. 9x4,5 cm
Kristallen vaas met zilveren rand, 925/000, Duits. Kristallen vaas met bolle buik en uitlopende rand met zilveren montuur. Kristal is versierd met kattetongslijpsel. MT.: Karl Chr. Kern, Schwäbisch G...
Zilveren hanger en oorhangers, 925/000, met granaat. Fraaie oorhangers met 2 peervormig gefaceteerde granaten, lengte 21 mm, en een hanger met ovaal gefacetteerde granaat, grootte hanger 12x6 mm.
Zilveren choker, 925/000, prachtig versierd met knopjes en greinen, bezet met 3 ovaal gefacetteerde granaten. Bevestigd aan een ankercollier. Lengte 43 cm. Breedte 18 mm. ca 13,1 gr. Als nieuw
Zilveren broche met markesiet en Onyx. Broche Art Deco-stijl, fraai versierd met markesietstenen en onyx. ca 9,2 gr. 50x24 mm. Ook te gebruiken als hanger. Als nieuw
Fraaie zilveren armband,830/000 met Oosterse afbeelding. Armband met ovale medaillons uit geoxideerd zilver met Oosterse afbeelding. Voorzien van een bakslot. Lengte 18 cm ca. 9,4 gr.
Ets Brouwer omstreeks 1930, Prins Hendrik kade Amsterdam, ets op papier 30x22cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, bosgezicht met beek, olieverf op paneel 24x32cm Cond:G
F Klaussen, boerderij bij sloot, olieverf op paneel 18x13cm. Cond:G
Lot divers oud tin, o.a. maten, borden, lepels, houders, 8-12cm Cond:R/G
Achtiende eeuws antiek boek, oude en hedendaagse kerkelijke geschiedenissen, J.L Mosheim MDCCLXXX deel 3, band iets gescheurd 23x14,5x5,5cm. Cond:R
Twee antieke barometers omstreeks 1900, notenhout Jugendstil, en Schwarzwald ranken 27-43cm. Cond:G
Oude messing brandblusser omstreeks 1920, gemerkt Pyrene, handelsmerk brandblusscher The Pyrene company ltd. London Eng 36cm. in goede staat
Antiek Engels mahoniehouten dienblad met messing banden, 19e eeuws in goede staat 10x53x35cm.
Stel oude friese doorloperschaatsen, met ijspret beschildering, in goede staat 35cm.
Antieke toneelkijker met lederen foudraal, ivoor imitatie baceliet, klein deukje, 8,5x12,5cm Cond:R
Afrikaanse houten offerbeker van de Yaka stam uit Congo, voorstellend een kom gedragen door een reptielachtige/fantasiefiguur. 18,5x14x15cm. Cond.: G