Antieke Franse windmeter, omstreeks 1930, Jules Richard Paris, in originele foudraal, en in goede staat 8x21x11cm.
Twee notenhouten fineer Art Deco nachtkastjes omstreeks 1930. Recentelijk gerestaureerd, in zeer goede staat 70x50x38cm Cond:G
Kersenhouten bank met zwart lederen stoffering, kopergenageld, 2e helft 20e eeuw, stijlmeubel in goede staat 85x190x75cm
B.M oude Jean? 1645, portret edele heer, olieverf op paneel 21x27cm Cond:G
G. Metsu 1661, 19e eeuwse kopie) Jager met wijnglas, geweer, tin en gevogelte, olieverf op paneel 23x27,5cm
Zes gouden fantasieringen, 585/000. Verschillende ringen o.a. met zirconia, saffier en robijn. Totaal ca. 10,4 gr Nieuw
Zilveren armband, 925/000, gourmet bezet met parels, waarvan een met gouden rand. Merk Pianegonda. ca. 33 gr. Lengte 19 cm. In goede staat
Zilveren tafelbel, 835/000, met gecontourneerde rand. Voorzien van floraal graveerwerk. MT.: Van Kempen, Voorschoten jl.: Q: 1850. Voorzien van onedele binnenbel. Gerestaureerd. ø 10x17 cm.
Antiek opgezet wildzwijn kop met houtsnijwerk, omstreeks 1916 Dannenberg, in goede staat 64x86x45cm. Cond:G
Zilveren kan, 925/000, met parelrand. Ovaal gevormde koffiekan versierd met parelrand aan de boven en onderrand en voorzien van een houten oor. MT.: Koninklijke van Kempen en Begeer, Voorschoten jl.: ...
Donkerblauw lederen bank met fauteuil in Barokstijl, 20e eeuw in goede staat 85x156x76 en 100x75x 76cm
Drie prachtige Italiaanse gesigneerde mondgeblazen glazen voorwerpen, flacon, bokaal en schenkkan 21-26cm. Cond:G
Drie miniaturenportretten, 19e eeuws, handgeschilderd in originele lijsten 12-14cm. Cond:G
Gouden ring tourmalijn en diamant 585/000, 0.23crt. Tourmalijn 1,2x0,8cm ovaal, ø 65, 12,7gram. nieuw
Negentiende eeuws tinnen reliëf in notenhouten lijst, lauwerkrans, bijbelse figuur met leeuw, verso evangelis 12x2ø Cond:G
Negentiende eeuws bronzen beeld, man met verkondiging en zwaard, ongesigneerd 41cm.
Renaissance 2 derus spinde, eikenhout met snijwerk, leeuwenkoppen, lijstenwerk, deels 17e/18e eeuws, deels 19e eeuws 142x83x53cm. Cond:G
Fraaie zilveren theepot, 925/000, Empire. Theepot met rechthoekig gecontourneerde vorm voorzien van houten greep en knop. MT.: Jacobus Carrenhoff, Amsterdam jl.: B:1836 28x13x18 cm. In goede staat.
Duitse 19e eeuwse Historisme gietijzeren visitekaartjes standaard, meisje met oesterschelp, gemerkt Hanau E.G. Zimmerman 32cm. Cond:G
Antiek 19e eeuws dubbelloops flobert pistool met gravering, a. espingarda, especial campinera C.A. Pamieri, 9mm, kolf gebroken, 22cm. Cond:R
Bijzondere bloedkoralen hanger/broche met verguld montuur. Fraai uitgewerkte hanger van bloedkoraal. Ontbreekt een kleine stukje. 4x7,5 cm. ca. 14,6 gr. Cond.: G
Gouden horloge, 585/000, Prisma met gouden band. Rond horloge, mechanisch, met Milanees bewerkte gouden band. Lengte 16 cm. ca. 20 gr. In goede staat, werkend.
Twee grote antieke Japanse Cloissone voorraadpotten met deksel, bloesemtak en vogeldecor omstreeks 1920 in goede staat 22-16øcm Cond:G
Negentiende eeuwse Hollandse beschilderde Friese stoelklok, in goede staat 70cm.