Twee zilveren fazanten, miniaturen, 800/000. 12x3x6 cm. ca. 42 gr. In goede staat.
Twee zilveren tafelkandelaars, 925/000. Twee fraaie kandelaars met getorste rand en vlakbewerking. Voorzien van gevulde voet. ø10x8 cm. Eén kandelaar is iets gedeukt aan de onder en bovenrand.
Zilveren ring met carneool 925/000 ringkop 22x17mm maat 59.
Modern zilveren collier 925/000. ca 39 gr. (massief) Lengte 80cm
Gouden naaldenkoker, 585/000, Frans. Prachtig versierd met gedreven guirlandes en bewerkt met Biedermeier gravures. 7x1cm. ca 3,2 gr. In zeer goede staat.