Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

29. Juliveiling 2016

Versteigerung am Freitag, 8. Juli 2016 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Eiken Empire commode
Ergebnis: 150 EUR

Hollandse eikenhouten empire 3 laden commode met halve zuilen en vergulde capitellen, mooi ringbeslag, in goede originele staat 90x47x105cm. Cond:G

Secretaire
Startpreis 400 EUR

Duitse antieke mahoniehouten Louis Philippe secretaire met volle zuilen en kroon, omstreeks 1870 met mooi mahoniehouten binnenleven met lades en deuren, zuilen en capitellen, lichte gebruikerssporen, ...

Onduidelijk gesigneerd, ca. 1900
Startpreis 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900 Duitse school, besneeuwd dorpsgezicht met figuren, olieverf op paneel 28x30cm Cond:G

N. Hoppes, stilleven met fruit
Ergebnis: 50 EUR

N Hoppes, Nijmegen augustus 1958, stilleven met fruit, olieverf op paneel 27x18cm. Cond:G

Perzisch schilderij
Startpreis 60 EUR

Oud Perzisch ongesigneerd schilderij op zijde, vrouwelijke hofhouding, gouche op zijde 55x43cm. Cond:G

Beeldje, meisje op stoel
Startpreis 120 EUR

Antieke compositie metalen figuur, voorstellende een baby op kinderstoel, door l. Steiner, poot achter beschadigd en breukje been., 29cm. Cond:R/G

Bronzen beeldjes
Startpreis 170 EUR

Antieke bronzen figuur maarschalk te paard omstreeks 1900, door Boyer, Emile Boyer 1903-1953, in goede staat 15cm. Cond:G

Notenhouten Grunder tafelklokje
Ergebnis: 35 EUR

Antieke Duitse notenhouten tafelklok omstreeks 1880 Gründerzeit, wormbeval, wijzerplaat geoxideerd 42cm Cond:M

Houten figuur
Startpreis 60 EUR

Houtgesneden figuur omstreeks 1930, dansende vrouw in klederdracht, in goede staat 39cm. Cond:G

Zonneklokje
Ergebnis: 60 EUR

Oude houten zonneklok goudkleurig met mechanisch uurwerk met bovenliggende balans 20e eeuw in goede staat 25ø

Grote figurenpendule
Startpreis 400 EUR

Zeer grote houtgesneden goudkleurige figurenpendule, 20e eeuw met 19e eeuws uurwerk op vaste console. In goede staat. 8 Daags uurwerk met halfuurslag 73x62x24cm Cond:G

3 Antieke landkaarten
Startpreis 80 EUR

Drie antieke landkaarten 17e-18e eeuws, nieuwe kaart Schieland, Berghe op zoom, Dijkgraaf 16-24cm gravures op papier Cond:G

Ongesigneerd 18e eeuw
Ergebnis: 100 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1700, edele heer met engelenvleugels, olieverf op linnen 39,5x57cm. Cond:G

3 Bronzen beelden
Startpreis 100 EUR

Drie bronzen beelden 20e eeuw, twee musicerende figuren, Duitse jongen met krant 24-33cm

Jaap van Kregten
Ergebnis: 120 EUR

Jaap van Kregten 1878-1967, Twents landschap met kalveren, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G

Bronzen beeld Eugen Wagner
Startpreis 300 EUR

Antieke bronzen figuur door Eugen Wagner 1871-1942, man met sijs op marmeren voet, 36cm. Cond:G

Wit porseleinen pendulestel
Startpreis 150 EUR

Antiek Jugendstil keramieken klokkenstel met vergulde messing monturen omstreeks 1900. Floraal decor en gouddecor(wekkeruurwerk) In goede staat 50-57cm.

Staand klokje
Startpreis 250 EUR

Notenhouten miniatuur staande klok met maanstand en bronzen versieringen, Orfac 2e helft 20e eeuw 48cm. Cond:G

Groot Art Deco beeld, gondel
Startpreis 850 EUR

Zeer groot natuurstenen Art Deco beeld omstreeks 1920, gesigneerd Menneville, Venetiaanse voorstelling man in gondel bij vrouw op kade, compositiemetaal, handbeschilderd, gondel hout met messing 56x64...

Bronzen Lenzkirch pendule
Ergebnis: 825 EUR

Grote 19e eeuwse Duitse bronzen Historisme Lenzkirch klok, aug.1million 453215 met albasten console en binnenplaat, bebloemde geemaileerde wijzerplaat(geheel in goede staat) 62cm Cond:G

E.J. Ligtelijn
Startpreis 700 EUR

Evert Jan Ligtelijn 1893, Oosterse straat met figuren, olieverf op paneel 50x40cm Cond:G

Jan te Wierik
Ergebnis: 650 EUR

Jan te Wierik 1954-2002 Haaksbergen, fantasiefiguur 1998, acryl op papier 76x62cm. Cond:G

Handgeknoopte Kelim
Startpreis 60 EUR

Oud Oosters Kelim tapijt met verschillende kleuren, in goede staat, kleine restauratie 130x196

Chinees tapijt
Ergebnis: 100 EUR

Groot oud Chinees tapijt met vazen en floraal decor 210x310cm Cond:G