Massief zilveren kruis, 925/000, gerhodineerd. Kruis voorzien van gediamanteerde bewerking, merk Quinn Grootte 28x20 mm. ca. 4,6 gr.
Geslepen dikwandige kristallen asbak met fraaie geslepen ster op de bodem met 835/000 zilveren montuur Mt: J. Kóhler Amsterdam ø8cm.
Duits mes met 800/000 zilveren heft met florale motieven en een vleesvork met fraai zilveren heft met tweezijdige florale motieven 21cm.
Lot met 2 delen zilveren, bestaande uit een doosje met zilveren tafelcijfers en een porseleinen odeurflacon met rode beschildering voorzien van zilveren dop, gedeukt. Cond.: R-G
Zilveren kandelaar, 835/000. Kleine lage kandelaar met fraai bewerkte rand met blad en bloemmotief. ø 6x7 cm. Rand heeft deuken. In redelijk goede staat
Kristallen potje met zilveren deksel, 925/000, Engels. Bollopend potje met slijpsel aan de onderzijde, voorzien van zilveren deksel met kwastje. MT.: John Grinsoll & Sons, Birmingham jl.: D 1902 ø 4,5...
G Schödl 1938, zeilboten voor Mediterraanse kust olieverf op paneel 29x22cm Cond:G
Twee keer A. Duveaux 1894 en 1895 Arts Decoratiefs ontwerpen, aquarel op papier 29x26, 30x19cm Cond:G
Drie 19e eeuwse prenten, Cavalerie/ruitersport, 1 Tom and Jerry sporting, 2 Tom and Jerry Logic, 3 battle of bull run 1861, Johnson Fry &co New York 20x13-20x18,5cm Cond:G
A.W.Wijkniet '24, handgesigneerd 1894-1973, stadsgracht in de winter, lithografie op papier 41x22cm Cond:G
Ongesigneerd 20e eeuw landschap met molen en vissers, olieverf op paneel 36x27cm Cond:G
D.F. Hoogstraate omstreeks 1930, gemberpot met Dahlia's olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G
Twee maal antiek religieus, eenmaal papierknipsels in baklijst Ex puip BJM Jonassi, 1 x velours en linnen Angus dei 14-32cm,.Cond:G
Twee antieke plated bonbonschalen met hengsel, omstreeks 1900 20-26cm. Cond.G
Fles Eau de toilette "First de Van Cleef & Arpels, Paris 120 ml. nieuw.
Negentiende eeuwse Duitse stickbarometer van vurenhout, opticus J. Elkan, Aurich, in goede staat 98cm. Cond:G
Oosterse bewerkte koperen ketel 20e eeuw in goede staat 20x13øcm.
Drie delen antiek koperwerk 19e eeuws, messing petroleumlamp omstreeks 1900, koperen strijkijzer, biedermeier vijzel en stamper 11-31cm Cond:G
Munten- en postzegelsset "Souvenir Vaticano, Jubilaeum A.D. 2000", de muntenset bevat een misslag (500L). Set is in goede staat.
Antiek Duits Junghans wekkerklokje, metaal chrome met messing omstreeks 1900 (oxydatie) 15cm. Cond:R
Zeer grote glazen kom met 7 bowlglazen en sleef, 20e eeuw in goede staat 9-40cm, minimale chip, Cond:G
Twee grote antieke opaline glazen vazen met florale decor, in goede staat 27cm Cond;G
Twee delen geslepen kristal 20e eeuw, hoge vaas zwart transparant, 6 kantige fruitschaal, 1 chip 30-31cm Cond:G
Drie oude Chinese Yixing dekselcups, gemerkt, 20e eeuw in goede staat 8-10.5cm. Cond:G