Twee delen zeldzaam Hollands plateel, 1 maal Art Deco, Hollands handelsmerk 2036, 1 maal asbak BVK Soest 240 c.a Rose 18-14cm. Cond:G
Duits Hutschenreuther porselein, 27 delen, Selb, decorJurvel, minimale chip mogelijk 5-14cm. Cond:G
Twee delen antiek Bisquit porselein omstreeks 1900, voorstellende vrouw met roos en bladvormigen hengselschaal, arm gerestaureerd, minimale chips, eenmaal barometer met Luitspeler, minimale chips 39-4...
Antieke Romeinse strijdwagen met leeuwen, gemaakt van lichtkleurige terracotta, omstreeks 1900 (2chips) 17x31x13cm. Cond:R/G
Vier 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden, twee borden met chip, twee goed 18-22cm CondR/G
Oude Chinees porseleinen vaas met craquele glazuur, 1e helft 20e eeuw, met floraal decor, in goede staat 28,5cm Cond:G
Zilveren design klemband, 925/000, met afgevlakte bovenzijde, 58x46 mm. Breedte 12 mm. MT.: Edelmetaalbedrijf populier n.v. Den Bosch. ca. 16,3 gr.
Grote ronde broche van kunststof versierd met zilveren ornamenten en zirconia. ø 58 mm.
Zes zilveren borrellepeltjes, 835/000. Lepeltjes met gecontourneerde steel voorzien van een trembleerde bewerking. MT.: Anthonie & Jacobus Johannes Driesen, Schoonhoven 1870-1910. Totaal ca 22,8 gr. 1...
Zilveren choker en broche, 800/000, met filigrain. Broche en choker beiden bijzonder fraai uitgewerkt met filigrain bloemen. Lengte collier 45 cm. Grootte broche 7 cm.
Lot plated bestaande uit een borstel, een pasteilepel, bonbontang, troffel, 4 vorken en 12 messen
Zilveren petitfour schep, 800/000. Fraai versierd met druivenranken en krullen. 15 cm. ca. 37 gr. M.T.:Christoph Widmann, Pforzheim. In goede staat
Zilveren 835/000 verguld Russisch vorkje met geemailleerde steel en een goudkleurig Russisch lepeltje 9-11cm
Drie sigarettendoosjes, waarvan twee witmetalen met korrelguilloche bewerking en een floraal gegraveerde rand en één zilveren, 800/000, met korrelguilloche, een floraal gegraveerde rand met vergulde b...
Zilveren choker, 835/000, met groene stenen en markesiet. Fijn zilveren collier met in het midden vier schakels met markesiet en daartussen drie zettingen met ovaal gefacetteerde groene stenen. Voorzi...
Kavel zilver bestaande uit een servetband en vingerdoekband, 835/000, met gravure, suikertang met roosjes, 835/000, en 6 kleine theelepels, 800/000, met strak gevormde bak en lofje aan de steel. Tota...
Vijf zilveren theelepels, 835/000, met de afbeeldingen van vijf Friese steden, Franeker, Sloten, Hindeloopen, IJlst en Bolsward, met stadswapens. MT.: H.Hooijkaas, Schoonhoven. 12 cm, ca. 61 gr. Cond....
Zilveren kandelaar, 925/000. Kleine Engelse tafelkandelaar met dubbele filetrand. MT.: S.J. Rose & son, Birmingham jl.: O 1963 Opgevuld en wat gedeukt. ø6x6 cm. Cond.:R-G
Zilveren collier en hanger, 925/000, met zirconia. Slangencollier, ø 2,5 mm, met fraaie hanger met hartzirconia, 35x18 mm, inclusief oog. Lengte collier 42 cm. ca 28 gr.
Gouden oorknoppen, 585/000, met zirconia. Solitair oorknoppen bezet met een zirconia. ø 4 mm. In goede staat.
Zilveren dekseldoosje, 925/000. Vierkant model met houten binnenkant. Aan de buitenkant voorzien van een gravure: "Kabinet van de commissaris van de koningin Zuid-Holland 1957-1967". 8,5x9,5x2,5 cm. I...
Vijf 800/000 zilveren koffielepels, stelen voorzien van Jugendstil gravures met initialen. ca 66gr. 14cm
Zilveren 835/000 orchideevaasje met gevulde voet, stam met knobbel en bovenrand met parels, 6x13cm