Zilveren drie-lichts tafelkandelaar, twee armig op ronde voet, versierd met lotuskelkmotief en rondom met Kyma motief, 800/000, ca. 476 gr., voet ø11cm., 32x17cm., In zeer goede staat.
Zilveren jasseronketting met breidoppen, 835/000, in de vorm van eikels, 32x14 mm, met een meander bewerkte rand. Iets gedeukt. ca. 16,5 gr. Lengte 90 cm
Broche en oorschroeven verguld, versierd met Japanse voostelling, ingelegd met zilver en goud. ø 39-26 mm
Ketting, zilver, 925/000, met amehtyst, 15x10mm. ca. 5,0 gr. 45cm lang
Zilveren oorbellen met amethyst, 4,7 gr. 925/000, twee amethysten 15x10mm
Zilveren ring, 925/000, met amethyst en prasiolith. ca 6,8 gr. ø 58 Nieuw
Sterling zilveren 925/000 brandewijnkom met krulmotieven en gegoten handgrepen. 26x10.5x8 cm., ca.297 gr., In zeer goede staat.
Zilveren 835/000 poederdoos met gecontourneerde rand en gegraveerd met fraaie C-voluten aan de binnen- en buitenkant, voorzien van oude belastingkeur 7,5x7,5cm, en een plated odeurflacon met C-voluten
Zilveren strooier, 835/000, in de vorm van een boerin in klederdracht. M.T.: Firma Dahlia, Amsterdam, 1920-1958. ca. 70 gr. 9x5 cm. In goede staat.