Gouden horloge, 585/000, Prisma met gouden band. Rond horloge, mechanisch, met Milanees bewerkte gouden band. Lengte 16 cm. ca. 20 gr. In goede staat, werkend.
Kavel diverse postzegels en munten waaronder: 1 map met afgestempelde complete vellen Rusland, diverse mappen Duitse poststukken, stockboek Nederland (postfris) 70-er jaren, enkele Chinese munten en m...
Antieke wandgobelin omstreeks 1900 met figuren in landschapsvoorstelling met pastelkleuren, in goede staat 96x95cm.
Oude messing met houten weegschaal omstreeks 1930 met 8 verzonken gewichten, in goede staat 22x35x15cm.
Fraai collier van granaten met een gouden, 585/000, sluiting. Een collier met 3 rijen mooie granaten, gefacetteerd, ø 5 mm, bevestigd aan een ronde sluiting, ø 22 mm, met geschulpte rand, filligrain, ...
Fraai antiek kristallen zoutvat met ruitbewerking op zilveren voet 835/000 met bolpootjes, Empire stijl. 6x9cm kleinkeur Belgie (1831-1868) Cond:G
Naar Gerard Dou(19e eeuwse copy) vrouw met blaker, gesigneerd .Dou, olieverf op paneel 22x18cm. Cond:G
Zeer grote antieke houtgestoken Chinese Quan Yin op sokkel met originele polychromie, Prajnaparamita, omstreeks 1900, minimaal beschadigd 179cm. incl sokkel zonder sokkel 126cm Cond:G
Gouden ring, 585/000, met briljant. Ring met briljanten pavé gezet. Totaal 0,94 crt, SI-P. Breedte 4,3 mm. ø 53 ca. 3,7 gr.
Zilveren schakelarmband, 925/000. Armband bestaande uit 5 rechthoekig getorste schakels met veeroog. ca 39 gr. Lengte 21 cm.
Antieke bronzen figuur in Biedermeier stijl, vrouw op stoel gesigneerd L. Kley, Louis Kley 1833-1911 31cm. Cond:G
Twee fraai uitgewerkte zilveren lepels, 800/000, Duits. Een zilveren roomlepel met ovale bak en een uitgewerkte steel met bloem en bladdecor en een opdienlepel met een geschulpte bak en een steel, bew...
Grote bronzen figuur 21e eeuw op marmeren voet, voorstellende een chique dame met duif, in goede staat 43cm.
Zeer groot notenhouten gesneden herder met stok, omstreeks 1930, in goede staat 120cm.
Antiek mahoniehouten met eiken voetenbankje omstreeks 1900 in goede staat 18x19x26cm.
Bronzen figuur op marmeren voet, 21e eeuw, voorstellende een varken met hangoren 17x23x8cm. in goede staat
Portret vissersman, onduidelijk gesigneerd, olieverf op paneel 24,5x20cm. Cond:G
Verzamelalbum Brittisch sporting prints, antiquarisch met gelithografeerde platen, betreffende paardensport, in goede staat 34x47x1cm
Antiek zilveren zwavelstokdoosje, 835/000 Hollands. Langwerpig plat doosje met scharnier voorzien van Biedermeier krul gravures met monogram D.R. jl.:O:1848 Grootte 6x3 cm Iets gedeukt. ca 21 gr. In g...
Cornelis Johannes Snoeijerbosch 1891-1975 Zutphen, religieuze vrouw, olieverf op paneel 78x100cm Cond:G
Zilveren armband met camee, 800/000. Fraaie armband met vierkante met filigrain bewerkte schakels. In het midden bezet met 3 fraai uitgesneden camees. Lengte 18 cm, Breedte 12-18 mm. ca 16 gr. In goed...
Joop Kropff, Den Haag 1893-1979 Delft, trekschuiten aan de waterkant, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
Terracotta jongensportret, monogram F.M. 1956, in goede staat 26cm.
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, oude vissersman spelend met kinderen, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G
Herman de Rethel Kuyt Duitse school 1893-1978 Duits bergdorp binnenmeer 34x25cm.
Gesigneerde bronzen Japanse vaas of Yamahaka Maru, the yamashita steamship co L+D 1958, in goede staat 21,5cm.
Zeer grote bronzen figuur, dame met tamboerijn bij zuil, op marmeren voet, 20e eeuw, 81cm. Cond:G
Grote antieke bronzen buste omstreeks 1900, voorstellende een jongen met muts, ongesigneerd, mooie patina, in goede staat 37cm. Cond:G
Lot met 5 heren horloges, merk o.a. Mido, Eden, Vidar, Milus en Primato. Alle goudkleurig.
Negentiende eeuwse kristallen likeurkaraffen met 835 zilveren armatuur, minimale chips 39cm. Cond:G
Hollandse gegraveerde messing tabaksdoor 18e-19e eeuws, in goede staat 12x8x3cm.
Zilveren bruidegomspijpje, 835/000. Pijpje in de vorm van een pistool met getrembleerde bewerking. 11 cm. Iets gedeukt.
Hoge blauwgroene transparante vaas omstreeks 1970, waarschijnlijk Murano, in goede staat 38cm.
Lo-A-Njoe Guillaume 41/150, abstracte compositie 72x56cm. Zeefdruk op papier Cond:G
Antieke telescoop verrekijker in foudraal, ongemerkt omstreeks 1900 messing met leder, 61cm. Cond:G
Antieke waaierkristallen kaasstolp en doos met 12 kristallen messenleggers, minimale chip mogelijk, 19-31cm Cond:G
Zes gouden fantasieringen, 585/000. Verschillende ringen o.a. met zirconia, saffier en robijn. Totaal ca. 10,4 gr Nieuw
J.J de Smit omstreeks 1900, gezicht op Zierikzee, olieverf op paneel, 60x40cm Cond:G
lot met zilveren sieraden bestaande uit figarocollier, een gourmetarmband en 4 ringen. Totaal ca. 58 gr. Nieuw
Tien diverse kristallen parfum flacons met diverse vormen en slijpsels, een met bijzondere dop en steen 8-16cm. Cond:G
Afrikaans houten beeld van de Luba stam, voorstellend een staande vrouw. 70x14x15cm. Cond.; R-G
Zilveren naaldenkoker en breischede, 835/000. Langwerpige naaldenkoker met Beidermeier bewerking, 90x12x5mm, voorzien van deukjes en een breischede verlopend van smal naar breed met Biedermeier bewerk...
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, hardwerkende boerenvrouw, olieverf op linnen 50x68cm. Cond:G
Twee antieke opaline vazen met landschapsdecor, omstreeks 1900, 1 gelijmd 26xø13cm Cond:R/G
Gouden ring, 585/000, met onyx. Elegante ring met langwerpige zetkast met een smal ovale onyx, 18x6mm. ø 56. ca 3,5 gr.
Bernardus Johannes Josef Marie Meddens 1933, 1913 Amsterdam 1989, surrealistische voorstelling met monsters en naakte figuren, gas in lood kunstenaar, olieverf op papier 62x44cm. Cond;G
Antieke polychrome platelen vaas, design Colenbrander A. Kool N.V plateelbakkerij Ram B.31 Ram A.K Arnhem Holland, in zeer goede staat 15x8,2cm.