Drie maal P Lasonder, twee stilleven een landschap, aquarel op papier, 28x20cm Cond:G
AH. Hoffmann, riviergezicht met vissers, olieverf op linnen, 40x30cm. Cond:G
A.H. Hoffmann, vaas met bloemen, olieverf op linnen 40x30cm Cond:G
Geert Maring 1989, 1943 Warfum (minerva etc.) abstract landschap e.p./6, ingekleurde ets op papier 64x49cm Cond:G
H ten Cate Weber, naïeve schilderkunst, herkomst de Pook 56x51cm dorp met vissers op hoge wal, olieverf op paneel
R Klingbögl 1881-1943 Duitse school, Weens interieur met portaalklok en commode, olieverf op paneel 18,5x13,5cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw landschap met witte huizen en knotwilgen
Krijn van Dijke Rotterdam 1910 -Scharten 1980 landschap met kasteel aquarel op papier 49x31cm Cond:G
J. van Oosten, stilleven met uien, olieverf op paneel 24x30cm Cond:G
J. van oosten stilleven schaal met eieren, olieverf op paneel 30x40cm Cond:G
M.T Ancone, stadsgezicht oud Oldenzaal, olieverf op linnen 40x50cm Cond;G
H. Miller 20e eeuw, jongen en meisje met zakdoek, olieverf op linnen, 50x30cm. Cond:G
Onduidelijk, Russische school omstreeks 1920 rotsen kust, olieverf op paneel 47x35cm Cond:G
Guy Fouguet 1923- vaas met bloemen olieverf op linnen 30x24cm Cond:G
Gesigneerd onder passpartout, kustplaats, ingekleurde ets op papier 26x19cm. Cond:G
H. Stumm omstreeks 1900 Duitse school, landschap met figuren en zwanen, olieverf op linnen 33x24cm Cond:M
Antieke Duitse Antheils-Schein, Berliner handelsgesellschaft C.No 02293 8 april 1886 in lijst, 23,5x33cm Cond:G
Twee zilveren ringen, 925/000. Een brede zilveren ring versierd met in het midden een ovaal gefacetteerde licht blauwe steen en de buitenranden bezet met zoirconia's. 15 mm ø 60 En een ring met 3 blok...
Zilveren ring met turkoois 925/000 steen 13x16mm, ø 51, 8,3gr.
Zilveren zirkonia ketting, 925/000 met witte zirkonia 20x10mm lengte 45cm 14,5gr.
Broche, 333/000, met parels, Fraaie gekrulde broche bezet met 3 cultivé parels. Grootte 45x30 mm. ca. 3,3 gr.
Lot sieraden met snijwerk bestaande uit 3 lange colliers met olijfvormige houten kralen met langwerpige hanger met o.a. een boedha en Aziatische afbeeldingen en een rinkelarmband met sierlijk snijwer...
Drie lange snoeren met barnsteenkralen, ruw of slechts getrommeld. Eén met een donkere kleur. Grootte ca 9-5 mm. Lengte 60, 140 en 170 cm. ca 156 gr.
Twee gouden steekspelden, 585/000 met cultivé parel, ø 7 mm. Lengte 63 mm.
Zilveren armband, 925/000, met rookkwarts. ca 15,6 gram, 19cm lang Nieuw. Merk "Fossil"
Zilveren 800/000 kinderlepel met fraai spiegelmonogram achterzijde steel en een 800/000 zilveren lepeltje Duits, 44gr. 11-18cm
Fraai geslepen kristallen bloemenvaas 7,5x16cm op ronde gevulde 835/000 zilveren voet MT.: W. Burger en zonen, Haarlem. jl.: a 1960.
Zilveren 835/000 kandelaar opgevulde voet 6x6cm. MT: H. Höhle en J.J Bolhuis Amsterdam, voet licht bedeukt omstreeks, 1930
Zilveren 835/000 orchideevaasje met gevulde voet, stam met knobbel en bovenrand met parels, 6x13cm
Vijf 800/000 zilveren koffielepels, stelen voorzien van Jugendstil gravures met initialen. ca 66gr. 14cm
Zilveren dekseldoosje, 925/000. Vierkant model met houten binnenkant. Aan de buitenkant voorzien van een gravure: "Kabinet van de commissaris van de koningin Zuid-Holland 1957-1967". 8,5x9,5x2,5 cm. I...
Gouden oorknoppen, 585/000, met zirconia. Solitair oorknoppen bezet met een zirconia. ø 4 mm. In goede staat.
Zilveren collier en hanger, 925/000, met zirconia. Slangencollier, ø 2,5 mm, met fraaie hanger met hartzirconia, 35x18 mm, inclusief oog. Lengte collier 42 cm. ca 28 gr.
Zilveren kandelaar, 925/000. Kleine Engelse tafelkandelaar met dubbele filetrand. MT.: S.J. Rose & son, Birmingham jl.: O 1963 Opgevuld en wat gedeukt. ø6x6 cm. Cond.:R-G
Vijf zilveren theelepels, 835/000, met de afbeeldingen van vijf Friese steden, Franeker, Sloten, Hindeloopen, IJlst en Bolsward, met stadswapens. MT.: H.Hooijkaas, Schoonhoven. 12 cm, ca. 61 gr. Cond....
Kavel zilver bestaande uit een servetband en vingerdoekband, 835/000, met gravure, suikertang met roosjes, 835/000, en 6 kleine theelepels, 800/000, met strak gevormde bak en lofje aan de steel. Tota...
Zilveren choker, 835/000, met groene stenen en markesiet. Fijn zilveren collier met in het midden vier schakels met markesiet en daartussen drie zettingen met ovaal gefacetteerde groene stenen. Voorzi...
Drie sigarettendoosjes, waarvan twee witmetalen met korrelguilloche bewerking en een floraal gegraveerde rand en één zilveren, 800/000, met korrelguilloche, een floraal gegraveerde rand met vergulde b...
Zilveren 835/000 verguld Russisch vorkje met geemailleerde steel en een goudkleurig Russisch lepeltje 9-11cm
Zilveren petitfour schep, 800/000. Fraai versierd met druivenranken en krullen. 15 cm. ca. 37 gr. M.T.:Christoph Widmann, Pforzheim. In goede staat
Lot plated bestaande uit een borstel, een pasteilepel, bonbontang, troffel, 4 vorken en 12 messen
Zilveren choker en broche, 800/000, met filigrain. Broche en choker beiden bijzonder fraai uitgewerkt met filigrain bloemen. Lengte collier 45 cm. Grootte broche 7 cm.
Zes zilveren borrellepeltjes, 835/000. Lepeltjes met gecontourneerde steel voorzien van een trembleerde bewerking. MT.: Anthonie & Jacobus Johannes Driesen, Schoonhoven 1870-1910. Totaal ca 22,8 gr. 1...
Grote ronde broche van kunststof versierd met zilveren ornamenten en zirconia. ø 58 mm.
Zilveren design klemband, 925/000, met afgevlakte bovenzijde, 58x46 mm. Breedte 12 mm. MT.: Edelmetaalbedrijf populier n.v. Den Bosch. ca. 16,3 gr.
Oude Chinees porseleinen vaas met craquele glazuur, 1e helft 20e eeuw, met floraal decor, in goede staat 28,5cm Cond:G
Vier 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden, twee borden met chip, twee goed 18-22cm CondR/G
Antieke Romeinse strijdwagen met leeuwen, gemaakt van lichtkleurige terracotta, omstreeks 1900 (2chips) 17x31x13cm. Cond:R/G
Twee delen antiek Bisquit porselein omstreeks 1900, voorstellende vrouw met roos en bladvormigen hengselschaal, arm gerestaureerd, minimale chips, eenmaal barometer met Luitspeler, minimale chips 39-4...
Duits Hutschenreuther porselein, 27 delen, Selb, decorJurvel, minimale chip mogelijk 5-14cm. Cond:G
Twee delen zeldzaam Hollands plateel, 1 maal Art Deco, Hollands handelsmerk 2036, 1 maal asbak BVK Soest 240 c.a Rose 18-14cm. Cond:G
Drie oude Chinese Yixing dekselcups, gemerkt, 20e eeuw in goede staat 8-10.5cm. Cond:G
Twee delen geslepen kristal 20e eeuw, hoge vaas zwart transparant, 6 kantige fruitschaal, 1 chip 30-31cm Cond:G
Twee grote antieke opaline glazen vazen met florale decor, in goede staat 27cm Cond;G
Zeer grote glazen kom met 7 bowlglazen en sleef, 20e eeuw in goede staat 9-40cm, minimale chip, Cond:G
Antiek Duits Junghans wekkerklokje, metaal chrome met messing omstreeks 1900 (oxydatie) 15cm. Cond:R
Munten- en postzegelsset "Souvenir Vaticano, Jubilaeum A.D. 2000", de muntenset bevat een misslag (500L). Set is in goede staat.
Drie delen antiek koperwerk 19e eeuws, messing petroleumlamp omstreeks 1900, koperen strijkijzer, biedermeier vijzel en stamper 11-31cm Cond:G
Oosterse bewerkte koperen ketel 20e eeuw in goede staat 20x13øcm.
Negentiende eeuwse Duitse stickbarometer van vurenhout, opticus J. Elkan, Aurich, in goede staat 98cm. Cond:G
Fles Eau de toilette "First de Van Cleef & Arpels, Paris 120 ml. nieuw.
Twee antieke plated bonbonschalen met hengsel, omstreeks 1900 20-26cm. Cond.G
Twee maal antiek religieus, eenmaal papierknipsels in baklijst Ex puip BJM Jonassi, 1 x velours en linnen Angus dei 14-32cm,.Cond:G
D.F. Hoogstraate omstreeks 1930, gemberpot met Dahlia's olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G
Ongesigneerd 20e eeuw landschap met molen en vissers, olieverf op paneel 36x27cm Cond:G
A.W.Wijkniet '24, handgesigneerd 1894-1973, stadsgracht in de winter, lithografie op papier 41x22cm Cond:G
Drie 19e eeuwse prenten, Cavalerie/ruitersport, 1 Tom and Jerry sporting, 2 Tom and Jerry Logic, 3 battle of bull run 1861, Johnson Fry &co New York 20x13-20x18,5cm Cond:G
Twee keer A. Duveaux 1894 en 1895 Arts Decoratiefs ontwerpen, aquarel op papier 29x26, 30x19cm Cond:G
G Schödl 1938, zeilboten voor Mediterraanse kust olieverf op paneel 29x22cm Cond:G
Kristallen potje met zilveren deksel, 925/000, Engels. Bollopend potje met slijpsel aan de onderzijde, voorzien van zilveren deksel met kwastje. MT.: John Grinsoll & Sons, Birmingham jl.: D 1902 ø 4,5...
Zilveren kandelaar, 835/000. Kleine lage kandelaar met fraai bewerkte rand met blad en bloemmotief. ø 6x7 cm. Rand heeft deuken. In redelijk goede staat
Lot met 2 delen zilveren, bestaande uit een doosje met zilveren tafelcijfers en een porseleinen odeurflacon met rode beschildering voorzien van zilveren dop, gedeukt. Cond.: R-G
Duits mes met 800/000 zilveren heft met florale motieven en een vleesvork met fraai zilveren heft met tweezijdige florale motieven 21cm.
Geslepen dikwandige kristallen asbak met fraaie geslepen ster op de bodem met 835/000 zilveren montuur Mt: J. Kóhler Amsterdam ø8cm.
Massief zilveren kruis, 925/000, gerhodineerd. Kruis voorzien van gediamanteerde bewerking, merk Quinn Grootte 28x20 mm. ca. 4,6 gr.
Mooie zilveren taartschep, Jugendstil,, Hollands 835/000 Een taartschep met een gecontourneerde puntschep opengewerkt voorzien van gravurebewerking, een getorste steel met hartvorm, voorzien van parel...
Zilveren armband, 835/000, met carneool. Armband met S-schakel met in het midden een stuk gemaakt uit filigrain bezet met een ovaal gefacetteerde carneool. Lengte 20 cm ca. 9,2 gr. In goede staat.
Zilveren oorstekers, 925/000. Omgeslagen driehoeken, gematteerd. ø 15 mm. ca. 3,5 gr. Nieuw
Zilveren oorhangers met turkoois, 925/000. Oorhaken met een hanger in de vorm van een halve maan versierd met gravure en een ovaal geslepen turkoois. ø 20 mm. ca. 4,7 gr.
Brede zilveren ring, 925/000, met wit ronde gefacceteerde zirkonia's. Grootte 24x22mm. ø 56, ca 8,6gr. Nieuw
Twee fraaie lepels, verzilverd, met parelmoersteel in originele cassette. Lengte 16,5 cm
Modern zilveren collier 925/000. ca 39 gr. (massief) Lengte 80cm
Divers Duits porselein 20e eeuw, Seltmann Weiden gebaksset(goed) en Zwiebelmuster porselein, deksel en theepot gelijmd, Chips 10-32cm, Cond:R/G
Lot Chinees porselein 20e eeuw, 7x Celadon, visdecor, 1 blauwe dekseldoos gemerkt binnenin met foohonden draak, 10-15cm. Cond:G
Lot Japans Satsuma porselein met o.a. 2 sets miniatuurvaasjes, grote dekselvaas met krijgerdecor, gemberpot, en kleine vaas 6-36cm. Cond:R/G
Antieke Duitse gegraveerde glazen bierpul met tinnen deksel 1e helft 20e eeuw, en antieke steengoed kruik B. Scherner, Hoorn (chip rand) 16-37cm Cond:R/G
Vijf delen antiek Chinees porselein twee maal gemberpotten, twee maal theebus zonder deksel, twee 18e eeuwse Chinese borden 9-16cm Beschadigd
Antiek Duits porseleinen Nympfenburg figuur (1754 - 1765), nr. 491 3, putti met accessoires 11cm. Cond.: G
Zes pas tegeltableau met koeien in landschapsdecor 2e helft 20e eeuw 39x26 Cond:G
Vijf delen kristal 20e eeuw 1 maal zwaan gesigneerd Snappharr Glasbruk, eend, paard(oor af), diamantvorm(chip) souvernierbord Wien(chips) 4,5-11cm Cond:R/G
Antieke Bretonse eikenhouten gestoken stoel met floraal decor, omstreeks 1870, in goede staat, 102x50x43cm.
Oude Majolica petroleumlamp met messing voet en klauwpoten, cherubijnkoppen 20e eeuw 62xø15cm. Cond:G
Twee 19e eeuwse lak plaquettes met stempelafdruk, de benenkluif Utrecht Lauwerecht, 18x17x1cm. Cond:G
Antieke Duitse keramieken presenteerblad, met vernikkelde omranding, omstreeks 1900 met Zwiebelmuster decor, 6x35x15cm Cond:G