Acht antieke schrijfpennen omstreeks 1900, bewerkt, in goede staat, 17-22cm Cond:G
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met blauwe achtergrond en interieurdecor met vazen, 27,5x13ø Cond:G
Antieke blauw keramieken klokkenstel met vergulde bronzen monturen en stil Frans uurwerk, omstreeks 1870, in goede staat 29x49cm.
Mes met schede, 18e eeuw. Mes met zilveren heft, vierkant met gegraveerde bewerking. Voorzien van een schede van schildpad met zilveren applicaties. 17 cm. In goede staat.
Drie delige antieke eikenhouten Duitse Ostfriese Worpsweder stijl meubelset, gesneden met boerenvrouwen portret, omstreeks 1900, stoel en hocker met biezen zitting, en tafel, in goede staat 61xø70cm- ...
Vijf antieke anker steenbouwdozen omstreeks 1900, o.a. 2 anker bruckenkasten(metaal) met beschrijving, 1 houten speeldoos 18-30cm. Cond:G
Ongesigneerd 19e eeuw, duiven in de stal, olieverf op linnen 25,5x20,5cm. Cond:G
Zilveren roomstel, 925/000, bestaande uit een melkkan en suikerpot met deksel, versierd met een parelrand. Voorzien van houten knop en greep. MT.: Koninklijke van Kempen en Begeer, Voorschoten. jl.: u...
Zilveren kurkentrekker met Cupido.835/000. 4x 9 cm. In goede staat.
Antieke Franse pendule omstreeks 1840 met 8 daags uurwerk en touwtjesslinger, halfuurslag, Jeanne D'arc met lans 45cm Cond:G
Mooie Engelse antieke mahonie theetafel, omstreeks 1900 met lade en glasplaat, in goede staat 75x53x80cm
Klaas Gubbels '89 printed art nr 6, lithografie op papier, 60x53cm Cond:G
Oude notenhouten bestekcassette vol met keltum bestek en Gerritzen en van Kampen bestek, 2e helft 20e eeuw in goede staat 29x39x43cm. Cond:G
Gouden choker, 585/000. Collier met in het midden een stuk horlogeketting aan weerszijden voorzien van stukjes figaro collier. Breedte 8 mm. Lengte 43 cm. ca. 10,45 gr.
Afrikaans houten graandeurslot met forse dwarsgrendel van de Bambara stam uil Mali ca. 1950, 112x52x7cm. Cond.: G
Antieke 19e eeuwse mahoniehouten staande toiletspiegel met twee lades en 3 spantpoot, in hoogte verstelbaar, 170cm. Cond:G
Ring, 375/000 met amethist en citrien. Amethist 10x10mm en twee 4,5x4,5mm citrienen carreegeslepen. ca 6,0 gr.
Armband met gitten en een GG 585/000 antieke sluiting. Armband met 4 rijen gitten, ø 4 mm, bevestigd aan een ronde antieke sluiting, ø 20 mm, versierd met filligrain, schelpornamenten en onyx. Lengte ...
Witgouden oorbellen met smaragd en briljant, smaragden ø 4mm, en briljanten, totaal ca. 0.55crt, ca. 4,7gr.
Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met floraal decor, en gouddecor in goede staat, 23,5ø Cond:G
Oude Meissen fruitschaal omstreeks 1930 met bloemen en gouddecor (onbeschadigd) lijmresten bevestiging voet op schaal 18x30ø Cond:R/G
Oude Franse mini comtoise, omstreeks 1900-1950, Morbier, in goede staat 25x17x11cm. Cond:G
Fraaie zilveren koektrommel, 925/000, Engeland. Buidelvormige koektrommel met losse deksel met accoladevormige rand met konische knop. MT.: Charles Edward, London jl.: N 1908 ø 13x13 cm. ca 265 gr.Voo...
Groot lot met 15 double zakhorloges, quarts en mechanisch. Een aantal voorzien van een horlogeketting. O.a. Anker, Zentra, Wostok en Favor. 25-50 mm
18e Eeuws zilveren zakmes, 835/000. Het heft is voorzien van Lodewijk XV C-vormen en bloemen. Met stalen mes. 2x16cm.
Witgouden solitairring, 585/000, met briljant. Ring met zespoots chaton voorzien van briljant geslepen diamant, ca 0,20 crt. ø 59 ca 1,6 gr.
Tissot zakhorloge, double, mechanisch, plat model, met goudkleurige plaat en romeinse cijferaanduiding. Werkend. ø 41 mm. In goede staat.
Duitse eikenhouten 18e eeuwse barok dekenkist met smeedijzeren banden. Slot en sleutel missen, beschadigingen aan het smeedijzer. 88x120x62cm. Cond.: R-G
Mahoniehouten 4 laden archiefkast met koperen grepen, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw in goede staat 155x63x50cm.
Vijf vooroorlogse diverse telefoons, o.a wandtelefoon, metaal baceliet etc. 22-25cm Cond:G
Gesigneerd G. Poggenbeek, landschap, olieverf op linnen (Maroufle) 38x27cm Cond:G
Grote 18e eeuwse Duitse landkaart, Grundriss Kayser Freien Reichs eine Handelsstadt Hamburg 1791, vochtvlekje, 62x95cm gravure op papier Cond:R/G
Antiek zilveren schaaltje, zilver 835/000, versierd met een parelrand met strikken en bloemkelken. Op de bodem van het schaaltje staat een mand gevuld met bloemen. Eén kelkje uit de rand ontbreekt. 18...
Gouden collier met kruis, 585/000. Collier met een accolade vormige schakels met een groot gouden kruis verfraaid met Biedermeier krulgravure. Op de hoeken versierd met krullen. ca. 9,8 gr. Kruis 6,5x...
Negentiende eeuwse wortelnoten theetafel met lade, klauwpoten, glasplaat, tablet, in goede originele staat 67x50x86cm
Zes antieke messing fotolijsten omstreeks 1900, twee met beschildering en 4 met foto 10-12cm. Cond:G
Groot lot ivoren en barnstenen sieraden, bestaande uit 3 barnstenen colliers, 5 armbanden en 4 ivoren colliers met hangers.
Elegante gouden ring, 585/000, met een barokparel. Ring met grillig gevormde kop met daarin een grillige wit-grijze barokparel, ø 10 mm. ø 52. ca. 5,7 gr.
Onduidelijk omstreeks 1900 Jugendstil, naakte dames aan de waterkant, olieverf op linnen (oud Duits invoeretiket) 100x70cm Cond:G
Zeven delen Hollands Makkum keramiek, 20e eeuw, apothekerspot, dekselvaas, natfruitschaal met onderschotel, plooi schotel, asbak, 2 schaaltjes, (1 schaaltje gelijmd) 10-32cm.
Lot van 13 17e eeuwse tegels met tulpendecor, beschadigingen 13x13x1cm. Cond:R
Achttiende eeuwse Chinees porseleinen melkkan met deksel floraal en gouddecor, glazuurschade 16,5cm. Cond:G
Antieke mahoniehouten Engelse 3-deurs vitrinekast ca. 1910 met schappen en facetgeslepen glas. Onderling verbonden poten en achter een opstaande kuif, 178x125x38cm. (met kuif 195cm.) Cond.: G
Mooi uitgevoerde eikenhouten Franse jachtkast met glas in lood ramen ,volle zuilen, phenixen, vogels en druivenranken omstreeks 1880 (krimpnaden) 255x53x131cm Cond:G
Negentiende eeuws mahoniehouten empiretafeltje, dolfijn, lichte fineerschade, verder in goede staat 64x42cm. Cond:G
Vier moderne lederen kuipstoelen op wieltjes, in goede staat 82x60x52cm
Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten commode met spiegel en marmer, Louis Philippe omstreeks 1870 met 6 lades, in goede originele staat 180x118x53cm.
Hollandse eikenhouten empire 3 laden commode met halve zuilen en vergulde capitellen, mooi ringbeslag, in goede originele staat 90x47x105cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Franse vergulde pendule, voorstellende een vrouw in schelp met putti, drietand, stukje rocaille af, 8 daags Frans uurwerk met halfuurslag 30x36x13cm. Cond:R/G
Vergulde Franse pendule omstreeks 1860, vrouw met kind, compositiemetaal, arm naar hand zit los, 8 daags uurwerk met halfuurslag, deuk achterkant 45cm Cond:R/G
Buco treinset (spoor 0) bestaande uit; uurwerk locomotief (212), personenwagen (8671-3), goederenwagen (8672), goederenwagen (8660), goederenwagen (8661), koelwagen (8646), en platte houtwagen (8665) ...
Vijftien verschillende zilveren kwartjes (25 cent) Koningin Wilhelmina 1902-1944
Twee antieke handgeschilderde Indiase waardepapieren, Japur Governement, 1 maal Four Annas, 1 maal Eight Annas, in goede originele staat, gouache op papier 22x33cm. Cond:G
Grote uitzoekpartij poststukken Duitsland, begint met EO filatelie - Brustschilder en Germania - vervolgens Weimar, Deutsches Reich en Deutsche Post. Enkele honderden poststukken waaronder Feldpost en...
Antieke Engelse scheermessenset met 7 scheermessen, ca 1900, Saturday to Friday. 4x18,5x9,5cm. Cond.: G
Grote Indiaase of Tibetaanse Tangka, met Boedha en figuren, handbeschilderd, tekst met handwerk omringd, 20e eeuw 68x100cm in lijst
Hugo Oehme 1873-1955 Duitse school, veulen bij zonnige wand, olieverf op paneel 45x37cm Cond:G
Cees Compaan, Hollands besneeuwd landschap, olieverf op linnen 110x65cm Cond:G
Maria de Ruiter de Wit, Breda 1947, stilleven met zonnebloemen, gemengde techniek op papier 70x100cm Cond:G
J.J. Albers (Almelo) koeien langs een Hollandse rivier, olieverf op linnen 70x80 Cond;G
Sierlijk zilveren inktstel, 835/000, fraaie houder met gegraveerde bewerking voorzien van 2 inktflacons van geslepen kristal met zilveren dop, één met filetrand en één met parelrand. 16x10x17 cm. (sam...
Collier van Akoya parels, ø 8 mm, bevestigd aan een witgouden sluiting, 585/000, met 2 briljanten. Lengte 45 cm. als nieuw.
Twee antieke messen met zilveren heften. De heften zijn uitgewerkt met krul en bladbewerking.Gegraveerd 1797 MT.: YP. Lengte 22 cm.
Zakje met diverse robijnen en saffieren, cabouchon geslepen, rond en ovaal, totaal 78 crt. Totaal ca 16,5 gr.
Duitse wortelnoten Gründerzeit vertico, omstreeks 1880, lichte fineerschade, 130x95x42cm. Cond:G
Stroebel/Straebel? 19e eeuws, hangend wild haas en duif, olieverf op paneel 60x44cm Cond:G
Grote zilveren strooier, 800/000, boerin. Fraai uitgewerkte strooier in de vorm van een boerin gekleed in klederdracht, met roos in haar hand. ca. 175 gr. In goede staat. 8x13x5 cm.
Oude Duitse gokautomaat, omstreeks 1980, Totamint duplex, in goede staat 90x59x30cm.
Antiek Frans Louis seize stijl bankstel met twee stoelen, 19e eeuw, met goede velours stoffering 97x63x133cm en 110x60x60cm Cond:G
Antiek kastje beschilderd met puttidecor en gronddecor omstreeks 1900 met facetgeslepen glas en deurtje, in goede staat 17x10x9cm.
Chique messing sieraden vitrinekast, met etage en afsluitbare deur, op wielen, 105x53x53cm Cond:G
Antieke vergulde messing 6 zuilenpendule, omstreeks 1900 met 8 daags uurwerk en halfuurslag, in goede staat 41cm
Twee antieke Duitse porseleinen figuren, vaas met figuur, omstreeks 1900, Altenburg Saxony, danseres, gemerkt N omstreeks 1930 of later 20-30cm.
Lalique France, glazen tafelschaal 20e eeuw met pauwendecor, in goede staat 17x22ø cm
Grote Hollandse Friese stoelklok 20e eeuw in goede staat 70cm.
Grote 19e eeuwse Franse comtoise met datum aanduiding en vergulde feuille ( paard en wagen) harpslinger 46x28x15cm Cond:G
Bronzen figuur op marmeren basis, 21e eeuw, mannetjes leeuw met slang, gesigneerd A. Barye, in goede staat 25x29x13cm
Vroege 19e eeuwse mahoniehouten trumeau omstreeks 1830, lichte fineerschade, 80x40x79cm. Cond:R
Antieke Schwarzwald koekoeksklok met kwartel, omstreeks 1900, stukje gewei mist, 55cm Cond:G
Antieke Franse vergulde bronzen pendule met wit marmer omstreeks 1860, origineel uurwerk met veerslinger, halfuurslag, vrouw met bloemenkrans, 40cm. Cond:G
Leuke antieke houten visemmer met koperen beslag en hengsel, 19e eeuw (J.Post) 23x26øcm
Stel 18e eeuwse confituurvorkjes 835/000 steelaanzet dubbel lof steeleinde rond model met kam, Mt: Hendrik Vrijman Rotterdam. 1793, 11,5cm 20gr.
Grote bronzen boekensteun met marmeren basement 21e eeuw, voorstellende een uil in Art Deco stijl, gesigneerd Fernandez 35cm. Cond:G
Oude Chinese houtgestoken hoge bijzettafel met marmeren blad, 20e eeuw in goede staat 100x42x42cm
Oude kwikbarometer naar oud voorbeeld, 20e eeuw met messing achterplaat, notenhout, in goede staat. 122cm.
Drie zakhorloges, Merk: Perfection W&D, brevet no: 17445, met bewerkte kast met paard, Ancre met bewerkte kast en een Alpina met bewerkte rand. ø 50 mm. Met één horlogeketting.
Zilveren kluwenhouder, 925/000, en naaldenkoker, 835/000. Strakke zilveren kluwenhouder met rokhaak, MT.: Henry Williamson Ltd, Birmingham jl.: M:1911, 12x8 cm. In zeer goede staat. En een naaldenkoke...
Grote moderne kunstglazen vaas, met mille fiori effect en opgewerkte glaspasta en draden, zeldzame uitvoering, in goede staat 33cm
Oud Perzisch kleed met florale decors, in goede staat 242x172cm. Cond:G
Engelse mahoniehouten sidetable met drie lades en bruin lederen blad, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat 77x125x40cm
Twents 18e/19e eeuws grenenhouten tinbuffet(tellerregalschrank), gerestaureerd 66x198x143 Cond:G
Victor Bauffe 1849-1921, poldergezicht met koeien, gouache op papier 25x20cm. Cond:G
Bruin lederen oorfauteuil in Barokstijl, 20e eeuw in goede staat 106x90x83cm.
Ongesigneerd omstreeks 1920 Duitse school, verso Weserufer Kaiserbrücke Bremen, olieverf op linnen 45x40cm. Cond:G
Ongesigneerd olieverf omstreeks 1900 portret Tochter Baron von Colin von fehlen Oppenheim. an das Leo Baeck Institute in goudkleurige lijst, 31x26cm. Cond:G