Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

29. Juliveiling 2016

Versteigerung am Freitag, 8. Juli 2016 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Zilveren brandewijnkom
Ergebnis: 180 EUR

Fraai gedreven 835/000 zilveren brandewijnkom met hamerslag en graveringen, Groninger model met staande oren als zeepaardje Mt: P. Heerens en Zn, Schoonhoven. jl.: K:1970. ca 156 gr. 20x8x10cm. In go...

Chinees bronzen plantenbak
Ergebnis: 90 EUR

Grote fijn gedecoreerde 19e eeuwse gesigneerde bronzen plantenbak met olifantenkoppen, 13x44x27cm Cond;G

Barok kaarsdover en zegelstempel
Ergebnis: 40 EUR

Achtiende eeuwse Barok bewerkte kaarsdover van tin en een bronzen zegelstempel(petschaft) 8-17cm Cond:G

Schaar met ketting en rokhaak, 18e eeuw
Startpreis 140 EUR

Schaar met zilveren grepen aan ketting met rokhaak. Grepen met fruitversieringen met gladde ronde ogen en een jasseron ketting bevestigd aan een rokhaak. Voorzien van keur voor vreemde werken. Totaal ...

Notenhouten buffetkast
Ergebnis: 325 EUR

Grote 19e eeuwse notenhouten Franse buffetkast, 3 deurs, onder met houtgestoken leeuwenfamilie, verder volle zuilen, duivelskoppen, ranken en twee prieelen, hoge hemel, en koplijst omstreeks 1880, 245...

2 Schemerlampen
Ergebnis: 70 EUR

Twee messing tafellampen 2e helft 20e eeuw, in goede staat 80xø50cm

Eiken luierkabinet
Startpreis 400 EUR

Kleine Hollandse eikenhouten luierkabinet omstreeks 1860 met bovenlade en twee deuren, drie lades onder. Met origineel benen beslag, recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat 165x...

Bordenrek
Startpreis 60 EUR

Groot antiek Hollands eikenhouten bordenrek, 19e eeuws met panelen bloemen en ranken in goede staat 90x130x14cm Cond:G

Schilderij, Metsu 1661
Ergebnis: 300 EUR

G. Metsu 1661, 19e eeuwse kopie) Jager met wijnglas, geweer, tin en gevogelte, olieverf op paneel 23x27,5cm

2 Bonbontangen
Startpreis 50 EUR

Twee zilveren bonbontangen, Duits 835/000, beiden voorzien van florale bewerkingen. 15-17 cm. ca. 101 gr. In goede staat.

2 Schilderijtjes
Startpreis 60 EUR

Twee schilderijtjes 20e eeuw, G.v. Marle en onduidelijk, boten op het strand en boerenhuis met wandelaar, olieverf op paneel, 8x8cm en 16x14cm. Cond:G

N. Gumberger
Startpreis 100 EUR

Nikolaus Gumberger 1822-1898 Duitse school, bergdorp, olieverf op paneel, 23x18cm Cond:G

Rado Horloge
Startpreis 75 EUR

Rado horloge, double kast met bruin leren band. Mechanisch, ø kast 36 mm. Klein barstje in het glas en een afgesleten band. Verder in goede staat.

Aardewerken olijfpot
Ergebnis: 25 EUR

Grote antieke bruingeglazuurde voorraadpot 19e eeuw 48x33øcm Cond:G

Groot kleed
Ergebnis: 135 EUR

Oud Oosters kleed fijngeknoopt, Kanchipurpari met floraal decor in goede staat 202x300cm Cond:G

Zilveren verguld Russisch vorkje
Startpreis 30 EUR

Zilveren 835/000 verguld Russisch vorkje met geemailleerde steel en een goudkleurig Russisch lepeltje 9-11cm

Schaal, Arnhems plateel
Ergebnis: 70 EUR

Antieke Jugendstil Arnhems platelen presenteerschaal omstreeks 1900 met floraal decor, 38x26cm. Cond:G

3 Kandelaren
Ergebnis: 25 EUR

Drie messing kaarskandelaren 20-45cm. Cond:G

3x Gereedschap
Ergebnis: 60 EUR

Drie x oud gereedschap, 19e/20e eeuw 28-42cm. Cond:G

Chinees tapijt
Ergebnis: 100 EUR

Groot oud Chinees tapijt met vazen en floraal decor 210x310cm Cond:G

Handgeknoopte Kelim
Startpreis 60 EUR

Oud Oosters Kelim tapijt met verschillende kleuren, in goede staat, kleine restauratie 130x196

Kavel metaalwerk, 19e eeuw
Startpreis 50 EUR

Lot 18e-19e eeuws metaalwerk o.a 5 sleutels, tinnen bakje, ijzeren tang, ijzeren kurkentrekker, blikken bak op leeuwenpoten 18-19cm. Cond:G

Fam Verte penselenpotje
Ergebnis: 1.100 EUR

Antieke Chinees porseleinen penselenpot, 1e helft 20e eeuw, gemerkt met landschapdecor, in goede staat 11,5x7,5ø Cond:G

5x Ad van den Berg
Ergebnis: 60 EUR

Vijf x Ad van den Berg 2005 stad op palen, lithografie op papier 40x58cm Cond:G

2 roodkoperen scheepslampen
Ergebnis: 75 EUR

Twee roodkoperen scheeps/seinlampen gemerkt S.W.M.F Port en Starboard, 20e eeuw in goede staat 31cm.

Kavel zilver
Startpreis 30 EUR

Kavel zilver bestaande uit een servetband en vingerdoekband, 835/000, met gravure, suikertang met roosjes, 835/000, en 6 kleine theelepels, 800/000, met strak gevormde bak en lofje aan de steel. Tota...

Groot Art Deco beeld, gondel
Startpreis 850 EUR

Zeer groot natuurstenen Art Deco beeld omstreeks 1920, gesigneerd Menneville, Venetiaanse voorstelling man in gondel bij vrouw op kade, compositiemetaal, handbeschilderd, gondel hout met messing 56x64...

3x kompas
Startpreis 60 EUR

Drie oude messing Kompassen omstreeks 1900-1920 in goede staat 5-7,5cm.

2 Zilveren kandelaren
Startpreis 200 EUR

Stel lage kandelaars, zilver 925/000, Duits. Stel kandelaars, 2 armig met bewerkte rand. 16x9x12 cm. Tevens gekeurd met een klein Z1 keur.

Schilderij, J.J. Destree winterlandschap
Ergebnis: 80 EUR

Gesigneerd J.J. Destree 19e eeuw, winterlandschap met figuren op het ijs, olieverf op paneel 18x12cm. Cond:G

Schilderij, G. van Pelt
Startpreis 180 EUR

G. van Pelt(Godefridus) Belgische school Antwerpen 1873-1926 st Josse ten Noode, boerenhuis aan het water, olieverf op linnen 100x136 cond:G

Bronzen beeld Eugen Wagner
Startpreis 300 EUR

Antieke bronzen figuur door Eugen Wagner 1871-1942, man met sijs op marmeren voet, 36cm. Cond:G

Bloedkoraal
Ergebnis: 750 EUR

Snoer met bloedkoralen met een mooie rode kleur, kaasvormig, ø 9 mm. ca 62 gr. Mooie kwaliteit. Lengte 52 cm.

Design lamp
Startpreis 175 EUR

Jaren 70 Italiaanse Guitano Sciolari hanglamp met glazen bollen, in goede originele staat, krimpnaad grijs kunststof, 85x40ø Cond:G

2 Zilveren miniaturen
Startpreis 50 EUR

Twee miniaturen jager met pijp en ijscoman met handkar, met draaiende wielen Mt;C.A Stout Rotterdam 21gr.

3 Bronzen beelden
Startpreis 100 EUR

Drie bronzen beelden 20e eeuw, twee musicerende figuren, Duitse jongen met krant 24-33cm

Tinnen godslamp
Ergebnis: 80 EUR

Barokke tinnen Godslamp, omstreeks 1800, in goede staat 77x30ø Cond:G

Houten figuur
Startpreis 60 EUR

Houtgesneden figuur omstreeks 1930, dansende vrouw in klederdracht, in goede staat 39cm. Cond:G

Bronzen beeldjes
Startpreis 170 EUR

Antieke bronzen figuur maarschalk te paard omstreeks 1900, door Boyer, Emile Boyer 1903-1953, in goede staat 15cm. Cond:G

Chinees trekpotje, 18e eeuw
Ergebnis: 40 EUR

Achttiende eeuwse Chineesporseleinen trekpot Queng Lung met floraal decor (deksel niet origineel) 10x16x8,3 ø

Beeldje, meisje op stoel
Startpreis 120 EUR

Antieke compositie metalen figuur, voorstellende een baby op kinderstoel, door l. Steiner, poot achter beschadigd en breukje been., 29cm. Cond:R/G

Schilderij, Fleur Baay
Ergebnis: 190 EUR

Hendrik Fleurbaay Vlissingen 1896-1975, 17e eeuwse driemaster op volle zee, olieverf op linnen 60x80cm Cond:G

Bewerkte koperen ketel
Startpreis 25 EUR

Oosterse bewerkte koperen ketel 20e eeuw in goede staat 20x13øcm.

2 Plated miniatuur teckels
Ergebnis: 35 EUR

Twee verschillende verzilverde miniatuur teckels 7-8cm.

5 Delen plated
Ergebnis: 20 EUR

Diverse delen plated, tablet, tabaksdoos, 5 messenleggers etc 5,5-40cm. Cond:G

P. van den Braken, stilleven
Startpreis 150 EUR

Peter van den Braken 1896-1979, bloemen, olieverf op paneel 21x15cm Cond:G

Schilderij, strandgezicht met vele figuren
Startpreis 125 EUR

Restsignatuur 1e helft 20e eeuw, strandgezicht met vele figuren olieverf op linnen 50x41cm Cond:G

Zilveren hanghorloge
Ergebnis: 50 EUR

Zilveren hanghorloge, 835/000, met lange zilveren ketting. Merk Uniona. Kleine horloge met bewerkte rand en achterzijde, ø 28 mm,mechanisch. Hangend aan een lang collier, 925/000, lengte 70 cm. Totaal...