Drie 18e eeuwse porseleinen schotels, tuin en vogeldecor, minimale chip 12,8x13,9ø Cond:G
Negen maal antiek Chinees porseleinen kopjes, 2e helft 19e eeuw, in Kang Xy stijl met figuren en bloem decor(haarscheur/chip) 5x8øcm. Cond:R/G
Oud Japans porseleinen servies omstreeks 1940, 5 kop en schotels, roomkan, suikerpot, 6 gebaksschotels, minimale chip mogelijk, 8-16cm. Cond:G
Grote Chinees porseleinen vaas met florale decors en tekens, 18e/19e eeuws in goede staat 44xø19cm.
Twee 18e/19e eeuwse Chinese kom, met vogels en vlinderdecor, 6,5x15ø en 7x18ø Cond:R
Grote 18e/19e eeuwse Fayence schotel, Deflt of Frankrijk, minimale chips rand, 34,5ø Cond:R/G
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselpot met tekst en floraal/vogel decor 21x19cm Cond:G
Twee 17e/18e eeuwse vaasjes Chinees porselein, vogel en floraal decor (haarlijn) Cond:R/G 9cm.
Lot 17e/18e eeuwse Chinees porselein 5x, grote kom, 2 cargo schotels met floraal decor, twee kopjes met chip 5,5-20cm. Cond:R/G
Twee grote societe ceramique Maastricht kastkommen, decor nankim, in goede staat 10x18,5øcm.
Divers keramiek, kastkom, herdenkingsbeker 5 mei, tabaksset omstreeks 1930, in goede staat 5-29cm.
Oude porseleinen figuur met zwaardentekens, omstreeks 1900, Meissen Volkstedt Rudolstadt, vrouw met stok en druiven, in goede staat 28cm
Twee grote antieke societe borden ceramique Maastricht omstreeks 1900 met koude beschildering, Maria vlucht Glane, Nederlandse grens Glanerbrug (beschildering versleten 38ø Cond:R
Duitse Lindner porseleinen dekselvaas met floraal en gouddecor, omstreeks 1960, in goede staat 24cm.
Oude Duitse porseleinen reservisten bierpul 20e eeuw met tinnen klepdeksel, soldaten en adelaar, in goede staat 30,5cm. Cond:G
Antieke Japanse Satsuma tafellamp met goud en figurendecor en bronzen voet, omstreeks 1900, 89cm Cond:G
Grote Dresden porseleinen 2 armige kandelaar met brons, voorstelling met tuinen, 20e eeuw , nr 11524 U, beschadigingen, 45cm. Cond:R
Negentiende eeuwse keramieken servies, theepot, kastkom, 6 kop en schotels, roomkan, 3 losse kopjes 6-16cm Cond:G
Twee 19e eeuwse Yixing theepotten, 1 met tekst, rand beschadiging, 1 met bamboedecor, deksel chip en beschadiging bamboe takken 10-11cm Cond:R
Zeer grote Japanse porseleinen Satsuma stijl vaas, 2e helft 20e eeuw, met duiven in landschapsdecor, gebarsten 160cm Cond;M
Vier delig Makkums kaststel 20e eeuw met polychrome florale decors twee chips bij deksel 11-18cm Cond:R/G
Antiek Duits porseleinen Nympfenburg figuur (1754 - 1765), nr. 491 3, putti met accessoires 11cm. Cond.: G
Drie 19e eeuwse Imari porseleinen vazen, 1 kleine dekselvaas en 2 open vazen met florale decors in goede staat 15-17cm
Tien delen antiek Bisquit porselein, omstreeks 1900 met figuren, in goede staat 8-24cm Cond:G
Twee antieke Chinees porseleinen familie Verte kommen met drakendecor 18e-19e eeuw, bij 1 kom bodem chip, 6,5xø16,3cm. Cond:G
Oud Chinees porseleinen vaasje gesigneerd met tekst, vogel op bloesemtak, waarschijnlijk 1e helft 20e eeuw 12,5cm Cond:G
Twee delen antiek Bisquit porselein omstreeks 1900, voorstellende vrouw met roos en bladvormigen hengselschaal, arm gerestaureerd, minimale chips, eenmaal barometer met Luitspeler, minimale chips 39-4...
Chinees porseleinen bord 18e eeuws met floraal decor 28,5ø 3 haarlijnen.
Oude Meissen fruitschaal omstreeks 1930 met bloemen en gouddecor (onbeschadigd) lijmresten bevestiging voet op schaal 18x30ø Cond:R/G
Negen diverse oude Chinese objecten, Kang Xy stijl vaasje met ruiters in wolken decor, 3 keramieken snuffbottles, turkoise bewerkt, Jade snuffbottle Kang Xy stijl, vaasje met oren, glazen snuffbottle ...
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met figuren in tuin decor (beschadigingen) ø26-ø28cm
Vijf delen antiek Chinees porselein twee maal gemberpotten, twee maal theebus zonder deksel, twee 18e eeuwse Chinese borden 9-16cm Beschadigd
Antieke Romeinse strijdwagen met leeuwen, gemaakt van lichtkleurige terracotta, omstreeks 1900 (2chips) 17x31x13cm. Cond:R/G
Italiaans of Franse Fayence mosterdpot met deksel in de vorm van een vrouw met mand, 18e-19e eeuws, originele polychrome beschildering, gemerkt B.P 1158 minimale chips Cond:R/G
Achttiende eeuwse Chineesporseleinen trekpot Queng Lung met floraal decor (deksel niet origineel) 10x16x8,3 ø
Drie antieke kastkommen , Chinees porselein , kommen met floraal en haan decor 5,2x15,4 ø Cond:G
Groot porseleinen tafelstuk mediterrane, voorstellende een visfuik met krabben, kreeft vis en bloemen, 2e helft 20e eeuw Chinees gemerkt, voelsprieten kreeft beschadigd, 24x22x15cm. Cond:R/G
Grote oude Chinese familie Verte dekselvaas met paradijsvogeldecor, en floraal decor omstreeks 1900 of ouder, deksel beschadigd 40x23øcm Cond:R
Lot antieke Chinees porseleinen kop en schotels, 1 losse schotel 17e eeuw(barst), 3 kop en 2 schotels, figuren in tuin, Kang Xy gemerkt, 17e 18e eeuws chip en barst, 2 kopjes met spelende kinderen (b...
Porseleinen dekselvaas 1e helft 20e eeuw, met putti en vele opgewerkte bloemen en gouddecor nr 100, minimale chip aan bloem mogelijk 33cm Cond:R/G
Groot porseleinen tafelstuk, eind 20e eeuw gemerkt AB met putti en opgewerkte bloem, minimale chip mogelijk, 46x41x22 Cond:G
Twee 18e-19e eeuwse porseleinen kommen, Amsterdams bont met floraal en gouddecor, beide randschade 7,5x15ø Cond;R
Vier 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen borden met florale decors, haarlijn, randschade 16,4ø Cond;R/G
Antieke Duitse gegraveerde glazen bierpul met tinnen deksel 1e helft 20e eeuw, en antieke steengoed kruik B. Scherner, Hoorn (chip rand) 16-37cm Cond:R/G
Twee grote Chinese familie Roze dekselpotten met paradijsvogels en floraal decor, deksel randschade 22x21cm Cond:R/G
Twee 18e/19e eeuwse Chinees porseleinen dekselpotten met teksten en figuren en florale voorstellingen, 1 gemekt, 1 mist deksel. 9,5x13ø en 12x12,5ø Cond:G
Vier 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden, twee borden met chip, twee goed 18-22cm CondR/G
Twee oude Engelse coalpoort keramieken Kings ware vazen, A.D 1750 met gouden drakendecor, een vaas randschade, ander goed, 23xø14 Cond:R/G