Oude wortelnoten tafelklok met maanstand, bronzen armaturen, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 39cm.
Twee notenhouten tafelpendules, van Warmink 2e helft 20e eeuw met messing pootjes, 8 daags uurwerk en halfuurslag in goede staat 23-29cm.
Antieke blauw keramieken klokkenstel met vergulde bronzen monturen en stil Frans uurwerk, omstreeks 1870, in goede staat 29x49cm.
Antieke vergulde messing 6 zuilenpendule, omstreeks 1900 met 8 daags uurwerk en halfuurslag, in goede staat 41cm
Grote Hollandse Friese stoelklok 20e eeuw in goede staat 70cm.
Grote 19e eeuwse Franse comtoise met datum aanduiding en vergulde feuille ( paard en wagen) harpslinger 46x28x15cm Cond:G
Antieke Franse vergulde bronzen pendule met wit marmer omstreeks 1860, origineel uurwerk met veerslinger, halfuurslag, vrouw met bloemenkrans, 40cm. Cond:G
Empire stijl moorenklokje, tabaksrokende moor met lange tabakspijk, eind 20e eeuw in goede staat 22cm.
Antieke Duitse Jugendstil notenhouten tafelklok, omstreeks 1900, 38cm Cond:G
Antieke Franse vergulde comtoise omstreeks 1800 met spillegang, voorstelling ploegende boer, gave emaille wijzerplaat, in goede staat 41x25x17cm. Cond;G
Negentiende eeuwse comtoise Aurange a Villeneuve, gave wijzerplaat in goede staat 42x34x18cm. Cond:G
Antieke Duitse regulateur, 8 model, notenhout in goede staat, ongemerkt uurwerk omstreeks 1880, 106cm. Cond:G