Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

29. Juliveiling 2016

Versteigerung am Freitag, 8. Juli 2016 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Staand lampje met putti
Startpreis 35 EUR

Messing tafellamp met prismenglas en putti, 5 lichts 20e eeuw. 35cm. Cond:G

Staande petroleumlamp
Startpreis 45 EUR

Antieke Duitse Historisme staande petroleumlamp met bewerkte compositiemetalen voet en gebloemd keramieken reservoir (geëlektrificeerd, 1 kap gelijmd)in goede staat

Stel koperen kandelaars
Startpreis 30 EUR

Stel messing kandelaars omstreeks 1920, naar oud voorbeeld, in goede staat 24cm.

Thaise boedha
Startpreis 50 EUR

Oude vergulde houten Thaise Boedha, ingelegd met spiegelglas, 20e eeuw in goede staat 63cm. Cond:G

Wien und Gras 1782
Startpreis 40 EUR

Antiquarisch Oostenrijks boek, Wenen, Franz Giegetist, landschaften augenartes, 1782cm met gravure oogwaarts mes, origineel band 19x13x0,8cm. Cond:G

Zwaard in schede
Startpreis 60 EUR

Groot Chinees zwaard, messing met tropisch hout, 21e eeuw gravering op lemmet, Cond:G 103cm.

Chinese dekseldoos
Ergebnis: 1.500 EUR

Grote oude Chinese roodlak dekseldoos, zeer fijn uitgewerkt met swastika, floraal en kraanvogeldecor 1e helft 20e eeuw, chips onderrand 8x22x15cm Cond:R/G

Tangka
Ergebnis: 150 EUR

Grote Indiaase of Tibetaanse Tangka, met Boedha en figuren, handbeschilderd, tekst met handwerk omringd, 20e eeuw 68x100cm in lijst

Bronzen Empire vaas
Ergebnis: 250 EUR

Zware vroeg 19e eeuwse bronzen classicistische ampfora vaas(empire) met rondom diverse romeinse figuren, omstreeks 1800 in goede staat 41cm.

Miniatuur bankje
Ergebnis: 375 EUR

Zeldzaam Frans eikenhout gestoken miniatuur kinderbank omstreeks 1870, opengewerkt met figuren, bloemen ,vaasdecor, ranken en hoorn des overvloeds, in zeer goede staat 50x80x24cm

Empire lamp
Startpreis 150 EUR

Negentiende bronzen empire lamp 2e periode met vogels en buste, met klauwpoten, natuurstenen basis, origineel electrisch met keramische fitting, in goede staat 44cm.

2 Cloisonne dekselpotten
Ergebnis: 275 EUR

Twee grote antieke Japanse Cloissone voorraadpotten met deksel, bloesemtak en vogeldecor omstreeks 1920 in goede staat 22-16øcm Cond:G

5 Delen metaal, Renaissance/Gothiek
Ergebnis: 120 EUR

Vijf delen smeedmetaal renaissance, gotiek 16e-17e eeuw wandbeveiliging etc. 15-44cm. Cond:G

Gietijzeren schotel, Ewald Materé
Ergebnis: 135 EUR

Duitse Art Deco gietijzeren sierschotel, gesigneerd H.E Schniewind, door Ewald Mature 1887-1965 voorstelling haan, 23x18,5x2cm. Cond:G

5 Russische ikonen
Ergebnis: 110 EUR

Vijf 19e eeuwse Russische bronzen kruisiging ikonen met emaille decor in goede staat 11x27cm. Cond:G

Gietijzeren visitekaartjes standaard
Ergebnis: 280 EUR

Duitse 19e eeuwse Historisme gietijzeren visitekaartjes standaard, meisje met oesterschelp, gemerkt Hanau E.G. Zimmerman 32cm. Cond:G

Tinnen Jugendstil visschaal
Ergebnis: 80 EUR

Grote antieke tinnen Jugendstil visschaal met scheepvaart, vissers decor, en zweepslag decor, in goede staat 51x32x5cm

Chinese houten penselenpot
Ergebnis: 125 EUR

Oude Chinese houtgesneden tabaks of penselenpot in boedha vorm 20e eeuw, 11x11x10cm

Kimono Japans
Ergebnis: 330 EUR

Grote Japanse rode zijden traditionele Kimono met kraanvogels en floraal decor(handwerk) 20e eeuw 186cm Cond:G

Mahonie kistje met 4 karaffen
Ergebnis: 90 EUR

Vroeg 19e eeuws apothekerskistje met 4 gave originele stopflessen, omstreeks 1800, mahoniehout met bandintarsia, origineel slot en sleutel, minimale fineerschade 22x18x17cm. Cond:G

Figuren lamp Tiffany
Ergebnis: 100 EUR

Tiffanystijl figurenlamp omstreeks 1970 in Historisme stijl 64xø49cm Cond:G

Antiek boek
Ergebnis: 20 EUR

Achtiende eeuws antiek boek, oude en hedendaagse kerkelijke geschiedenissen, J.L Mosheim MDCCLXXX deel 3, band iets gescheurd 23x14,5x5,5cm. Cond:R

Messing paraplubak, jachtvoorstelling
Ergebnis: 40 EUR

Antieke kopergeslagen paraplubak met rondom wildvoorstellingen omstreeks 1900, in goede staat 56x22cm

Biedermeier stoof met ketel
Ergebnis: 110 EUR

Negentiende eeuwse Biedermeier theestoof met messing ketel in binnenwerk en bandintarsia(krimpnaden) 71x40ø Cond:G

7-Delige koperen pannenset
Ergebnis: 90 EUR

Zeven delige oude kopergeslagen pannenset, gemerkt E. dehillerin, in goede staat 19-30cm Cond:G

Kavel antiek koperwerk
Ergebnis: 35 EUR

Lot 19e eeuws antiek koperwerk o.a brander, doofpot, ketel ,schaal en jardinière 14-39cm en een zeldzaam antiek koperen waterreservoir omstreeks 1800 met wandwasbak, bewerkt met floraal decor in goede...

4 Speculaasplanken
Ergebnis: 50 EUR

Vier 19e eeuwse speculaasplanken, 1 met wormbeval rest goed, 13-70cm Cond:G

National kassa
Ergebnis: 100 EUR

Antieke National kassa, omstreeks 1920, metaal en mahoniehout gelithografeerd, 44x40x41cm. in goede staat

Antieke theestoof
Ergebnis: 35 EUR

19e eeuwse mahonie houten theestoof met intarsia en messing. Binnenbak 43x28cm. In redelijke staat.

Opgezette springbok
Ergebnis: 275 EUR

Oude Afrikaanse opgezette springbok, 20e eeuw in goede staat 120cm.

Opgezette spiesbok
Ergebnis: 350 EUR

Oude opgezette Afrikaanse spiesbok 20e eeuw in goede staat 120cm.

Handboeien
Ergebnis: 400 EUR

Zware ijzeren handboeien 20e eeuw nr 1002, gemerkt met driehoek in cirkel, sleutel erbij maar gebroken.

Antiek voorlader geweer
Ergebnis: 75 EUR

Negentiende eeuwse voorlader, stukje hout van kolf mist, en schroef mist, verder in originele staat 148cm. Cond:R

2 Dolken
Ergebnis: 60 EUR

Twee oude vergulde dolken, 20e eeuw, eenmaal met jachtmotief, eenmaal met vrijmetselaarsteken, Cond:G 34-55cm.

Beeld met console
Ergebnis: 45 EUR

Oud gips gegoten beeld, vrouw met ampfora, 2e helft 20e eeuw in goede staat, gesigneerd garia, achter stukje ingezet, 68cm. Cond:R/G

2 Oude/antieke wandelstokken
Startpreis 40 EUR

Twee oude antieke wandelstokken, 20e eeuw met messing heft, hondenkop en drankhouder, 19e eeuw met plated heft en wijnranken decor. 89-94cm.Cond:G

Antieke Historisme schildersezel
Ergebnis: 60 EUR

Antieke Duitse historisme schildersezel met krijgsheer decor op zwaan omstreeks 1880 58cm. in goede staat

Spaanse kruithoorn
Ergebnis: 40 EUR

Antieke Spaanse Kruithoorn, notenhout met messing plaquettes, naam Ottone Fillipo de Pajat 18cm Cond:G

Gothische bijbellegger
Ergebnis: 90 EUR

Negentiende eeuwse Neogothische bijbelstandaard, 40x42x30cm. Cond:G

Karta Segelleden, Stockholm 19e eeuw
Ergebnis: 30 EUR

Karta Segelleden, antiquarische kaart , Stockholm, 19e eeuw maritieme kaart kanaalwegen till Göhteborg, in goede staat 11x24x1cm.

Speelautomaat
Ergebnis: 150 EUR

Oude Duitse gokautomaat, omstreeks 1980, Totamint duplex, in goede staat 90x59x30cm.

2 Documentenkistjes
Ergebnis: 50 EUR

Twee antieke documenten kisten 18e-19e eeuws, 19e eeuws, notenhout met slot, 18e eeuws eikenhout met slot 52-55cm Cond:G

2 Antieke wolhouders
Ergebnis: 80 EUR

Twee antieke wolhouders 19e eeuw, notenhout en Japans lakwerk in goede staat 6-17cm.

2 Delen ivoor en 1 benen waaier
Ergebnis: 50 EUR

Drie delen antiek 2 maal ivoor, brillenkoker en dekseldoos met monogram, 1 maal Oosterse benen waaier 11-27cm. Cond:G

2 Kistjes
Ergebnis: 40 EUR

Twee tropisch houten kistjes, 20e eeuw pallisander en noten, in goede staat 30x22x8cm.

3x Gereedschap
Ergebnis: 60 EUR

Drie x oud gereedschap, 19e/20e eeuw 28-42cm. Cond:G

Schaakspel met bord
Ergebnis: 180 EUR

Oud Chinees ivoren schaakspel met grote fijngesneden speelstukken 2e helft 20e eeuw 52x52 en 53x24x10cm. Cond:G

Tinnen medaillon in lijst, 19e eeuw
Ergebnis: 290 EUR

Negentiende eeuws tinnen reliëf in notenhouten lijst, lauwerkrans, bijbelse figuur met leeuw, verso evangelis 12x2ø Cond:G