Twee oude tafellampen van schelpen met camee voorstelling 20e eeuw, in goede staat 18-22cm.
Kristallen hanglamp 1e helft 20e eeuw met chip, Cond:R/G 46xø60cm.
Mooie tafellamp plated met glas, 2e helft 20e eeuw in goede staat 74x38cm. hoogte zonder kap 48cm.
Twee grote antieke messing vergulde wandkandelaren met figuren, omstreeks 1900, geëlectrificeerd, in goede staat 52cm.
Twee oude tafellampen van schelpen met camee voorstelling 20e eeuw, in goede staat 16-21cm.
Jugendstilstijl tafellamp met kelken, 2 lichts, 2e helft 20e eeuw in goede staat
Gesigneerde metalen bureaulamp Jan des Bouvrie, 2 lichts met dimmer, 46x50x19cm, in goede staat
Antieke 17e eeuwse getijden gebed op papier, gezang door de paastijd(bladnr.356) paschalis waarin de verrezen Jezus als een paaslam wordt bezongen 41,5x27cm. Cond:G
Antieke 16e eeuwse getijdengebed met romeinse cijfer 78 met invitatorium dat is een gezongen regel waarmee een getijdengebed begint met ingekleurd initiaal(perkament) 48x37cm. Cond:G
Antieke Hollandse statenbijbel met goede originele band en bronzen beslag, uit 1746, te Gorinchem by Nicolaas Goetzee, ordinaris stadsdrukker, met diverse landkaarten, deels gerestaureerd, Cond:R/G 31...
Antiquarisch boek, Websters New international Dictionary. J.Bell en sons 1920, authorized edition 14,5x26x31cm. Cond:G
Negentiende eeuws antiquarisch boek, disputatio juridica inauguralis, Amsterdam 1851 door G.H Reuver, originele band, in goede staat 22x29x0,8cm. Cond:G
Antieke Engelse bijbel met ivoren kaft en lederen rug, the book of common prayer, Oxford, printed at the Univeristy press, 15x9x3cm. Cond:G
Verzameling Duitse antiquarische kinderboeken (127) o.a. Heidi, Hauffs märchen, Grimms Märchen, Rotkäppchen etc. 20-25cm. Cond:R/G
Duits verzamelalbum, illustrierte filmbühne 1950/1960, foto Inga Wolf, Carl Bay, Ulli Martin, handgesigneerd, leuk tijdsbeeld Duitse geschiedenis 6x24x31cm. Cond:G
Twee Duitse antiquarische illustraties, 17,5-32,5cm Cond:R/G
Drie maal antiquarisch Duitsland, Maria Regina Hillerin(incompleet), Evangelische Zeugnisse der Wahrheit 1795(incompleet en beschadigd) , geschichte Azien 17e-18e eeuws(incompleet) 11-35cm. Cond:M
Achtiende eeuws antiek boek, oude en hedendaagse kerkelijke geschiedenissen, J.L Mosheim MDCCLXXX deel 3, band iets gescheurd 23x14,5x5,5cm. Cond:R
Drie antiquarische boeken van Nederlandse kastelen en hun historie, deel 1,2,3 Elsevier in goede staat 30x24x4cm.
Antieke kopergeslagen paraplubak met rondom wildvoorstellingen omstreeks 1900, in goede staat 56x22cm
Antieke roodkoperen servies op smeedijzeren standaard, omstreeks 1910 met brander, 7 delig gemerkt T.1. 112x35cm
Twee mega grote gesigneerde koperen wandsierborden met portretten, 19e eeuw L.Dupuis Fecit, 1 Petrus Appelmans architect Antwerpen, 2 Quinin Massys Antwerpen 83ø Cond:G
Drie antieke kopergeslagen sierwandborden omstreeks 1880-1930 in goede staat 40-55cm Cond:G
Negentiende eeuwse Biedermeier theestoof met messing ketel in binnenwerk en bandintarsia(krimpnaden) 71x40ø Cond:G
Zeven delige oude kopergeslagen pannenset, gemerkt E. dehillerin, in goede staat 19-30cm Cond:G
Vijf delen koper en messingwerk 19e eeuw, 1 deel zwaar bedeukt, rest goed 25-45cm.
Lot 19e eeuws antiek koperwerk o.a brander, doofpot, ketel ,schaal en jardinière 14-39cm en een zeldzaam antiek koperen waterreservoir omstreeks 1800 met wandwasbak, bewerkt met floraal decor in goede...
Twee antieke koperen dekselvazen, omstreeks 1900 met gravering, hoorn des overvloeds, in goede staat 31cm.
Groot lot divers messing en koperwerk, 19e-20e eeuw 20-45cm Cond:G
Prachtige 19e eeuwse noten en mahoniehouten tabaksdekselpot, in goede staat 20x15ø cm
Twee antieke barometers omstreeks 1900, notenhout Jugendstil, en Schwarzwald ranken 27-43cm. Cond:G
Negentiende eeuwse luxe kreeftenset in originele cassette met ivoor, 6 delig(krimpnaden) 4,5x24x19cm. Cond:G
Vooroorlogse loep met gemshoorn, omstreeks 1930, in goede staat 25cm. Cond:G
Vier 19e eeuwse speculaasplanken, 1 met wormbeval rest goed, 13-70cm Cond:G
Twee 19e eeuwse bronzen kaarskandelaren met Sphinxen omstreeks 1860, in goede staat 28cm. Cond:G
Drie 19e eeuwse Duitse petjes/ hoofdbekleding met monogram van gouddraad, daarbij 5 linten in hoedendoos 7x22cm. Cond:G
Grote antieke tabakspijp omstreeks 1900 met porseleinen kop(gelijmd) met jachtvoorstellingen 88cm. Cond:R
Decoratieve lamp met globe en atlas, van messing en hout 2e helft 20e eeuw, in goede staat
Antieke National kassa, omstreeks 1920, metaal en mahoniehout gelithografeerd, 44x40x41cm. in goede staat
Lot van 6 fossielen, 2x gesteente lagen, 4x vissen in gesteente 11-20cm. Cond:G
Drie fossiele roofdier snijtanden in gesteente 11-13cm. Cond:G
Vroege ijzeren Renaissance haardplaat 17e eeuw, beschadigd, wijnranken mt bachus, 49x49x1 Cond:R
Antieke gietijzeren met bronzen kachel, met mooie ornamentuur, omstreeks 1880 Historisme, merk Frisia( achter stukjes afgebroken, wel erbij) 90x98x40cm.
Zes delige antieke messing haardset, incl. twee vuurbokken, houttang is kapot, 20-70cm Cond:R/G
19e eeuwse mahonie houten theestoof met intarsia en messing. Binnenbak 43x28cm. In redelijke staat.