Vier delen boheems robijnrood boheems geetst kristal 20e eeuw, 1 grote vaas, en 2 kleine vaasjes, dekselpot, in goede staat 6-40cm.
Acht diverse kristallen flacons/parfumflessen, met diverse slijpsels 1e helft 20e eeuw Cond:G 9-21cm.
Zes oude kristallen glazen met 925 sterling zilveren medaillons, 20e eeuw, in goede staat, 22cm Cond:G
Acht diverse glazen parfumflacons, 2 opaline met bloemdecor, 3 gekleurde met zandeffect, 2 beschilderde stopflesje en een goudkleurig flaconnetje, 20e eeuw, 11-15 cm Cond.:G
Tien diverse glazen parfum flesjes, diverse kleuren en vormen 20e eeuw 1 zonder dop, en stuk uit hals. Cond:R/G
Tien 19e eeuwse kristallen amandelgeslepen Biedermeier schalen, 1 groot ø18cm. rest 12cm Cond:R/G
Twee moderne gesigneerde kristalglazen vazen 2e helft 20e eeuw, bolvaas en hoge vaas, in goede staat 16-30cm.
Kristallen karaf met zes glazen coupes 20e eeuw 10-30cm Cond:G