Kristallen karaf met zes glazen coupes 20e eeuw 10-30cm Cond:G
Twee moderne gesigneerde kristalglazen vazen 2e helft 20e eeuw, bolvaas en hoge vaas, in goede staat 16-30cm.
Tien 19e eeuwse kristallen amandelgeslepen Biedermeier schalen, 1 groot ø18cm. rest 12cm Cond:R/G
Tien diverse glazen parfum flesjes, diverse kleuren en vormen 20e eeuw 1 zonder dop, en stuk uit hals. Cond:R/G
Drie maal glaswerk, Valerie Saint Lambert, cassis kleurig, kristal vaas transparant cassis, gedraaide vaas, langwerpige schaal 19-60cm Cond:G
Twee antieke blauwglazen bolvazen, iriserend blauw met gouden floraal decor(Lutz stijl) nr 242/287, omstreeks 1920 10-ø10cm. Cond:G
Vijf glazen flacons/karafjes, 2 van Frans melkglas versierd met bloemendecor, 1 karaf met gouddecor en handbeschilderd met bloemenguirlande, gemerkt Dicot Main, 1 karaf met goud omranding met bloemen ...
Zeven glazen parfumflacons, 2 oranje gekleurde flacons met witte stop, 1 matglazen flacon met handbeschilderde voorstelling, 1 antieke grote flacon mat rose van kleur en 2 wit geribbelde flacons, 1x h...
Zes oude antieke rode boheems kristallen glazen met gravures, minimale chip mogelijk 12-17cm Cond:G
Twee delen modern kunstenaars kristalglas, grote orrefors schaal, en vaas sevres France 14-26cm Cond:R/G
Acht diverse glazen parfumflacons, 2 opaline met bloemdecor, 3 gekleurde met zandeffect, 2 beschilderde stopflesje en een goudkleurig flaconnetje, 20e eeuw, 11-15 cm Cond.:G
Oude ruitkristallen parfumverstuiver met 925 sterling zilveren montuur, in goede staat 18cm.
Zes oude kristallen glazen met 925 sterling zilveren medaillons, 20e eeuw, in goede staat, 22cm Cond:G
Zes Duitse Rosenthal glazen kerstborden ( Weihnachtsteller,) Bjorn Winblad, 1976-1978-1979-1981-1980-1980 in goede staat 29x29cm.Cond:G
Vier delen boheems robijnrood boheems geetst kristal 20e eeuw, 1 grote vaas, en 2 kleine vaasjes, dekselpot, in goede staat 6-40cm.
Acht diverse kristallen flacons/parfumflessen, met diverse slijpsels 1e helft 20e eeuw Cond:G 9-21cm.
Vijf antieke glazen, 4x boheems kristal, 1 gegraveerde empire kristallen bokaal, omstreeks 1800 14-22cm. Cond:G
Negen delen antiek glaswerk en kristal, 4 x boheems glas, keizerlijke opaline dekseldoos, 3 gegraveerde glazen, en kunstglazen coupe, minimale chip mogelijk 13-18cm Cond:G
Tien diverse kristallen parfum flacons met diverse vormen en slijpsels, een met bijzondere dop en steen 8-16cm. Cond:G
Vijf bol karaffen waarvan 1 set en 3 losse flessen, met verschillende slijpsels 13-18cm Cond:G
Drie kristallen bollen met luchtbellen door Royal Leerdam ontwerp Floris Meydam, doorsnee 8, 9 en 11 cm in goede staat Cond:G
Negen diverse kristallen flacons/theebussen, diverse vormen en slijpsels 14-18cm Cond;G
Antieke kristallen geslepen kaasstolp met klaverdecor in goede staat 18x23ø Cond:G
Acht diverse kristallen karaffen met diverse slijpsels, omstreeks 1900 15-24cm Cond:G