Kunstglazen pelikaan op marmeren voet, 2e helft 20e eeuw, in goede staat (murano?) 35cm. Cond;G
Grote moderne kunstglazen vaas, met mille fiori effect en opgewerkte glaspasta en draden, zeldzame uitvoering, in goede staat 33cm
Hoge blauwgroene transparante vaas omstreeks 1970, waarschijnlijk Murano, in goede staat 38cm.
Negen delen antiek glaswerk en kristal, 4 x boheems glas, keizerlijke opaline dekseldoos, 3 gegraveerde glazen, en kunstglazen coupe, minimale chip mogelijk 13-18cm Cond:G
Duitse 18e eeuwse glazen flacon(bruidsflacon) met geschilderde afbeelding en tekst, Ich bin bereit dir zu Dienen Diener alle Zeit, 15x7,5x4,5cm Cond:G
Zes Art Deco Lalique France glazen dessertborden, omstreeks 1930, 16,5øcm. in goede staat
Negentiende eeuwse groenglazen bowlpot met onderschaal en 8 groene glazen met geslingerde stam, in goede staat minimale chip mogelijk 12-30cm.
Zes oude antieke rode boheems kristallen glazen met gravures, minimale chip mogelijk 12-17cm Cond:G
Groot 18e/19e eeuws slingerglas met brede voet, in goede staat 26,5cm.
Antieke groen glazen likeurset, 7 delig met floraal en emaille beschildering 5,5-23cm in goede staat
Vijf antieke glazen, 4x boheems kristal, 1 gegraveerde empire kristallen bokaal, omstreeks 1800 14-22cm. Cond:G
Stel 19e eeuwse kirstallen botervloten(iets verschillend van elkaar) met florale gravering en 835 zilveren doppen, in goede staat 17-18cm. Cond:G
Verzameling oud waaier/ruit kristal o.a grote schaal diverse onderzetters, paperweight, natfruitschaal, comfort, twee keer vaas 2 karaffen, minimale chip mogelijk 4-33cm. Cond:R/G
Prachtige 19e eeuwse 7 delige waaier kristal olie en azijnstel, inclusief onderschotel in goede staat 25x19,5cm.
Antieke waaierkristallen beschuithouder met onderschotel en diverse messenleggers, chips onderschaal Cond:R/G
Vier delen boheems robijnrood boheems geetst kristal 20e eeuw, 1 grote vaas, en 2 kleine vaasjes, dekselpot, in goede staat 6-40cm.
Twee kristalglazen bekers 1938, derde Rijk Duitsland met geëtste leeuwen en tekst: ein Volk, ein Führer 1.10 1938,en: Ihr gibt uns Brot in Grosser Not 1938. beide in goede staat 11-10cm
Twee 18e eeuwse glazen met gematteerde strepen en facetgeslepen stam, in goede staat 12,5x6,8øcm
Grote originele antieke Daum Nancy vaas, oranje rood, vierhoekig, afgerond( minimale chip bovenrand 18x17x17cm. Cond:G
Negentiende eeuwse kristallen likeurkaraffen met 835 zilveren armatuur, minimale chips 39cm. Cond:G
Twee antieke kristallen kandij dekselcoupes(beide voeten beschadigd) 30cm. Cond:R
Groot antiek glazen tafelstuk met plateau en vaas, omstreeks 1900, in goede staat 50x30ø Cond:G
Acht Hollandse Copier Leerdam glazen dessertschalen omstreeks 1930, in goede staat
Vier oude kristallen stop karaffen met stermotieven 20e eeuw minimale chips stop 15-21cm. Cond:G