Antieke glazen boerenjongens bowlpot+sleef met floraal en gouddecor omstreeks 1900, 35xø15cm. Cond:G
Grote 19e eeuwse beschilderde glazen monnik met kind, verso tekst bonbons John Tavenier, in goede staat 40cm.
Twee mooie glazen kandelaren door Val, Saint Lambert, Madonna met kind, in goede staat minimale chip mogelijk Cond:G
Vijf oude mondgeblazen glazen naar 17e eeuws voorbeeld, o.a Roemer, groot glas gesigneerd Bonat, in goede staat 12,5x23cm.
Twee oude glazen, paper weights, 20e eeuw 5,5x7cm. in goede staat
Negentiende eeuwse Hollandse kristallen kandijsuikerstel, stam bij voet gerestaureerd, minimale chip 24cm Cond:R/G
Tien 19e eeuwse kristallen amandelgeslepen Biedermeier schalen, 1 groot ø18cm. rest 12cm Cond:R/G
Lot divers kristal 20e eeuw 12x, vazen, schalen, manden,1 vaas gelijmd, minimale chips Cond:R/G
Grote boheemse kristallen dekselschaal met goud en floraal decor, chips bovenrand 10,5x14øcm
Antieke kristallen geslepen kaasstolp met klaverdecor in goede staat 18x23ø Cond:G
Oude ruitkristallen parfumverstuiver met 925 sterling zilveren montuur, in goede staat 18cm.
Zes oude kristallen glazen met 925 sterling zilveren medaillons, 20e eeuw, in goede staat, 22cm Cond:G
Zeer grote glazen kom met 7 bowlglazen en sleef, 20e eeuw in goede staat 9-40cm, minimale chip, Cond:G
Twee antieke opaline vazen met landschapsdecor, omstreeks 1900, 1 gelijmd 26xø13cm Cond:R/G
Drie kristallen bollen met luchtbellen door Royal Leerdam ontwerp Floris Meydam, doorsnee 8, 9 en 11 cm in goede staat Cond:G
Plated Engels olie en azijnstel, omstreeks 1900, chip karaf 18x10x10cm.
Twee grote antieke opaline glazen vazen met florale decor, in goede staat 27cm Cond;G
Vijf glazen flacons/karafjes, 2 van Frans melkglas versierd met bloemendecor, 1 karaf met gouddecor en handbeschilderd met bloemenguirlande, gemerkt Dicot Main, 1 karaf met goud omranding met bloemen ...
Zeven glazen parfumflacons, 2 oranje gekleurde flacons met witte stop, 1 matglazen flacon met handbeschilderde voorstelling, 1 antieke grote flacon mat rose van kleur en 2 wit geribbelde flacons, 1x h...
Acht diverse glazen parfumflacons, 2 opaline met bloemdecor, 3 gekleurde met zandeffect, 2 beschilderde stopflesje en een goudkleurig flaconnetje, 20e eeuw, 11-15 cm Cond.:G
Tien diverse glazen parfum flesjes, diverse kleuren en vormen 20e eeuw 1 zonder dop, en stuk uit hals. Cond:R/G
Lot van 23 diverse kristallen glazen met diverse slijpsels en afbeeldingen. 5-14 cm Cond.:G
Vijf delen kristal 20e eeuw 1 maal zwaan gesigneerd Snappharr Glasbruk, eend, paard(oor af), diamantvorm(chip) souvernierbord Wien(chips) 4,5-11cm Cond:R/G
Drie maal glaswerk, Valerie Saint Lambert, cassis kleurig, kristal vaas transparant cassis, gedraaide vaas, langwerpige schaal 19-60cm Cond:G