Grote 18e/19e eeuwse Fayence schotel, Deflt of Frankrijk, minimale chips rand, 34,5ø Cond:R/G
Twee 19e eeuwse Japans porseleinen schenkkannetjes met figuren in landschapsdecor, in goede staat 12x13x7øcm.
Oud Duits Passau gemerkt porseleinen figuur, mogelijk Familie Lenck, naakte dame in goede staat 10x12x8cm.
Vier oude Duitse keramieken musicerende Hummel figuren, in goede staat 8-14cm.
Zes 19e eeuwse Imari porseleinen vazen, kraagvaas, dekselvaas en een stel vazen 9-15cm, beschadigingen, Cond:R
Drie grote ovale elfen-plauettes met boselfen, gemerkt minton 20e eeuw 30x41cm Cond;G
Grote decoratieve porseleinen schotel met V.O.C teken 20e eeuw, naar oud voorbeeld, in goede staat 39,5øcm
Grote Makkumse polychrome apothekerspot St Vincent met messing deksel 20e eeuw 36xø21cm Cond:G
Twee zeldzame antieke Haan theekannen omstreeks 1900, gemerkt, snavel gelijmd Cond:R/G
Oude Bisquit porseleinen Royal Dux reebok, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 18x23x15cm.
Grote Chinees porseleinen vaas met florale decors en tekens, 18e/19e eeuws in goede staat 44xø19cm.
Negentiende eeuwse Fayence scheerbekken, gemerkt, in goede staat 10xø27cm.
Oude antieke Chinese Yixing theepot, gemerkt, met vruchten en rankendecor 9x17x10,8 20e eeuw Cond:G
Tien oude Duitse bierpullen o.a. met tinnen deksel 20e eeuw 14-30cm Cond:G