Negen delen oud Hollands aardewerk, o.a. Defts witte plooischotel, 4 x makkum 2x Fayence, visschaal, bladvormig schaaltje, roomkan (chips en beschadigingen) 14-35cm. Cond:R/G
Vier oude Duitse keramieken musicerende Hummel figuren, in goede staat 8-14cm.
Grote Makkumse polychrome apothekerspot St Vincent met messing deksel 20e eeuw 36xø21cm Cond:G
Grote decoratieve porseleinen schotel met V.O.C teken 20e eeuw, naar oud voorbeeld, in goede staat 39,5øcm
Oud Duits Passau gemerkt porseleinen figuur, mogelijk Familie Lenck, naakte dame in goede staat 10x12x8cm.
Vijf Spaans Lladro porseleinen figuren, vrouw met konijn, vrouw met lam, vrouw met stenen muur, vrouw met hond, jongen met zeilboot 19-24cm. beschadigingen, Cond:M/R/G
Twee oude Duits porseleinen figuren, 1x vrouwelijk naakt gerold Bavaria, en een danseres omstreeks 1950 gemerkt met kroon en 1764, handarbeid(topje vinger af) 20-25cm.
Duitse porseleinen Ikoon der heilige Grossmärtyrer Georg der Siegbringer, nr 1215/3000, handbeschilderd met gouddecor 21-25cm. Cond:G
Antiek theeservies omstreeks 1900 met Chinese florale decors, 10 delig, minimale chips mogelijk, scherf melkkan, verder in goede staat 6-22cm.
Twee 19e eeuwse Japans porseleinen schenkkannetjes met figuren in landschapsdecor, in goede staat 12x13x7øcm.
Grote 18e/19e eeuwse Fayence schotel, Deflt of Frankrijk, minimale chips rand, 34,5ø Cond:R/G
Twee grote Chinese familie Roze dekselpotten met paradijsvogels en floraal decor, deksel randschade 22x21cm Cond:R/G
Antieke grote Engelse Majolica Cachepot, bloempot met rozen en ranken, kleine beschadigingen, 29xø39cm. Cond:R
Oude Bisquit porseleinen Royal Dux reebok, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 18x23x15cm.
Twee zeldzame antieke Haan theekannen omstreeks 1900, gemerkt, snavel gelijmd Cond:R/G
Antiek Jugendstil tegeltableau omstreeks 1900 in lijst, floraal decor, minimale glazuurshcade 75x16cm Co9nd:R/G
Oude antieke Chinese Yixing theepot, gemerkt, met vruchten en rankendecor 9x17x10,8 20e eeuw Cond:G
Negentiende eeuwse Fayence scheerbekken, gemerkt, in goede staat 10xø27cm.
Grote Chinees porseleinen vaas met florale decors en tekens, 18e/19e eeuws in goede staat 44xø19cm.
Vijf delig kaststel, waarvan drie met deksel, 4x scheepsdecor, 1 xmolendecor, 1 knop van deksel gelijmd Cond:G 26-36cm.
Oude keramieken scheerbekken met passer en winkelhaak(mogelijk vrijmetselaars) monogram J.B.G 6x27x21cm Cond:G
Twee oude Duitse Hummel figuren, meisje op hek nr 1938 112/1 Western Germany, jongen met paraplu en varken op rug nr 198 2/0 1948 12-14cm Cond:G
Tien oude Duitse bierpullen o.a. met tinnen deksel 20e eeuw 14-30cm Cond:G