Drie maal antiek Japans koperwerk/tin, cloissone sierschotel met paradijsvogel, omstreeks 1900, lichte beschadiging emaille, 2 kleine schaaltjes met portret(tin) 7,5x30cm Cond:R/G
Groot oud Imari porseleinen schotel, 2e helft 20e eeuw, tuindecor, 46,5cm. Cond:G
Veertien antieke Hollandse tegels omstreeks 1800, met huizendecors, 7 gaaf, 2 lichtbeschadigd, 5 gelijmd Cond:M-G
Lot van 13 17e eeuwse tegels met tulpendecor, beschadigingen 13x13x1cm. Cond:R
Zes pas tegeltableau met koeien in landschapsdecor 2e helft 20e eeuw 39x26 Cond:G
Oude/ antiek Fayence plaquette, gemerkt A.T. Waarschijnlijk Frankrijk. Met een afbeelding van een vrouw in klederdracht met heilig kruis. ( breuk) door midden, 54 cm. Cond.: R
Drie delen antiek aardewerk, omstreeks 1900, platelen schenkkan(chips tuit), rond tablet Arnhem plateel, matrius Gelria(barstje rand) grote ronde keramieken onderzetter, met vernikkelde omranding en f...
Acht antieke Hollandse wandtegels 19e/20e eeuw, o.a mangaan 19e eeuw, in lijst en in goede staat 13x13cm
Twee 17e eeuwse Hollandse 4 pas tegeltableaus, 1x met granaatappel, en 1x met tulpen en tulpenbollen, 28x28cm Cond:R
Zeven antieke Hollandse tegels en 4 pas tableau, 4 tegels divers, tegel visser en tegel een (20e eeuw), beschadigingen, 13x13cm Cond:M/R
Antiek Delfts tegeltableau naar Jan Steen, door L.W Netzer, 12 pas, in goede staat 60x45cm Cond:G
Drie oude tegeltableaus 20e eeuw, 3-pas met pauwendecor, 4-pas met riviergezicht monogram, 1-pas met vogeldecor 28-40cm. Cond:G
Antiek Jugendstil tegeltableau omstreeks 1900 in lijst, floraal decor, minimale glazuurshcade 75x16cm Co9nd:R/G
Antieke Engelse 19e keramieken Toby Jug gemerkt B;P, bierschenkkan, 26cm. Cond;G
Twee antieke Duitse renaissance stijl steengoed schenkkannen met vogelkoppen in 17e eeuwse stijl, nr 171-177 Historisme 19cm Cond:G
Twee x Duits antiek porselein, 19e eeuwse rozensteker met romantische figuren, en een Rosenthal dekseldoos met handbeschilderde pauw en gouddecor 12-14cm. Cond;G
Twee grote Duitse geglazuurde steengoed schenkkannen, neo renaissence, historisme omstreeks 1880, beide gelijk gemerkt en genummerd, 1x 7 koningen 31-34cm Cond:G
Drie oude Duitse porseleinen keuken voorraad wandpotten met houten deksels, gemerkt 20e eeuw, mehl, zucker, kaffee 17x15x12cm. Cond:G
41 Delen 19e eeuws serviesgoed, Engels, decor snowdrop, bestaande uit: 1 grote presenteerschaal, sauskom, 2 opdienschalen, kleinere presenteerschaal, 6 cakeborden, 13 diepe borden, 11 grote borden, be...
Oude lamp gemaakt van 18e eeuwse Delftsblauwe vaas, heeft chips, 51cm Cond:R/G
Zeer grote Italiaanse keramieken figuur nr F 811/B Arabier te paard met bronzen zwaard(beschadigingen) 68cm. Cond:R
Oude Chinese Yixing theepot met slak en kikker (gemerkt) , mooie kwaliteit omstreeks 1900 of ouder, 7x14,5x11cm. Cond:G
Zeldzame 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen schotel, gemerkt Kang Xy, floraal,vogel en gouddecor, geschulpte omranding Cond:R 6,5xø28,3cm.
Oude Chinees porseleinen vaas met floraal decor en olifanten koppen, Cheng Lung gemerkt, in goede staat 26x16øcm
Drie oude Chinese Yixing dekselcups, gemerkt, 20e eeuw in goede staat 8-10.5cm. Cond:G
Drie Chinese 18e eeuwse Imari porseleinen borden met tuindecor en gouddecor in goede staat 23ø Cond:G
Oude tafellamp gemaakt van een 19e eeuwe Chinees porseleinen vaas met wijsheren en tekst 46x33ø Cond:G
Twee oude Chinees porseleinen kommen 20e eeuw met floraal decor, gemerkt, in goede staat 8x14,8ø
Twee oude 6 kantige Chinese porseleinen penselenvazen, 1 maal groot 19e eeuw met rondom winterlandschap, 1 maal klein met tekst en rondom bergachtig landschap, gemerkt, 9-13cm
Twee oude Chinees porseleinen borden met paradijsvogeldecor, Tong Zhi gemerkt, in goede staat 3,5x6,5øcm
Oude groene Jade krijger China of Japan 20e eeuw in goede staat, 25cm.
Grote antieke porseleinen vispresenteerschaal, met handgeschilderd floraal en gouddecor, geschulpte omranding, ongemerkt, 6x51,5x44cm Cond;G
Twee grote oude Chinese Yixing theepotten, beide gemerkt, 20e eeuw, mooie kwaliteit, goede staat 17x13,5 11x13ø
Twee delen Chinees Yixing aardewerk, 20e eeuw, schenkkan, gemerkt, grote Yixing theepot, landschap met tekst, pompoenvormig(gemerkt) 15,5x13x9cm. 23x17x14cm. Cond:G
Oude antieke Yixing theepot 19e eeuws chip binnenrand deksel 10-18-12øcm
Oude gesigneerde Yixing theepot(gesigneerd) met drakendecor en tekens op de deksel 1e helft 20e eeuw Cond.G
Twee delen zeldzaam Hollands plateel, 1 maal Art Deco, Hollands handelsmerk 2036, 1 maal asbak BVK Soest 240 c.a Rose 18-14cm. Cond:G
Zes 17e -18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy schotels met florale decors, gemerkt, met geribbelde omranding en minimale chip 13øcm Cond:G
Twee diepblauwe 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy borden met tuindecor en coulissendecor, beide boren chips rand 23,3ø Cond:R/G
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor, gemerkt, minimale randschade ø21cm. Cond:R
Twee 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen borden met Swastika en floraal decor(chip) 21,2ø Cond:G
Twee 19e eeuwse handbeschilderde Franse vazen met figuren en landschapsdecor, 1 vaas gelijmd 18cm. Cond:R/G
Hummel 660, 1997 Century collection, "Fond Goodbye" met originele doos H.: 17,5cm. Cond.: G
Hummel 331, 1990 Limited Ed. (20.000), "Crossroads, Sign-Down" met originele doos, H.: 17cm. Cond.: G
Oude porseleinen figuur voorstellende een slager met bijl en hakblok, onduidelijk gemerkt, in goede staat 21cm. Cond:G
Spaanse lladro porseleinen figuur, Japanse Geisha met vaas en magnolia n 4840, 21x15,5x11,5cm Cond:G
Grote Spaanse Lladro porseleinen figuur, vrouw met waaier(waaier gelijmd, vinger af) no 4698, 38x38x13cm. Cond:R
Porseleinen vogel op bloesemtak, 2e helft 20e eeuw, ongemerkt, 18,5cm. in goede staat.