Indonesische school, Sujatno Koempoel, omstreeks 1930, vissersboten met figuren in de haven van Saraboya, olieverf op linnen 40x30cm. Cond:G
Adrie Arendsman 2000+1998, titel pauze, en modern zonder titel, zeefdruk en acryl op papier 48x38 en 47x34cm Cond:G
Twee grote 19e eeuwse jachtprenten, vossenjacht, Gone away 1905 by Mess Fores London, catch em who can 1905 by Mess Fores London, 58x29cm. en 74x24cm. Cond;G
Heinrich Eckstein 1935, Duitse school, stadsgezicht St. Johannskirche, olieverf op linnen 81x61cm. Cond:G
Zeldzame 17e eeuwse landkaart door Frederick de Wit 1629-1706 Provinciatum Germaniae Ciarum, Germaniae in feriorus tabula, gravures op papier 55x47cm Cond:R/G
Ton Ancone (Oldenzaal) Lutterzand, olieverf op paneel 40x60cm. Cond:G
C. Neuhaus omstreeks 1940, stilleven vaas met rozen, olieverf op paneel 43x36cm. Cond:G
Drie antieke landkaarten, Hindelopia, beneeden rivier de Maas van Noordzee tot Gorinchem, markgraafschap des heiligen Roomsche kerk, gravures op papier, in goede staat 17-25cm.
Naar Louis Apol omstreeks 1900, winters landschap met rijtuig en figuren, olieverf op paneel 27x18cm. Cond:G
Louis Toffoli Triest 1907-1999, Les Barques, kunsthandel Borzo, litho op papier 48x68cm Cond:G
Bandinger? halfnaakte dame, gemengde techniek op papier 23x17cm. Cond:G
Twee x Peter van den Akker, Amsterdam 1949. titels, in het metropolitan museum , down the avenue, lithografie op papier 25x35cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd Modern kunstwerk met tekst, gemengde techniek op paneel 61x32cm Cond:G
Ongesigneerd 20e eeuw portret Duitse soldaat, olieverf op linnen 42x30cm. Cond:G
Ongesigneerd, uiterst bijzondere Duitse 60er jaren tekening met satirisch gedicht met betrekking tot dood en leven (Gothic) zwarte inkt op papier 60-42cm Cond:G
Berthold Mügge 1896-1970 Bremen, Teerhof Bremen, olieverf op paneel 43x51cm. Cond:G
L.P Versteeg, dorpsgezicht, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G
Gerlovina eind 20e eeuw paarden bij drenkplaats, olieverf op paneel 50x40cm Cond:G
Atelier Rose-Marie Sterenberg Gompertz, Amsterdam 1919, dame met hoed, olieverf op linnen. 50x75 Cond:G
P. Kraus 1912 Duitse school, besneeuwd landschap met figuren, olieverf op paneel 31x28cm Cond:G
Cornelis Johannes Snoeijerbosch 1891-1975 Amersfoort, Corpus Jezus Christus, olieverf op paneel 40x54 Cond:G
Ongesigneerd 20e eeuw besneeuwd landschap met knotwilgen, olieverf op paneel 24x18cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, zeegezicht met boten bij nacht, olieverf op linnen 30,5x20,5 Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900 Duitse school, besneeuwd dorpsgezicht met figuren, olieverf op paneel 28x30cm Cond:G