Fraaie zilveren doos, 835/000, Hollands. Langwerpige doos met mooie ribbewerking aan de bovenzijde en voorzien van een met hout ingelegde binnenkant. Voorzien van scharnier. MT.: Fa. A. Presburg & Zoo...
Kavel met zilver vergulde lepels en taartschep, 925/000, versierd met emaille. Acht lepeltjes met diverse kleuren, Denmark, een zilveren lepeltje met gravure (800/000) en een taartschep met wit emaill...
Zes zilveren messen, 800/000. Dessertmessen met strakke iets uitlopend heft met lijnbewerking. Lengte 20 cm
Zilveren doosje met figuren, 835/000, Hollands. Fraai rechthoekig dekseldoosje met afgevlakte hoeken met op de bovenzijde een voorstelling van groep drinkende mensen. aan de zijkanten voorzien van ran...
Mooi 4 delig Engels plated servies, theekan, koffiekan, roomkan, suikerpot, klassieke vormgeving, 20e eeuw 15-28cm.
Zilveren jasseronketting met breidoppen, 835/000, in de vorm van eikels, 32x14 mm, met een meander bewerkte rand. Iets gedeukt. ca. 16,5 gr. Lengte 90 cm
Zilveren visopdiencouvert, 835/000. 2-Delig opdiencouvert, model puntfilet. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist, jl.:T: 1929. ca. 200 gr. In goede staat
Twee zilveren zout/peperstrooiers,925/000, en een servetstandaard, 800/000. Strooiers met een vaas-model versierd een floraal bewerkte rand met een servetstandaard, waaiermodel met florale bewerking. ...
St Dupontpen, 925/000, zilver met verlopend lijnbewerking. Nieuw. Lengte 13 cm
Frame van een Chinese paraplu met zilveren handvat, voorzien van bloembewerking en knop aan het uiteinde. Lengte 102 cm. Cond.: R-G
Zilveren kinderbeker met omgeslagen bovenrand, geheel glad en graveerbaar, MT.: Zilverfabriek, Voorschoten, jl.:A:1960 ca. 68 gr. 8xø7cm.
Elf diverse theelepels, 835/000. Zes lepels met Rococo bewerking, twee lepels met krulbewerking en drie lepels met wapens. Lengte 10-11 cm. ca. 102 gr.
Twaalf zilveren theelepels, 835/000, Theelepels met puntbak en een steel met palmet. ca 11 cm. ca. 106 gr. In goede staat.
Zilveren antiek zakmes en borstel, 835/000. Antiek zakmes met zilveren heft voorzien van zittend figuur met bloembewerking en bewerkt met gravure: 1819 Sijtske Gerlofs Baarda, Lengte 17 cm. En een ova...
Vier delen zilver, bestaande uit een kandelaar, 835/000, gladmodel , ø8x10cm, MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist, jl.: U: 1955, een trompetvormig vaasje met geschulpte rand met getrembleerde rand, ø ...
ST. Dupont aansteker, goudkleur met zwart lak. 60x35x10 mm. voorzien van monogram MS. Vertoont gebruiksporen.
Zilveren fotolijst, Engels 925/000, versierd met o.a. beer, paard, ballon, trein en konijn. 12x15 cm. Breedte lijst 25 mm. MT.: Ari D. Norman, jl.: W 1996. Nieuw
Twee zilveren bonbontangen, 830/000, beiden voorzien van florale bewerkingen. 15-17 cm. ca. 97 gr. In goede staat.
Zes zilveren Art Deco lepels, 835/000. Lepels voorzien van een puntbak met een strak gegraveerde steel voorzien van een afgehoekt uiteinde. Lengte 11 cm. M.T.: onleesbaar. ca. 62 gr. In goede staat.
Twaalf taartvorkjes, zes zilver 800/000 en zes pleet. Beiden met fraaie ornament bewerking. Zilveren taartvorkjes hebben een vergulde bak.
Zakpotlood met goud, 585/000 en een zakhorloge. Een potlood met gouden bewerkte doppen, lengte 94 mm, en een witmetalen zakhorloge met een paard, werkend. ø 44 mm.
Lot met 7 zilveren lepeltjes, 835/000, met een kroontje. MT.: Koninklijke van Kempen en Begeer. Eén lepeltje wat afgesleten aan de achterzijde. ca. 72 gr. Lengte 10 cm
Elf zilveren lepels, 835/000, Art Deco stijl, met palmetbewerking. 11 cm. ca. 108 gr.