Twee grote zeldzame 19e eeuwse notenhout gesneden narren, in schommel, met ophangbevestiging, mooie kwaliteit, 48-50cm. Cond:G
Antiek Frans bronzen beeld, man met mandoline, omstreeks 1900, gesigneerd P. Dubois(1827-1905 le Chanteur Florentin), mooie patina in zeer goede staat 58cm.Cond:G
Groot antiek Oostenrijks ampfora gemerkt beeld, nr. 4771/24cm. moeder met 2 kinderen, prachtig gekleurd met bronskleurige glazuur, ivoorkleur, en vele andere kleuren 68cm. klompje gelijmd, Cond:R/G
Twee antieke bronzen fazanten omstreeks 1900 in goede staat 26-30cm. Cond:G
Twee kapitale bronzen kaarskandelaren, jongen en meisje, met vergulding op marmeren voet., naar 19e eeuws voorbeeld, 20e eeuw in zeer goede staat 71cm.
Prachtige grote antieke marmeren buste omstreeks 1900, jonge dame, door H. Levasseur 1853-1934, 65cm, in goede staat
Zeer groot antiek bronzen beeld gesigneerd, Maurice le Blanc 1864-1941, omstreeks 1900 voorstellende een indiaan te paard met slang, 65x82x26cm. in goede staat.
Zeer groot 17e-18e eeuws houtgestoken corpus Christi, met restpolychromie en gouddecor, Zuid -Duitsland, in goede originele staat 105x79x23cm.