Zilveren collier en hanger, 925/000, slangencollier met langwerpige hanger met zirconia, 16x11 mm. Lengte 40 tot 46 cm. Nieuw
Collier van citrien met double sluiting. Verlopend collier met gefacetteerde citrienkralen, 6-11mm. Lengte 61 cm
Zilveren ketting en hanger, 925/000, hartvorm bezet met markesiet. Fijn jasseroncollier met een opengewerkt hartvormig hangertje met markesiet. Lengte 40-45 cm. Grootte hanger 22x21mm. ca 6,2 gr. Nieu...
Barnstenen collier met ovaal geslepen kralen, grootte 9x11-25x15 mm met onedele sluiting. Lengte 59 cm ca. 70 gr.
Zilveren kandelaar, 925/000. Kleine Engelse tafelkandelaar met dubbele filetrand. MT.: S.J. Rose & son, Birmingham jl.: O 1963 Opgevuld en wat gedeukt. ø6x6 cm. Cond.:R-G
Lot met 5 zilveren banden. Een servetband met dubbele filetrand en 2 vingerdoekbandjes met parelrand, 835/000, Hollands. En 2 vingerdoekbandje met Aziatische tekens. ø 2,5-5 cm. Totaal ca. 75 gr.
Lot diverse sieraden met o.a. 2 horloges, twee zilveren colliers met hanger, een armband met Zeeuwse knoppen en een reverspeld.
Kavel met divers bestek met o.a. ivoren heften. o.a. een slacouvert, 5 vleesvorkjes, 2 messen een opscheplepel en een taartschep. 800/000. 13-27 cm.
Kavel zilver en verguld schepwerk, 830/000, bestaande uit 3 lepeltjes met bloemen, een theezeef, een natfruitschep met onedele bak en een kristallen bakje met zilveren guirlandeversiering en een schep...
Modern zilveren collier, 925/000, Vierkant slangcollier met 2 rechthoeken. lengte 60 cm. ca. 11,1 gr.
Lot zilver bestaande uit 2 geldclips, één met schip en één met letter J, briefopener bekroond met een schip en een vijl met zilveren floraal gegraveerd heft. In goede staat.
Set sieraden, zilver- en goudkleurig, in een doosje. Set bestaande een hanger met ketting, een ring en oorknoppen. Nieuw
Kristallen potje met zilveren deksel, 925/000, Engels. Bollopend potje met slijpsel aan de onderzijde, voorzien van zilveren deksel met kwastje. MT.: John Grinsoll & Sons, Birmingham jl.: D 1902 ø 4,5...
Antiek verzilverd bestek, bestekcassette vis met benen heften (9 messen, 6 vorken, 1 lepel) bestekcassette met parelmoeren heften (2 vismessen) lepel, 2x saladebestek met kristallen heften 18-33cm Con...
Zilveren armband, 835/000, met carneool. Armband met S-schakel met in het midden een stuk gemaakt uit filigrain bezet met een ovaal gefacetteerde carneool. Lengte 20 cm ca. 9,2 gr. In goede staat.
Massief zilveren kruis, 925/000, gerhodineerd. Kruis voorzien van gediamanteerde bewerking, merk Quinn Grootte 28x20 mm. ca. 4,6 gr.
Goud op zilveren oorknoppen, 925/000, met parel en robijn. Bloemvormige oorknoppen met cremekleurige parels, ø 6,5 mm, met rond gefacetteerde robijnen en kleine diamantjes. 13x12,5mm. ca. 2,9 gr.
Lot met 5 horloges o.a. Prisma automaat en Prisma mechanisch, een Corvette mechanisch en een Adora en merkloos horloge beiden quartz. 4x voorzien van een rekband.
Gesigneerd onder passepartout, kustplaats, ingekleurde ets op papier 26x19cm. Cond:G
Dirk Harting 1884-1970, Amersfoort zuidsingel, ets op papier 40x33cm. Cond:G
Berthold Mügge 1896-1970 Bremen, Weser am Feerhof, olieverf op papier, 35x45cm Cond:G
Willy Benz-Baenitz Duitse school 1881-1957 heren portret 1940 olieverf op linnen 60x70cm. Cond:G
Duitse 17e-18e eeuwse stadsplattegrond van de stad Zittau, Die Stadt Zittau in Oberlansitz wie sie 1632 vom obr Bolzen Forticirt woerden Sampt der belagerung A. 1643 door Matth. Merian, gravure op pap...
Twee antieke dekseldozen, eenmaal Japans lakwerk, en eenmaal historisme met ijzeren beslag 19-22cm.Cond:G