Verzameling Duitse antiquarische kinderboeken (127) o.a. Heidi, Hauffs märchen, Grimms Märchen, Rotkäppchen etc. 20-25cm. Cond:R/G
Twee oostduitse DDR N.V.A helmen met lederen binnenhelm en speld, in goede staat 6-30cm. Cond:G
Ibelo tafelaansteker, cilindervormig zilverkleurig model met gematteerde bewerking. Nieuw ø 4,5x8cm.
Zes delen oud koperwerk, 19e 20e eeuw, appelketel, peerketel, comfort, stoof, lamp en mooie doofpot. 15-70cm. Con d;G
Twee 19e eeuwse heilig kruizen met vergulding en porseleinen corpus Christi. in goede originele staat, 37-44cm.
Lot 19e eeuwse strijkijzers, natuurstandaard 10 delen.Cond:G
Twee delen Historisme omstreeks 1880, incompleet inkstel met fauw, twee putti bij aambeeld 10-23cm Cond:R
Kavel met 8 bankbiljetten: 1x 1 Gulden Nederland 1949, 1x 50 Gulden 1946 Javasche bank, 1x 10 Francs en 5x Russische biljetten ( 10, 25, 50,100, 200). Diverse kwaliteiten.
Twee oude porseleinen poppen omstreeks 1980, copie Armand Marseille pop nr. 390, 43cm, copie S.F.B.J Paris nr 236 35cm in goede staat
Negentiende eeuwse Franse reiswekker, eigenbouw, slagwerkveer kapot 24cm. Cond:R
Bronzen herdenkingsplaquette, Oldenzaal 1947-1993 Vigilat UT CUIESCANT, in goede staat 15x11x1,5cm.
Bronzen wandschotel met portret door L.Ricard 1879 portret van een heer 37ø Cond:G
Twee antieke porseleinen figuren Duitsland, haan omstreeks 1920 Volkstedt, kandelaar Dresden omstreeks 1950. 14,5-24cm. Cond:G
Vijftien miniatuurporseleinen beeldjes, 20e eeuw, minimale chip mogelijk, 2-5cm. Cond:R/G
Zes oude porseleinen figuren, 2e helft 20e eeuw (arm weg) verder in goede staat 15-22cm.
Zilveren oorknoppen, 925/000, met rozenkwarts. Oorknoppen met een driehoekige plaat met daaraan een rozenkwartskraal, ø 12 mm. Lengte 25 mm. Nieuw
Drie zilveren hangers, 925/000, gerhodineerd met gekleurde zirconia's. 12-20 mm. Nieuw
Tag Heuer dameshorloge. Stalen kast, bollopend met kunststofband, gebroken. Grootte kast 30x40 mm. Quarts
Collier van parels, gemaakt uit natuurlijk materiaal, met verschillende tinten, voorzien van magneetsluiting, ø 14 mm. Lengte 40 cm. Nieuw
Collier van onyxkralen, verlopend ø 9-19mm, lengte 72 cm, ca 193 gr. zonder sluiting.
Lot met diverse sieraden bestaande uit o.a. diverse broches, colliers, armband en ringen.
Twee zilveren horloges, een zakhorloge, ø 47 mm met onedele ketting, mist glas, en een dameshorloge met zilveren kast en lederen band, wijzerplaat wat beschadigd.
Zilveren dubbeltjesarmband. Armband met een dubbele rij dubbeltjes, 1930-1941. Voorzien van een veeroog. Lengte 19 cm. Breedte 3 cm. ca 25,9 gr.