Armband met 3 rijen granaat met bewerkte sluiting. ø 5 mm. lengte 21 cm
Grote tasbeugel, zilver 800/000, Duits, met zwarte tas. Fraai gecontourneerde beugel voorzien van uitgewerkte engelen tussen krullen en bladeren. Met op de beugel 2 fraaie bloemmandjes als hangogen vo...
Mooie gave mahoniehouten Franse tafelklok Japy freres met koper afgezet en ingelegd. gave wijzerplaat, in zeer goede staat 44cm.
Zilveren bonbontang, 830/000, versierd met afbeeldingen van engelen met krullen en rozen. De ogen van de tang zijn voorzien van florale versieringen. 17x6cm ca 67 gr. In goede staat.
Zeldzaam zilveren zeeflepeltje, 835/000, zgn. Motespoon, met een eivormige bak en steel met parelrand. MT: C.J. Begeer, Utrecht jl.: T:1903 15 cm, ca 30 gr. In goede staat
Vier grote antieke glazen flacons met beschilderde decors goud en vogels, handgeschilderd omstreeks 1930 13-23cm. Cond:G
Jugendstil vaas gesigneerd Köck, scheur bovenrand, 20e eeuw, 23,5cm. Cond:R
Antieke Duitse Schwarzwald klok met achterglas landschapsdecor, omstreeks 1870, in goede staat 50cm. Cond;G
Oorknoppen met diamant. Oorbellen uit geelmetaal met een rozet bezet met diamantenplakjes, ø oorknop 9 mm.
Opaline eierset met zilveren houders, 835/000. Zes opaline glazen eierdopjes met ronde zilveren voet met florale bewerking geplaatst op een mahoniehouten voetstuk met ivoren bolpootjes en zilveren get...
Twee oude kunstglazen Murano vazen, 2e helft 20e eeuw (glas fusing) 24,5x36cm. Cond:G
Twee zilveren strooiers, 830/000, met rococo lijnen in reliëf, doorlopend in de voet. De dop is versierd met een knop. ø4,5x8cm. 1x gemerkt MT.: M.Aase, Bergen,1876-1953, Noorwegen. Eén strooier heeft...
Antieke Duitse Antheils-Schein, Berliner handelsgesellschaft C.No 02293 8 april 1886 in lijst, 23,5x33cm Cond:G
Grote Italiaanse Napels porseleinen figurengroep, valsspelers bij kaartspel, gesigneerd Merli, 2e helft 20e eeuw in goede staat. 31x55x35cm. Cond:G
Duitse antieke porseleinen dekselvaas gemerkt, Augustus Rex, door Helena Wolfsen Dresden met militairia en floraal decor, handbeschilderd en gouddecor, omstreeks 1900 in goede staat 40,5cm. Cond:G
Dirk Harting 1884-1970, Amersfoort zuidsingel, ets op papier 40x33cm. Cond:G
Sjoerd Bakker 2001 Rietveld Amsterdam, rots in de branding, ets aquatint 52x27cm Cond:G
Zes x 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Roze borden, octagonaal met floraal en gouddecor( minimale chips alle borden) Cond:R/G
Gouden ring, 585/000, met oranje steen. Ring met grote ovale gefacetteerde oranje steen, 14x10 mm, met brede gouden rand. ø 53 ca. 6,3 gr.
Gouden broche, 585/000, met amethist. Markiesgeslepen amethist in een gouden rand met getorste bewerking. 37x14 mm. In goede staat
Kristallen schaal met zilveren rand en 10 onderzetters met silver-overlay. Ronde kristallen schaal voorzien van diverse slijpsels afgedekt met een zilveren rand, 800/000. 21x6 cm. En 10 glazen onderze...
Groot authentiek Bakongo spijkerbeeld uit Congo met glazen ogen, gewei, ijzer, originele polychromie eerste helf 20e ,119cm. Cond:G
Oude eikenhouten Friese staartklok, 2e helft 20e eeuw met wekkerfunctie, mooie kwaliteit en in goede staat.
Twee oude eikenhouten wandregulateurs, 2e helft 20e eeuw, 1x ODO en 1x Mebus 40-66cm Cond:G
Grote 19e eeuwse Egelse pallisanderhouten theekist met 3 compartimenten en parelmoerinleg bij slotplaten.(stukje parelrand mist, houten zijring mist) verder in goede staat. 21x34x20cm.
Zeer oude Perzische op Chinese kraker van ijzer en messing, vermoedelijk tussen 1500-1700, in de vorm van een paardenhoofd, op het paardenhoofd een swistaka motief (collecters item) in goede originele...
Duitse Meissen porseleinen knobbelvaas omstreeks 1850-1870, met figurendecor, stukje ingelijmd, 18cm. Cond;R
Vroeg 19e eeuwse Franse comtoise in beschilderde houten klokkast met wekkerfunctie, gave emaille wijzerplaat en vergulde feuille, 210cm Cond:G
Marmeren Louis Seize stijl pendule met vergulde bronzen ornamenten, omstreeks 1870 8 daags uurwerk met halfuurslag en veerslinger. 49x35x13cm. Cond:G
Antiek Franse pendule omstreeks 1840 met mahoniekast, intarsia en 8 daags uurwerk met touwtjesslinger en halfuurslag 24cm. Cond:G (achterdeurtje mist)
Grote wit porseleinen figuur omstreeks 1920 naakte jongen met doorn in voet nr. 676 gemerkt met kroonteken. 29cm Cond:G
Zeer zeldzaam 19e eeuws Chinese cloissone Koro met originele houtgestoken basis, vergulde poten en drakenkoppen, keizerlijk geel met floraal decor, in zeer goede staat. 28x30x14,5øcm.
Lot diverse sieraden bestaande uit een collier van bloedkoraaltakjes, ivoor en een soort grote camee broche
Zilveren rammelaar, 800/000, met fluit belletje en voorzien van wit handvat. rammelaar met dubbele krul versierd met 2 hangers en een belletje. Lengte 16 cm. In goede staat
Gouden bandring, 585/000, met briljant. Bandring, 4 mm, met 7 vierkante vlakken, waarvan 3 bezet met kleine briljanten. ø 53, ca 3,0 gr.
Bijzonder fraaie barnstenen rinkelband en ring. Brede rinkelband, 28 mm ø 64 mm, en bolle ring, ø 51. Totaal ca 77 gr. Herkomst Rusland
Lot zilver en verzilverd bestaande uit twee zilveren servetbanden, een zilveren borstel, een verzilverde broodmand, vork druppelstop, een sigaretdoos en een likeurplaatje.
Lot van 14 19e eeuwse Hollandse tegels, diverse decors, o.a. mangaankleurig, in goede staat, minimale beschadigingen mogelijk. 13x13cm Cond;R/G
Twee kristallen specerijenbakjes met een zilveren houder, 800/000. Kristallen bakjes met gecontourneerde rand en sterslijpsel op de bodem. Voorzien van zilveren houder met krul en bloembewerking gepla...
Zes 17e eeuwse Hollandse tegels met bloemendecor, polychrome in gips in gelegd, professionele restauraties 13x13cm. Cond:G
Twee bronzen kaarskandelaren, 20e eeuw in rococostijl. 22x22x10cm. Cond:G
Antieke Duitse notenhouten tafelklok van Junghans, omstreeks 1880 met koperen beslag, halfuurslag, in goede staat 44cm.
Vier grote antieke keramieken kastkommen, societe ceramique, omstreeks 1890, 3x oosters decor, 1x decor Canton 11-20øcm. Cond:G
Mooie antieke notenhouten Weense regulateur omstreeks 1880 met halve zuilen, weekloper met decentrale secondenwijzer (zonder slag) in goede staat 115cm Cond:G
Vijf oude metalen wekkers omstreeks 1930 en later, 2x Wuba, 1x Junghans, 1x Gustav Becker, 1x Peter, opdraai veren zijn goed, in goede staat 9-18cm.
Twee antieke petroleumlampen, 1x messing en keramiek, 1x opaline met floraal decor. omstreeks 1900, 51x13ø en 51x11øcm. Cond:G
Zeer grote roodkoperen scheepslamp, 1e helft 20e eeuw, gemerkt Port, in goede staat 70x43x34cm.