Antieke porseleinen met messing petroleumlamp, 1e helft 20e eeuw met glazen kap en glazen pegels, geelectrificeerd. 63x30øcm. Cond:G
Lot met 6 zilveren lepels, bestaande uit 2 suikerlepels met kolenbakken, 3 theelepels met wapens van o.a. Middelburg en Zeist en een koffielepel met chippendale model. totaal ca 87 gr. Lengte 9-14 cm....
Zilveren pijpencomfoor, rond model, uitgevoerd in Lodewijk XIV-stijl. het comfoor staat op drie krulpoten met bladversiering op het comfoor en is voorzien van een gecontourneerde en opgesoldeerde file...
Zilveren clown, 925/000, groot model met gipsbeen en kurk. Versierd met emaille. Italiaans, Arezzo, MT: Pietro Sorini & Ilario Casi, S.d.f. Hoogte 13 cm. ca. 346 gr.
Twee antieke Indonesische geweven kleden, zogenoemde Ikkat, 1e helft 20e eeuw 184x126 en 245x91cm. Cond:G
Collier van bloedkoralen met gouden sluiting, 585/000. Collier van 3 rijen ronde bloedkoralen, ø 3 mm, bevestigd aan een guden sluiting met ovale bloedkoraal en gravure bewerking. Bevestigd aan fraaie...
Oud Perzisch kleed, rood-blauw etc. gerestaureerd en sleets. 196x127cm. Cond:M
Oud Perzisch kleed met floraal decor, blauw-bruin-pastel, in goede staat, 243-175cm.
Zeven zilveren bestekdelen, 835/000, Hollands, bestaande uit 4 lepels en 3 vorken, diverse modellen. Eén vork en één lepel voorzien van gravure. MT.: o.a. Van kempen en Begeer. jl.:1822-1919. Totaal c...
Fles Eau de toilette "First de Van Cleef & Arpels, Paris 120 ml. nieuw.
Antieke Jugendstil Majolica hangpetroleumlamp omstreeks 1900, met floraal en zweepslagdecor ø50x60cm. Cond:G
Vooroorlogs Japans Satsuma theeservies met draken en gouddecor, omstreeks 1930, gemerkt Herford, 9 delig (chip) in goede staat 16cm.
Zeldzaam 19e eeuw Weens bijbeltje met verguld beslag en een op ivoor geschilderde Madonna, met gravures, Bebel und Erbannungsbuch für Katholische Christen von dr. Johan Aloysiuis Schneider, 16,5x10,5x...
Oude majolica bloempot op zuil, met florale decors, blauw-groen glazuur, 20e eeuw 82x28øcm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd, liggend naakt, kopie naar?, olieverf op linnen 100x80cm. Cond:G
Mooie Zuid Duitse barok heilige figuur met mooie originele polychromie, in goede staat, 25cm.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen familie Roze borden met emaille tuindecor en gouddecor, 1 bord met schilfer 22,7ø Cond:R/G
Grote 18e eeuwse gravure le marcle aux herbes D'Amsterdam, dedie a monsieur blondel de gagny a Paris chez le bas graveuret, pensionairre du Roy, rue de la Hape(vouw rechter bovenhoek), gravure op papi...
L.Steiniger 1890-1979 Duitse school, Duits dorp op berg, olieverf op linnen 60x80cm. Cond;G
Drie armbanden met edelstenen en een goud op zilveren bloemsluiting met kleurstenen. Een armband met parels en amethist, een armband met goudsteen en eenn armband met goudsteen en apaniet. Allen 3 rij...
Drie zilveren hangers, 925/000, gerhodineerd met gekleurde zirconia's. 12-20 mm. Nieuw
Zeven zilveren bestekdelen, Deens 826/000, bestaande uit een opdienlepel, een tafellepel en dessertlepel, 3 vleeswarenvorkjes en een thhelepel. Allen voorzien van een steel met hamerslag en een geprof...
Zwarte Tibetaanse trappenkast, geheel is met diverse figuren gedecoreerd, kast is tweezijdig te gebruiken. 154x162x35cm. Cond:G
Prachtige antieke zilveren visschep, 925/000, met benen greep, Engels. Bijzondere visschep met schepgedeelte versierd met een geribbelde en een gegraveerde bewerking met palmet. Bevestigd aan een bene...
Twee keer vooroorlogs blikken mechanisch speelgoed, clown aan turnrek gemerkt BM, clown op rolschaatsen ongemerkt 15-37cm. Cond:G
Gouden horlogeketting, 585/000. Fijne schakelketting met blokjes, voorzien van musketonhaak en veeroog. Lengte 41 cm. breedte schakel 1,3 mm. ca 6,4 gr. In goede staat
Oude Dresden bisquite porseleinen tafellamp 20e eeuws met figuren groep. Bakfoutje aan de achterkant verder in goede staat. 50xø30cm.
Leuke zeldzame vooroorlogse DUO kinderfiets met drie zittingen, lederen tas, en spaakwielen, in goede staat 84x100x50cm.
Twee oude Duitse porseleinen en keramieken figuren, herder met schapen, en Hutschenreuther figuur 29-31cm. Cond:R
Willi Lorenz, fazanten in boscage, olieverf op linnen. 60x80cm. Cond:G
Aafke Kelly, Ruinen 1948 (oa Aki Enschede) oorspronkelijke verkoopprijs Fl. 2600,- compositie met tulp, olieverf op papier, 100x40cm Cond:G
Lot met divers plated, bestaande uit een soeplepel, taartschep, suikertang, odeurflesje, couvert en servetketting.
Antieke Duitse Louis Phillipe kindercommode, omstreeks 1860, in goede staat 45x57x32cm.
R.Sigurd omstreeks 1950, Duitse school, besneeuwd riviergezicht, olieverf op linnen 69x56cm. Cond:G
Prachtige zilveren armband, 925/000, met rode en witte stenen. Klemarmband met een rozet met rode steen en verder rijkelijk versierd met opgelegde vergulde zetting bezet met witte en rode stenen. De a...
Antieke dikwandige geslepen kristallen bonbonnaire met geschulpte rand en geslepen ster op de bodem. Voorzien van gecontourneerd fraai floraal gegraveerd zilveren, 835/000, hengsel. MT.: P.Pieterse, A...
Antieke Duitse Kaufmannsladen, omstreeks 1900, kinderspeelgoed met porseleinen naamplaquettes, 22x60x23cm. Cond:G
Drie oude Duitse (mohair) teddyberen, omstreeks 1930-1950, bespeeld. 36-70cm. Cond:R/G
Gouden hanger, 585/000, met briljant en parels. Hanger in de vorm van een soort kruis met in midden 4 parels verfraaid met 6 briljanten, totaal ca 0.14 crt. Grootte 22x25 excl. oog. ca. 8,5 gr. In goe...
Vijftien oude originele Walt Disney productions figuren. o.a. keramiek, kunststof en rubber. 20e eeuw, 12-32cm. Cond:R/G
Lot bestaande uit een zilveren tafelstofblik en een klein schaaltje, >800/000. Klein blik voorzien van gecontourneerde rand bewerkt met krullen en bloemen, 11x12 cm, en een klein achthoekig schaaltje ...
Gouden broche, 585/000, met zaadpareltje. Klein ronde broche met gestanste rand met kleine schildjes. In het midden van de broche zit een klein zaadpareltje. ø 20 mm. ca 2 gr. In goede staat
Louis Toffoli Triest 1907-1999, Les Barques, kunsthandel Borzo, litho op papier 48x68cm Cond:G
Annica Koot 1996, stilleven, olieverf collage op papier 48x68cm Cond:G
Gesigneerd Th. de Bock omstreeks 1900, olieverf op paneel 20x15cm, Cond:G
kavel zilver, bestaande uit een kinderbeker, 800/000, met bewerkte rand en gravure, een gladde theezeef, een suikerschep en een suikerschep met kolenbak en een roomlepel met begonia, 835/000. Totaal c...
Antieke 18e eeuwse zilveren pijpcomfoor met koperen binnenbak. Achtkantige comfoor geplaatst op een vier krulpoten. MT.: David Henry, Amsterdam, 1778-1811. Grootte 10x10x6cm. Iets uit model verder in ...
Gouden collier en hanger, 585/000, met robijn. Fijn Singapore collier voorzien van een rozethanger met robijn. grootte hanger 15x8 mm. Nieuw
Grote bronzen empire pendule met fluitspelende moor, 2e helft 20e eeuw, Hermle uurwer met halfuurslag. 49cm. Cond:G
Messing vuurtorenklok met centrale secondenwijzer en weerstation(thermometer Fahrenheit) bovenin draaimechanisme met verlichting. functies niet getest. 63cm.
Mooie gave mahoniehouten Franse tafelklok Japy freres met koper afgezet en ingelegd. gave wijzerplaat, in zeer goede staat 44cm.
Twee zilveren lepels, 835/000, bestaande uit een gedenklepel met dubbel getorste steel en bekroond met een figuur. De lepel is voorzien van een gravure aan de voor en achterzijde. En een compotelepel ...
Antieke Duitse Antheils-Schein, Berliner handelsgesellschaft C.No 02293 8 april 1886 in lijst, 23,5x33cm Cond:G
Antieke Duitse Schwarzwald klok met achterglas landschapsdecor, omstreeks 1870, in goede staat 50cm. Cond;G
Armband van bloedkoralen met gouden sluiting. Armband met 4 rijen bloedkoraal, ø 3 mm, bevestigd een een langwerpige gouden sluiting met 3 rond geslepen koralen. Voorzien van fraaie gouden eindstukken...
Dirk Harting 1884-1970, Amersfoort zuidsingel, ets op papier 40x33cm. Cond:G
Sjoerd Bakker 2001 Rietveld Amsterdam, rots in de branding, ets aquatint 52x27cm Cond:G
Oude eikenhouten Friese staartklok, 2e helft 20e eeuw met wekkerfunctie, mooie kwaliteit en in goede staat.
Twee oude eikenhouten wandregulateurs, 2e helft 20e eeuw, 1x ODO en 1x Mebus 40-66cm Cond:G
Uniek collier van zwarte barnsteen. Lang collier met olijfvormige zwarte barnstenen. 23x15 mm Lengte 65 cm. ca 115 gr.
Lot Hollands zilver, 835/000 bestaande uit een theezeef met lekbakje en een lepel. Theezeef versierd met een man met een juk en twee Hollandse voorstellingen, met lekbakje op voet, M.T.: Zilverfabriek...
Groot authentiek Bakongo spijkerbeeld uit Congo met glazen ogen, gewei, ijzer, originele polychromie eerste helf 20e ,119cm. Cond:G
Vroeg 19e eeuwse Franse comtoise in beschilderde houten klokkast met wekkerfunctie, gave emaille wijzerplaat en vergulde feuille, 210cm Cond:G
Marmeren Louis Seize stijl pendule met vergulde bronzen ornamenten, omstreeks 1870 8 daags uurwerk met halfuurslag en veerslinger. 49x35x13cm. Cond:G
Antiek Franse pendule omstreeks 1840 met mahoniekast, intarsia en 8 daags uurwerk met touwtjesslinger en halfuurslag 24cm. Cond:G (achterdeurtje mist)
Grote 19e eeuwse Egelse pallisanderhouten theekist met 3 compartimenten en parelmoerinleg bij slotplaten.(stukje parelrand mist, houten zijring mist) verder in goede staat. 21x34x20cm.
Zeer oude Perzische op Chinese kraker van ijzer en messing, vermoedelijk tussen 1500-1700, in de vorm van een paardenhoofd, op het paardenhoofd een swistaka motief (collecters item) in goede originele...
Zilveren armband, 925/000, Merk Pianegonda, met 4 bedels met roodgouden, 750/000, plaatjes. Voorzien van kapitolstok. totaal ca. 33 gr. Lengte 18 cm.
Armband met 3 rijen granaat met bewerkte sluiting. ø 5 mm. lengte 21 cm
Zeldzaam zilveren zeeflepeltje, 835/000, zgn. Motespoon, met een eivormige bak en steel met parelrand. MT: C.J. Begeer, Utrecht jl.: T:1903 15 cm, ca 30 gr. In goede staat
Antieke Duitse notenhouten tafelklok van Junghans, omstreeks 1880 met koperen beslag, halfuurslag, in goede staat 44cm.
Zeer zeldzaam 19e eeuws Chinese cloissone Koro met originele houtgestoken basis, vergulde poten en drakenkoppen, keizerlijk geel met floraal decor, in zeer goede staat. 28x30x14,5øcm.
Mooie antieke notenhouten Weense regulateur omstreeks 1880 met halve zuilen, weekloper met decentrale secondenwijzer (zonder slag) in goede staat 115cm Cond:G
Vijf oude metalen wekkers omstreeks 1930 en later, 2x Wuba, 1x Junghans, 1x Gustav Becker, 1x Peter, opdraai veren zijn goed, in goede staat 9-18cm.
Twee bronzen kaarskandelaren, 20e eeuw in rococostijl. 22x22x10cm. Cond:G
Prachtig 18e eeuws Hollands Louis Quinze kabinet met 3 orgelgebogen lades, antiek vuurverguld bronzen beslag (niet origineel) staande op klauwpoten, lichte fineerschades, verder in goede staat. 235x15...
Twee antieke petroleumlampen, 1x messing en keramiek, 1x opaline met floraal decor. omstreeks 1900, 51x13ø en 51x11øcm. Cond:G
Grote 18e eeuwse Hollandse mahoniehouten Louis Quinze Barok secretaire met klauwpoten en bronzen beslag(shellack) met prachtig binnenleven met bronzen kapitellen omstreeks 1780 in goede staat 116x110x...
Franse vroeg 19e eeuwse noten of pallisanderhouten vitrinekast met lade en florale intarsia, omstreeks 1830. 150x105x40cm. Cond:G
Zeer grote roodkoperen scheepslamp, 1e helft 20e eeuw, gemerkt Port, in goede staat 70x43x34cm.
Gouden ring, 585/000, met oranje steen. Ring met grote ovale gefacetteerde oranje steen, 14x10 mm, met brede gouden rand. ø 53 ca. 6,3 gr.
Antieke vroeg 19e eeuwse tinnen pelgrimsfles met monogram M. (lichtbedeukt) 18,5x14,5x4cm. Cond:G
Gouden broche, 585/000, met amethist. Markiesgeslepen amethist in een gouden rand met getorste bewerking. 37x14 mm. In goede staat
Kristallen schaal met zilveren rand en 10 onderzetters met silver-overlay. Ronde kristallen schaal voorzien van diverse slijpsels afgedekt met een zilveren rand, 800/000. 21x6 cm. En 10 glazen onderze...
Noord Duitse biedermeier mahoniehouten wangentafel, omstreeks 1830 met bandintarsia, lichte fineerschade, tip van 1 vierspantpoot is weg. 76x70x183cm. Cond:R/G
Vier antieke Engelse Victoriaanse mahoniehouten stoelen, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gestoffeerd, in zeer goede staat 85x46x53cm.
Kavel met 10 (oude) boeken: 1x Quistorp "Grundsätze des Deutschane Peinlichen Rechts" (2. Teil) 1794, 1x T.T. Kroon "Mythologisch woordenboek" 1875, 1x "Overijssel", samengesteld onder red. van van En...
Antieke Engelse weegschaal omstreeks 1900 met messing weegschalen. 20x40x18cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Engelse mahoniehouten lectuuropbergkast met drie uitklapbare compartimenten, dubbele getorste zuilen, in goede originele staat. 119x64x27cm.
Twaalf oude messing deurkloppers, 1e helft 20e eeuw, leeuwenkopvorm, in goede staat 15x11x4cm.
Vier delen antiek ijzerwerk, deurklopper, vleesmolen, snijapparaat, en veiligheidsslot hutra, 10-30cm. Cond:G
Hollands mahoniehouten klapbuffet omstreeks 1780 met gerilde deuren, drie lades met gebogen front 94x110x59 en 157x140x55cm Cond:G
Gouden bandring, 585/000, met briljant. Bandring, 4 mm, met 7 vierkante vlakken, waarvan 3 bezet met kleine briljanten. ø 53, ca 3,0 gr.
Bijzonder fraaie barnstenen rinkelband en ring. Brede rinkelband, 28 mm ø 64 mm, en bolle ring, ø 51. Totaal ca 77 gr. Herkomst Rusland
Duitse antieke Louis Philippe commode met berken fineer omstreeks 1860, lichte fineerschade(ongerestaureerd) 80x90x50cm. Cond:R/G