Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

30. Oktoberveiling 2016

Versteigerung am Freitag, 14. Oktober 2016 ab 16:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Lot modesieraden
Ergebnis: 20 EUR

Lot mode-sieraden bestaande uit diverse colliers, o.a. met parels, diverse broches en oorclips en een rozenkrans.

3 Murano schalen
Startpreis 60 EUR

Drie delen Murano glaswerk, 2 schalen 1 vaas, 2e helft 20e eeuw. 35x60cm. Cond;G

Art Nouveau klokje
Startpreis 100 EUR

Art Nouveau stijl bureauklok van tin, omstreeks 1920, gemerkt kaiser, uurwerk niet getest. 24cm. Cond:G

Zilveren ring met Chromdiopsid
Ergebnis: 40 EUR

Zilveren slagring, 925/000, met chromdiopsid. Slagring met 2 chromdiopsidstenen, peervormige gefacetteerd, 6x8 mm, in de band versierd met witte topasen. ø 56 ca 5,4 gr. Nieuw

Ongesigneerd, kubistisch
Startpreis 60 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, kubistische voorstelling, olieverf op paneel 40x50cm. Cond;G

Glazen vaas
Ergebnis: 20 EUR

Antieke opaline glazen vaas met opgewerkte glazen bloemen omstreeks 1900, in goede staat 28,5cm Cond:G

Meissen servies, bloemmotief
Ergebnis: 600 EUR

Duits meissen porseleinen servies, midden 20e eeuw, bloem en gouddecor. 9 delig+ 6 gebaksborden, 6 kop en schotels, koffiekan melkkan en suikerpot. in zeer goede staat. 5,5-23cm.

Schilderij, Donaldson
Startpreis 3.750 EUR

Engelse school 19e eeuw monogram, verso society of Brittisch artists 1864, vele figuren voor het gerecht, olieverf op linnen 129x104cm. Cond:G

Horloge met standaard
Startpreis 40 EUR

Antieke neogotische bronzen portre Montre met zakhorloge, functies niet getest. 17cm. Cond:G

Chine de Blanc beeld man
Startpreis 2.000 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen Chine de Blanc figuur, Pelchrim met stok en hoed, 19e eeuws, mooie kwaliteit, gedetailleerd uitgevoerd. 32,8cm. Cond:G

Pendule Frans
Ergebnis: 125 EUR

Gaaf antiek Frans marmeren klokkenstel omstreeks 1880 met vergulde monturen 8 daags uurwerk, halfuurslag en veerslinger, in zeer goede staat. 36-50cm.

Onduidelijk gesigneerd
Ergebnis: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1960, Garda st. Virgilia, olieverf op linnen 50x40cm. Cond:G

2 Antieke Chineze vazen
Startpreis 1.500 EUR

Twee prachtige 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met uiterst gedetailleerde beschilderde emaille decor met keizerlijke figuren en hoogwaardigheidsbekleders. in goede staat 25,5x11,3øcm.

Ikoon groot
Startpreis 1.000 EUR

Feestdagenicoon met anastasis in het midden (verrijzenis) Russisch, 19e eeuw.40x48cm.

R. Mario, bosgezicht
Startpreis 60 EUR

R. Mario 21e eeuw, romantisch landschap, olieverf op paneel 20x24cm. Cond;G

4 Meissen borden
Ergebnis: 90 EUR

Vier antieke Duitse Stadt Meissen porselein opengewerkte borden, zwiebelmuster decor en goudrand. omstreeks 1920. 22ø Cond:G

Porseleinen man in stoel
Ergebnis: 110 EUR

Antieke Thüringen porseleinen figuur omstreeks 1900, slapende vrouw in stoel, beschadigd. 12cm. Cond:R

Schilderij, C. Noltee
Startpreis 450 EUR

Cor Noltee 1903-1967 Dordrecht, watermolen langs rivier met boer en koeien op de dijk, olieverf op linnen 40x50cm.

Wandklok
Startpreis 150 EUR

Mooie 19e eeuwse Franse Oel de Boeuff wandklok met parelmoerinleg, emaille wijzerplaat en opgelegde emaille cartouches. 8 daags uurwerk, halfuurslag. 64cm. Cond:G

Groot wit porseleinen figuur
Startpreis 100 EUR

Antiek wit porseleinen figuur omstreeks 1900, Duitsland, moeder met kind. in goede staat 28cm.

5 Delen Japans porselein
Ergebnis: 65 EUR

Vijf delen antiek Japans of Chinees porselein, omstreeks 1900 of ouder, vaas met vogels en tekst, 2 kommen, bordje met vogels en tekst, en een dekselrijstkom, gemerkt, beschadigingen en haarlijnen 11-...

Schilderij Charles Kvapil
Startpreis 850 EUR

Charles Kvapil 1884-1957 school, 3 naakte dames, olieverf op linnen 55x46 Cond;G

Annica Koot
Startpreis 40 EUR

Annica Koot 1996, stilleven, olieverf collage op papier 68x47cm Cond:G

Antieke reiswekker
Startpreis 60 EUR

Antieke Duitse reiswekker van messing met gave emaille wijzerplaat, veren goed, loopt niet, verder in goede staat 8x8x6cm. Cond:G

Franse tegel, 19e eeuw
Startpreis 80 EUR

Grote 19e eeuwse Franse Fayence tegel, afgebeeld vlinder die kar trekt. Poeles et Panneaux en Fayence. M.P.Bebbieri. G.PICQUEFEU. Paris. minimale chips rand. 19x29cm Cond:G

Porseleinen klok
Ergebnis: 150 EUR

Grote antieke handbeschilderde porseleinen pendule met kasteel floraal en gouddecor, geen slinger, 8 daags uurwerk met halfuurslag, 40cm. Cond:G

Schilderij Frits Goosen
Startpreis 300 EUR

Frits Goosen 1943 Hilversum, landschap met bomenpartij, olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G

2 Chinese jade cups op houten voetjes
Startpreis 125 EUR

Twee antieke Jade cups, omstreeks 1900 met houten consoles, in goede staat. 3,5x11,8x7øcm.

Tekening Köhler Düsseldorf
Ergebnis: 40 EUR

Fritz Köhler Düsseldorf 1887-1971 Duitse school, jachtgezelschap in de sneeuw, lithografie op papier 28x37cm. Cond:G

Eiken tafelpendule
Startpreis 40 EUR

Antieke Duitse eikenhouten pendule omstreeks 1920, gemerkt mauthe, in goede staat slinger niet compleet 31cm. Cond:G

Platelen vaas + keramiek vaas
Startpreis 40 EUR

Twee delen antiek aardewerk, platelen vaas en keramieken vaas 20x15ø en 19,5x9,5øcm.

Schilderij, avond
Ergebnis: 850 EUR

De Geus, 17e 18e eeuw, stadsbrand met figuren bij nacht, olieverf op paneel. 34,5x23,5cm. Cond:G

4 Delen porselein
Startpreis 30 EUR

Vier delen oud/antiek porselein, 3 delig kaststel Villeroy en Boch omstreeks 1900, en een Delfts wandrek omstreeks 1930, in goede staat 14-24cm. Cond:G

Hollmann 1893
Startpreis 30 EUR

O. Hollmann 1893, landschap met schapen en schaapsherder, olieverf op linnen 36x27,5cm Cond:G

Schilderij, onduidelijk gesig.
Ergebnis: 408 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930, stadsparade olieverf op linnen. 50x60cm. Cond:G

Schilderij, Italiaans meer
Ergebnis: 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1950, Italiaans binnenmeer, olieverf op linnen 40x50cm. Cond:R

Yixing theepot met kopjes
Ergebnis: 50 EUR

Vijf delen oud Chinees Yixing aardewerk met emaille decor, omstreeks 1900. Trekpot gaaf(gemerkt), bolvaasje met haarscheur, 1 kopje gaaf, 2 beschadigd. 4,5-21cm.

Wekkertje
Startpreis 25 EUR

Negentiende eeuwse Franse reiswekker, eigenbouw, slagwerkveer kapot 24cm. Cond:R

Schilderij, heuvellandschap
Startpreis 200 EUR

Monogram AK. 1e helft 20e eeuw, spelende kinderen in bloemenveld, olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G

Porseleinen plaquette, vrouw
Startpreis 375 EUR

Antieke 19e eeuwse porseleinen plaquette, gesigneerd P.G verso P Genest of Gevers? mei 1879, in originele lijst, dame met drinkende vogel, in goede staat 27x18cm

Schilderij, Langstra
Startpreis 380 EUR

Kees Langstra concert in renaissance kamer. Olieverf op linnen 82x72cm. Cond:G

Riviergezicht Worpsweide
Startpreis 25 EUR

Duitse school verso gesigneerd+Bremen, impressionistisch riviergezicht met zeilboten, olieverf op paneel 35x22cm. Cond:G

18e eeuwse Delftse vaas
Ergebnis: 25 EUR

Gemerkte 17e/18e eeuwse dekselvaas met landschapsdecor, Chip deksel, scherven bovenrand ingelijmd 31cm. Cond:R

Drie Japanse houtsnedes
Ergebnis: 150 EUR

Drie oude Japanse gesigneerde houtsnedes op papier 22x35cm. Cond:G

Mahoniehouten kabinet
Startpreis 1.900 EUR

Hollands mahoniehouten kabinet, Louis Quinze met mooi snijwerk, omstreeks 1770 met bronzen beslag. 240x190x60cm. In goede originele staat.

Uil met lantaarn
Startpreis 250 EUR

Grote antieke ijzeren uil met lantaarn omstreeks 1900, handwerk. 47cm. Cond:G

Twee Chinese vazen
Ergebnis: 120 EUR

Twee gemerkte Chinees porseleinen vazen, 20e eeuw, bloedkleur 20x10øcm. Cond:G

M.Borbely
Ergebnis: 160 EUR

M. Borbely Mihaly 1923, reebok, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G