J.J.H van leeuwen Den Haag, strandgezicht met vele figuren, olieverf op paneel 20x25cm. Cond:G
Zilveren bestek, 800/000, bestaande uit 7 lepels, 6 vorken en 12 messen met een spatelvormige steel. MT.: Hermeling. Alles voorzien van monogrammen. 14-25 cm Totaal ca 833 gr. zonder messen. In goede...
Vroeg 18e eeuws Franse met leder bekleedde vurenhouten rijtuikist met ijzeren beslag, origineel slot en sleutel, lichte beschadigingen, mooie patina 35x58x35cm. Cond:G
Drie Delfste vazen waaronder: 2x Achtiende eeuwse Delftse knobbelvazen met Chinees decor (restauratie) ca. 33x13,5ø Cond:R en 1x Gemerkte 18e eeuwse Delftse keramieken vaas met chinoissererie decor....
Gouden limoge hanger, 750/000, met brede bewerkte rand. Grote ronde hanger met 2 getorste randen, een geschulpte rand en een matte gegraveerde rand met in het midden een limoge afbeelding. ø 37 mm. ca...
Fraaie Art Deco gouden ring, 585/000, met briljant. Geel gouden ring met witgouden kop bezet met briljanten. ø 55 ca. 4,15 gr. In goede staat.
Groot kavel met diverse zilveren Nederlandse munten waaronder: 59 zilveren guldens 1954-1967, 19x zilveren 2,5 Gulden 1959-1966, 8x zilveren 10 Gulden 1970-1973 en 5x zilveren 50 Gulden 1978-1994. Tot...
Koffer met 28 horloges, diverse modellen met verschillende soorten banden.
Lang collier van barnsteen. Collier bestaande uit barnsteenkralen met diverse vormen. ca 127 gr. lengte totaal 140 cm. breedte kraal 10-12 mm, lengte kraal 10-18 mm.
Antieke eikenhouten Loujis Seize commode met 4 laden, omstreeks 1800, met origineel beslag, sloten, halve zuilen, vergulde capitellen, in goede originele staat 97x97x42cm.
Grote houtgestoken Indische olifant, compleet met been ingelegd. 20e eeuw 23x27x13cm. Cond:G
Mooi roodgouden oorhangers, 585/000, met parels en witte topaas. Brisures bezet met topazen, met daaronder een hanger in de vorm van een ruit. Volledig bezet met witte topazen en in het midden een han...
Zeldzame Japanse of Chinese met been belijmde hocker, gedeeltelijk opengezaagd en gegraveerd, 1e helft 20e eeuw, stukje mist, 63x35x35cm. Cond;G
Engelse mahoniehouten sheraton stijl eethoek met 4 armleunstoelen. Coulissentafel met 2 extra bladen, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, goede stoffering 1 vochtvlek. 76x105x174. 90x60x63cm. Cond:G
Anton Heyboer, gesigneerd, kip, gemengde techniek op papier. 60x50cm. Cond:G
Lot oud Chinees Jade, 3 medaillons en 4 figuren 2e helft 20e eeuw 3,5x8,5cm
Peter van den Braken 1896-1979, boerderij, olieverf op linnen 40x30cm. Cond:G
Duits 18e eeuws nonnenportret met tekst 1682-1744, doek beschadigd. 27x22,5cm. Cond;M
Aafke Kelly 2000 Ruinen 1948 Enschede, titel Winter in the air, verkoopprijs Fl 3700,- olieverf op papier 120x120cm. Cond:G
Drie gouden herenringen,diverse gehaltes. Ring, 333/000, met malachiet, ring, 333/000, met carneool en een ring, 416/000, ovaal model met onyx. Totaal ca. 16 gr.
Armband van bloedkoralen met gouden sluiting. Armband met 4 rijen bloedkoraal, ø 5 mm, bevestigd een een langwerpige gouden sluiting met 3 ovaal geslepen koralen. Voorzien van fraaie gouden eindstukke...
Uitgebreid Engels wedgwood servies of Etruria en Windsor decor, 2e helft 20e eeuw, bestaande uit: 6 grote borden, 6 ontbijtborden, 6 soepborden, 20 schotels, 9 kopjes, 2 dekselterrines, theepot, sausk...
Gouden horloge, 585/000. Fijn gouden dameshorloge ovale kast en verlopen Milanese band. Merk "Zerdax ancre" Mechanisch Lengte 18 cm ca 20,1 gr. In goede staat.
Collier van bloedkoralen met gouden sluiting, 585/000. Collier met 3 rijen bloedkoraal, ø 4,5 mm, bevstigd aan een gouden sluiting in de vorm van een bloem met filigrain bewerking en een bloedkoraal ...
Lang gouden collier, 585/000. Collier met een vierkante palmier schakel, ø 1,9 mm. ca. 16 gr. Lengte 82 cm.
Gouden armband, 585/000, met palmierschakels en grote carabijnhaak. ø 4 mm. Lengte 22 cm ca. 16 gr. Wat gebruikssporen.
Grote antieke Perzische voorraadpot 14e-15e eeuws, met wit blauw glazuur en floraal decor, in goede originele staat 29cm.
Grote Italiaanse Napels porseleinen figurengroep, valsspelers bij kaartspel, gesigneerd Merli, 2e helft 20e eeuw in goede staat. 31x55x35cm. Cond:G
Antieke bronzen Faun op zwart marmeren sokkel, 2e helft 19e eeuw. 38cm.Cond:G
Noord Duitse 19e eeuwse Barok stijl schrijfsecretaire met orgelgebogen laden en bronzen beslag ca. 1880, 105x60x105cm. Cond.: G
Kersenhouten eethoek met uittrektafel, stijlmeubels 2e helft 20e eeuw met armleunstoelen. Mooie kwaliteit en goede stoffering 78x124cm. 92x71x60cm. Cond:G
Gesigneerd antiek Frans Louis Philippe schrijfbureau, wortelnoten, F. de Rohden A Paris premiere classe 1855, onder drie laden achter deuren, uitschuifbaar blad, mooi wortelnoten binnenleven(zonlichts...
Rijkgestoken antieke mahoniehouten sofa, omstreeks 1870 met rozen en guirlandes en goede velours stoffering, mooie kwaliteit, 134x160x90cm. Cond:G
Antieke Franse eikenhouten dames schrijftafel met snijwerk, opstand leeuwenkoppen, ringen etc. in goede staat 166x120x70cm.
Negentiende eeuwse palisander met rozenhouten gefineerde poudreuse(intarsia) met lades en opklabbare spiegel omstreeks 1880 Louis Quinze stijl met bronzen pootuiteinden(lichte fineerschade) 73x76x45cm...
Twee oude Chinese lampenvoeten, brons met vogels en floraal decor, 20e eeuw 61cm Cond:G
Groot authentiek Bakongo spijkerbeeld uit Congo met glazen ogen, gewei, ijzer, originele polychromie eerste helf 20e ,119cm. Cond:G
Jules benoit Levy Parijs 1866-1952 Franse school, boerenvrouw bij haard, olieverf op paneel. 28x18cm. Cond:G
Jan Mankes 1889-1920 melkende boerin, houtsnede op papier. 14x20cm. Cond:G
Verso onduidelijk gesigneerd, 19e eeuw (Frankrijk) koeien in landschap bij avond. olieverf op paneel. 14x6,7cm.
Ongesigneerd Hollandse school omstreeks 1900, Hollandse stadshaven bij nacht, olieverf op paneel 32x40cm. Cond:G
Grote hanger, 375/000, met amethist en diamant. Cliphanger met een grote amethist, peervormig gefacetteerd, 22x14 mm, voorzien van een sierlijke rand met diamanten, totaal 0,34 crt W/SI-P. grootte 44x...
Zilveren roomstel, 830/000, Duits bestaande uit een suikerbak, melkkan en dienblad. Roomstel met een ovale Empire vorm, met de melkkan en suikerbak op ovale standring. Beiden versierd met een verlopen...
Zilveren roomstel, 800/000 bestaande uit een roomkan en suikerpot met deksel op een ovaal dienblad. Een ovaal dienblad versierd met een rand met siermotief en 2 hengsels, stillistisch met floraal deco...
Zilveren koffiekan, 835/000. Fraaie koffiekan met ovaal gecontourneerd model voorzien van een zwart gelakt houten oor. Importeursteken: Koninklijke van Kempen en Begeer, Voorschoten. ca 650 gr. 25x15...
Gouden ring, 585/000, met briljant en smaragd. Ring met een grote ovaal cabouchon geslepen smaragd met veel groeilijnen en insluitsels, ø 15x13 mm, met aan de zijkant van de ring 3 kleine diamantjes. ...
Witgouden slavenband, 585/000, bol klassiek model, breedte 5 mm, voorzien van scharnier en bakslot. ca 12,6 gr. ø 60x53 mm. In goede staat.
Zilveren roomstel, 835/000, Hollands bestaande uit een suikerbak, melkkan en dienblad. Roomstel met een 4x gelobt model geplaatst op 4 krulpootjes met een getrembeerde bewerking bij de aanzet. MT.: Sc...
Ongesigneerd omstreeks 1900, wilde bloemenbos, olieverf op linnen 54x100cm. Cond:G
Grote zware bronsgegoten figuur op marmeren basement, 21e eeuw naar pablo picasso, in goede staat 38x38x18cm.
Zeven delen Jade, oud Chinees, twee armbanden, 2 ringen, 3 bewerkte figuren, 1e helft 20e eeuw, in goede staat 3,5-8cm Cond:G
Frans Baayens 1896-1970 Enschede, kolk bij Groesbeek, olieverf op linnen. 50x70cm. Cond:G
Prachtige grote streeksluiting, goud, 585/000, met bloedkoraal, als tevens broche te dragen.Sluiting/broche met geschulpte rand en filigrain apllique. In het midden bezet met een fraaie bloedkoraal. ø...
Onduidelijk gesigneerd, moderne compositie, zeefdruk op papier 63x90cm. Cond:G
Peter van den Braken 1896-1979, kapitaal landschap met bosven, verso Ven bij Oisterwijk, olieverf op linnen 105x160cm Cond:G
Zilveren theekan en suikerpot, 925/000. Zilveren theekan model Buton, met houten greep en knop. MT.: Koninklijke van Kempen en Begeer, Voorschoten jl.: i: 1968 17x11x19cm en 11x9x11 cm. totaal ca. 57...
Gouden zakhorloge, 585/000, Longines. ø 44 mm. Zakhorloge met witte emaile wijzerplaat met cijferaanduiding. Grand prix Paris- Anvers-Paris, Milan Bruxelles. Enkele deukjes in de kast, verder in goede...
Grote 19e eeuwse Egelse pallisanderhouten theekist met 3 compartimenten en parelmoerinleg bij slotplaten.(stukje parelrand mist, houten zijring mist) verder in goede staat. 21x34x20cm.
Leon Danchin 1887-1938, jachthond met konijn, ingekleurde ets op papier. 45x53cm. Cond:G
Monogram C.B.B omstreeks 1880, dame met mandoline, olieverf op linnen 45x58cm. Cond:G
Louis Seize stijl marmeren klokkenstel met vergulde en bronzen versieringen. omstreeks 1870 met origineel 8 daags uurwerk, halfuurslag en veerslinger. 28-44cm. Cond:G
Duitse antieke mahoniehouten Louis Philippe secretaire met volle zuilen en kroon, omstreeks 1870 met mooi mahoniehouten binnenleven met lades en deuren, zuilen en capitellen, lichte gebruikerssporen, ...
Sierlijk gouden horloge, 585/000, met gouden band. Elegant rond horloge met een half bol gevlochten band. ø 20 mm. Lengte 17 cm. ca. 18 gr.
Hummel 660, 1997 Century collection, "Fond Goodbye" met originele doos H.: 17,5cm. Cond.: G
Negentiende eeuwse Engelse eikenhouten staande klok met dagaanduiding, mooie beschilderde wijzerplaat met mahonie intarsia, 1 daags, 210cm. Cond:G
Groot oud Perzisch kleed, grijs-groen-creme-blauw, floraal decor, in goede staat. 334x236cm.
Elegante gouden ring, 585/000 met briljant. Merk: Rensini. Ring half wit half geel, met slag waartussen 3 briljanten zitten geklemd. 2x 0.05 en 1x 0.10 crt. ca 4,6 gr. ø 50
J.W. van Rossum 1881-1963 dame met grote hoed, olieverf op paneel. 21x11,5cm. Cond:G
Bronzen figuur op zwartmarmeren sokkel, voorstellende een Russische soldaat op ski's, 21e eeuw 28cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1920 jachtvoorstelling, olieverf op linnen, 60x80cm. Cond:G
Oude lamp gemaakt van 18e eeuwse Delftsblauwe vaas, heeft chips, 51cm Cond:R/G
Grote zware bronsgegoten figuur op marmeren basement, 21e eeuw naar pablo picasso, in goede staat 38x38x18cm.
Hollandse 19e eeuwse eikenhouten kinder penantkast omstreeks 1860, recentelijk professioneel gerestaureerd, en in zeer goede staat 58x50x22cm
Grote antieke Duitse Lenzkirch klok met albast en verguld metaal, origineel stil uurwerk met korte slinger. Lenzkirch AUG.999419, in zeer goede originele staat. 48cm.
Gouden hanger met camee, 750/000. Ovale hanger met rand uit gekrulde elementen. Voorzien van een mooi gesneden camee. Grootte 42x55 mm, excl.oog. ca. 12 gr. In goede staat
Manchetknopen en reverspeld, 585/000, bezet met jade. Ovale manchetknopen en reverspeld met geschulpte rand bezet met ovaal cabouchon geslepen jade. 25x18 mm en 14x12 mm. ca.18 gr. In zeer goede staat...
Antieke zilveren visschep, 835/000, met fraaie ajourgezaagde en gegraveerde bak. Voorzien van ivoren heft. Met exportkeur. A.H. der Kinderen, 's Hertogenbosch jl.:D:1863 lengte 22 cm. In goede staat
Antiek Engels zilveren zakhorloge, Fa Banks, London. Met sleutel. Emaille plaat iets beschadigd. ø 47 mm.
Zilveren suikerpot, 925/000, Empire stijl. Suikerpot uitgevoerd in een rechthoekige bolle vorm versierd met zware filetranden. Met strakke grepen met filetversiering en ebbenhouten knop op de deksel. ...
Zeven antieke Chinees porseleinen verdeelschalen 17e-18e eeuw met diverse florale decors, chip en glazuurschade, gemerkt met soort lus. 13x12x2cm. Cond;G
Elegante gouden ring, 750/000, met robijn en briljanten. Elegante fijne slagring met in het midden een ovaal geslepen robijn, 6,4x5,3mm ca 0.84 crt, aan weerskanten versierd met 3 briljanten, totaal ...
Gouden munt met rand, 585/000. Gouden tientje, 1933 met gouden gladde rand. ca 9 gr.
Mooie zilveren dekseldoos, Art Deco, Noors 830/000. Ronde gladde doos met deksel met zwart ebbehouten knop. De doos is geplaatst op 4 pootjes met geribbeld decor. MT.: A.Frisch, Kristiana-Oslo 1865-1...
Duitse antieke eikenhouten dekenkist omstreeks 1700, vroeg Barok renaissance stijl met floraal snijwerk en ruitvormige panelen. recentelijk vakkundig gerestaureerd, en in zeer goede staat 80x148x75cm.
Engels Royal Navy officierssabel 19e eeuw, messing en lederen schede geponst, heft bekleed met haaienhuid, zwaard fraai gegraveerd en gesigneerd met H.H Scheffield en ijkmerk 96,5cm. In goede originel...
Grote zware antieke blikken reiskist omstreeks 1800, met originele beschildering en opschrift Japan, in goede staat 62x79x40cm.
Grote 18e/19e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung presenteerschaal met landschapsdecor, in goede staat
Antieke dabel in originele staat(ongepoetst) WO I infanterie officier Preussen, met vergulde gesp en sluiting. 101cm. Cond:G
Twee grote eikenhouten gestoken leeuwen, mogelijk 1e helft 20e eeuw met wapenschilden. 91cm. Cond:G
Zilveren roomkan, 925/000. Mooie strakke kan, Art Deco, met een voet met filetrand en voorzien van een vierdubbel getorste greep. Gegraveerd met een grote bekroonde S. MT.: E.L. Vietor, Darmstadt. ca ...
Twee grote Herend porseleinen figuren 20e eeuw, 2 figuren in klederdracht, 30cm. Cond:G
Drie 18e eeuwse porseleinen borden met floraal decor, 2 goed, 1 randschade.23øcm. Cond:R/G
Groot houtgestoken Afrikaans beeld 20e eeuw gesigneerd A Prophof 154cm.
Groot kersenhouten dressoir met spiegel, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in Franse stijl. 200x52x215cm. Cond:G