Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

30. Oktoberveiling 2016

Versteigerung am Freitag, 14. Oktober 2016 ab 16:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Schilderij, Louis Toffoli
Ergebnis: 40 EUR

Louis Toffoli Triest 1907-1999, Les Barques, kunsthandel Borzo, litho op papier 48x68cm Cond:G

C. Neuhaus, stilleven rozen
Ergebnis: 40 EUR

C. Neuhaus omstreeks 1940, stilleven vaas met rozen, olieverf op paneel 43x36cm. Cond:G

3 Werken 19e eeuw, aquarel etc.
Ergebnis: 40 EUR

Drie x 19e eeuw, ingekleurde ets, blauw barocke voorstelling(scheurtje), ovaal aquarel bloemen, licht wormbeval, gravure ODERDSSEN 45x56cm.

Schilderij, naar Theofiel de Bock
Ergebnis: 40 EUR

Gesigneerd Th. de Bock omstreeks 1900, olieverf op paneel 20x15cm, Cond:G

4 Franse modeprenten
Ergebnis: 40 EUR

Vier oude antieke Franse modeprenten omstreeks 1900, in goede staat 24x32cm.

Schilderij, P. van den Braken
Ergebnis: 40 EUR

Peter van den Braken 1896-1979 bloemen op eiken paneel 38x18cm. Cond:G

Tekening Köhler Düsseldorf
Ergebnis: 40 EUR

Fritz Köhler Düsseldorf 1887-1971 Duitse school, jachtgezelschap in de sneeuw, lithografie op papier 28x37cm. Cond:G

Schilderij , naar Louis Apol
Ergebnis: 40 EUR

Naar Louis Apol omstreeks 1900, winters landschap met rijtuig en figuren, olieverf op paneel 27x18cm. Cond:G

Schilderij oud Hollandse voorstelling
Ergebnis: 40 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, Hollands riviergezicht met molens en figuren, olieverf op linnen 50x40cm. Cond:G

Leeuwenjacht ets in mooie lijst
Ergebnis: 40 EUR

Antiek Hollandse prent met ingelegde lijst, jacht op leeuwin. 19e eeuw 40x30cm. prent op papier. Cond:G

Aquarel J. le Blanc
Ergebnis: 40 EUR

J. le Blanc(Adriaan Terhell) 1863-1949, platbodems op wad, aquarel op papier, 23x31cm. Cond;G

Onduidelijk gesigneerd, havengezicht
Ergebnis: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, havengezicht met spanbrug, olieverf op paneel, Cond:G

Map diverse gravures
Ergebnis: 40 EUR

Map met diverse gravures 17e-18e-19e eeuw, o.a. A.Dürer(nadruk) W. Hogarth, Bolzoni, Abrahami Berkel etc. 31x24x1cm. Cond:R

Gekleurde Litho
Ergebnis: 40 EUR

Georges Francois 1880-1968 gracht Amsterdam ets op papier 46x56cm. Cond:G

Duits dorpsgezicht
Ergebnis: 40 EUR

W. Janke, Duitse school München, bergdorp met figuren, olieverf op paneel 27x21cm. Cond:G

Bronzen 10-lichts kandelaar
Ergebnis: 40 EUR

Aparte bronzen 10lichts kandelaar.26x28x15cm.Cond:R/G

Boulle kastje met flacons
Ergebnis: 40 EUR

Negentiende eeuwse Franse theekist met boulle inleg en twee porseleinen thee flacons(beide beschadigd) Boulle inleg mist iets inleg. 15x17x12cm. Cond:R

Antieke lamp
Ergebnis: 40 EUR

Antieke bronzen 19e eeuwse tafellamp, gemaakt van kaarskandelaar, in goede staat 90xø36cm.

Bernard Nieuwentyt, Regt gebruik der Wereld.....
Ergebnis: 40 EUR

Bernard Nieuwentyt, Regt gebruik der Werelt beschouwingen 1759 (zevende druk). Band in slechte staat met enkele losse pagina's. Ogenschijnlijk zijn alle openslaande kopergravures nog aanwezig. 27x22x8...

Jugendstil lamp Meisen
Ergebnis: 40 EUR

Antieke Duitse messing Jugendstil tafellamp omstreeks 1900 32xø29cm Cond:R/G

Zweep met parelmoer
Ergebnis: 40 EUR

Vooroorlogse oosterse zweep met messing en parelmoer, 180cm. Cond:G

Haardstel met voorzet
Ergebnis: 40 EUR

Negentiende eeuws haardset 5 delig, met vergulde haardvoet. 47-60cm. Cond:G

Verrekijker in foedraal
Ergebnis: 40 EUR

Antieke telescoop verrekijker in foudraal, ongemerkt omstreeks 1900 messing met leder, 61cm. Cond:G

Rekenmachine, Facit
Ergebnis: 40 EUR

Vooroorlogse telmachine gemerkt Facit, in goede staat 14,5x29x15cm.

Duits handwerk Japan 1931
Ergebnis: 40 EUR

Antiek Duits handwerk, marine 1931, Reise Indien, China, Japan met Art Deco vergulde lijst. 50x40cm. Cond:G

Cloisonne lamp
Ergebnis: 40 EUR

Antieke cloissone vaas, omgebouwd tot tafellamp 60x40øcm.

4 deel divers
Ergebnis: 40 EUR

Vier delen divers antiek omstreeks 1900, 1x hoornen tabakhouder, een bril, toneelkijker met parelmoer, bronzen vaasje met boerenmeisje en molen, in goede staat, 6-17cm.

Kavel penningen + sluitgewicht
Ergebnis: 40 EUR

Zes oude penningen en een sluitgewicht van brons. 1x spoorphile 64 2e prijs.1x scienta mundi orbi pax ANWB. 1x exposition philateliwue internationale Luxembourg 1966. 1x spoorphilex '64 stervormig. 2...

Plaquette
Ergebnis: 40 EUR

Romantische plaquette in lijst, 2e helft 20e eeuw (composiet), iets verbogen 18-22cm. Cond:R/G

Twee herten koppen
Ergebnis: 40 EUR

Stel grote houtgestoken hertenkoppen met beschilderingen, 2e helft 20e eeuw. 76cm. Cond:G

Lederen koffer
Ergebnis: 40 EUR

Chique lederen ruiterhoedkoffer, met hoed, omstreeks 1930, gemaakt door c.W Borchert Beolin, compleet met slot en sleutel, in goede staat 34x36x32cm.

2 Handgranaatkisten Duitsland
Ergebnis: 40 EUR

Twee antieke Duitse grenenhouten handgranatenkisten met etiketten 1918, Kriegsmetall aktiengesellschaft (vorsicht Eier) 44x20x28cm. en 33x31x60cm. Cond:G

Dekseldoos met putti
Ergebnis: 40 EUR

Grote gesigneerde plated Historisme dekseldoos met musicerende putti decor rondom, omstreeks 1880, monogram R.S in goede staat 8x25x9cm

Kapmes
Ergebnis: 40 EUR

Antiek groot Indonesisch kapmes 1e helft 20e eeuw met koperen en houten handvat 81cm.

Twee Lampenvoeten
Ergebnis: 40 EUR

Twee oude messing lampenvoeten, 20e euw in empirestijl 81cm. Cond:G

2 Lederen koffers
Ergebnis: 40 EUR

Twee vooroorlogse lederen dokterstassen in originele staat 45-57cm. Cond;G

2 Cloissone vaasjes
Ergebnis: 40 EUR

Twee oude Japanse of Chinese cloissone vaasjes met Japans voorwerpen decor, 1e helft 20e eeuw 13,8x7,5øcm. Cond:G

Afrikaans beeldje
Ergebnis: 40 EUR

Oud Afrikaans houtgestoken beeld, Congo, krachtbeeld, 20e eeuw in goede staat 35cm.

4 antieke pijpen
Ergebnis: 40 EUR

Vier antieke Duits porseleinen pijpen(koppen) 20e eeuw, handbeschilderd 13-28cm. Cond:G

3 antieke boeken
Ergebnis: 40 EUR

Drie antiquarische boeken. 1x Der Schmerzhafte Sünder durch P.Urbanum.(originele band, beschadigd)1x 1724 Cornelius Nepos de vita excellentum imperatorum durch Emanuel Sincerum.(originele band, licht ...

Art deco kandelaar
Ergebnis: 40 EUR

Massief bronzen Art Deco kaarskandelaar met engel, omstreeks 1930 in goede staat 19cm.

Kijker
Ergebnis: 40 EUR

Negentiende eeuwse telescoop verrekijker, scheepvaart, messing met mahoniehout, 93cm. gemerkt Dolland London Cond:G

Divers oud/antiek tin
Ergebnis: 40 EUR

Zeven delen antiek tin 19e-20e eeuw, kraantjeskan, twee klepkannen, 4 tinnen borden

4 Antieke vijzels
Ergebnis: 40 EUR

Vier antieke vijzels, twee brons omstreeks 1800 met stamper, twee ijzer 19e eeuw met stamper (kleinere is gescheurd) Cond:R/G

Gesigneerde Jugendstil presenteerschaal
Ergebnis: 40 EUR

Duitse antiek bronzen Jugendstil presenteerschaal omstreeks 1900, gesigneerd Teichmann, in goede staat 40x30x1cm Cond:G

Schrijfkist, 19e eeuw
Ergebnis: 40 EUR

Mooie 19e eeuwse notenhouten schrijfkist met vakverdeling en messing inleg op deksel, in goede staat, compleet met slot en sleutel 15x30x23cm. Cond:G

2x Mahoniekist met divers bestek
Ergebnis: 40 EUR

Lot plated, antiek doosje met vorken, bestekdoos met divers bestek en opdienlepels 15-33cm. Cond:G

Lot blikken speelgoed
Ergebnis: 40 EUR

Groot lot oud blikken speelgoed 20e eeuw, 10-35cm. Cond:G

Poppenwagen met pop
Ergebnis: 40 EUR

Antieke poppenwagen, omstreeks 1930, 1x celluloid pop Emigo. in goede staat 50-90cm.

Lot celluloid
Ergebnis: 40 EUR

Lot vooroorlogs celluloid Duits, eendenfamilie, 2x indiaantje in kano omstreeks 1930 3-20cm. Cond;G

Groot lot tinnen soldaten
Ergebnis: 40 EUR

Groot lot antiek gegoten tinnen soldaten en figuren met beschilderingen, 19e 20e eeuw in doos, in goede staat 9x20x18cm.

4 Stoffen poppen (Lenci?)
Ergebnis: 40 EUR

Vier oude Lenci stijl poppen, 2e helft 20e eeuw 35x42cm. Cond:G

Art deco pendule
Ergebnis: 40 EUR

Amsterdamse schoolstijl Art Deco pendule, eiken met pallisander met Mauthe uurwerk, slagwerk op 1 spiraal 27x39x13cm. Cond:G

Wandregulateur
Ergebnis: 40 EUR

Antieke eikenhouten wandregulateur omstreeks 1920, halfuurslag op 4 gongstaven, Junghans Wüthemberg, in goede staat 6cm.

Antieke koekkoeksklok
Ergebnis: 40 EUR

Kleine antieke Duitse koekoeksklok, eind 19e eeuw, in goede staat 35cm.

Doosje koekkoeksklokken
Ergebnis: 40 EUR

Lot klok onderdelen, 6x uurwerk Schwarzwald 12-21cm. Cond;R/G

Pendule met bakeliet
Ergebnis: 40 EUR

Engelse bakelieten Art deco klok Smiths en Field, met 8 daags uurwerk en halfuurslag, in goede staat 21x22x12cm. Cond:G

Scheepsklok als stuurwiel
Ergebnis: 40 EUR

Oude messing Quartz scheepsklok Ships Tine Quartz, 2e helft 20e eeuw, stuurwiel, in goede staat 28ø Cond:G

Art Deco pendule
Ergebnis: 40 EUR

Notenhouten Art Deco tafelklok omstreeks 1935 met chrome, 8 daags uurwerk met halfuurslag, kleine restauraties, 25x40x18cm. Cond:R/G

2 Jaarlopers
Ergebnis: 40 EUR

Twee oude jaarlopers omstreeks 1935-1960, firma kan omstreeks 1930, kundo omstreeks 1930, functies niet getest 24-31cm. Cond:G

Kleine Schwarzwalder klok
Ergebnis: 40 EUR

Kleine antieke Duitse Schwarzwald rozen schilderijklok, deurtjes vervangen, in goede werkende staat

Oude spiegel
Ergebnis: 40 EUR

Decoratieve goudkleurige Louis Seize stijl spiegel met strik en geslepen glas 2e helft 20e eeuw 70x52cm. Cond:G

Eiken wandgarderobe
Ergebnis: 40 EUR

Grote antieke eikenhouten wandgarderobe omstreeks 1890 met Indische jachtvoorstelling. 37x110x13cm. Cond:G

Perzisch kleed
Ergebnis: 40 EUR

Oud Perzisch kleed, rood-blauw-zwart met floraal decor, iets versleten, 210x140 Cond:R

Perzisch tapijt
Ergebnis: 40 EUR

Oud perzisch kleed met floraal decor, zwart-blauw-creme-rood, in goede staat 135x210cm.

Gobelin
Ergebnis: 40 EUR

Gobelin 20e eeuw, met monogram, 3 leeuwen, wapen Duitsland, en jagende figuren in landschapdsdecor, in goede staat 106x147cm. Cond;G

Perzisch tapijt
Ergebnis: 40 EUR

Fijngeknoopt oud Perzisch kleed met floraal decor, rood-blauw-creme-bruin etc. in goede staat 210x58cm.

Groot Perzisch kleed
Ergebnis: 40 EUR

Groot oud Perzisch kleed, diverse kleuren, iets versleten, 158x204cm. Cond:R

Beeldje, golfer
Ergebnis: 40 EUR

Bronzen golfer op zwartmarmeren basement, 20e eeuw, in goede staat, 20cm.

Bronzen paardenhoofden
Ergebnis: 40 EUR

Bronzen beeld, voorstellende 2 paardenhoofden, 2e helft 20e eeuw 25cm. Cond:G

2 Kunstglazen vazen
Ergebnis: 40 EUR

Twee oude kunstglazen Murano vazen, 2e helft 20e eeuw (glas fusing) 24,5x36cm. Cond:G

5 kristallen karaffen
Ergebnis: 40 EUR

Vijf kristallen karaffen 2 setjes, bol karaffen met dop 18cm. setje van 3 karaffen 17cm. Cond;G

Lalique vaasje
Ergebnis: 40 EUR

Oud Frans Lalique vaasje, omstreeks 1930, met ribben en vogeldecor. ( Chip in de bovenste rand)ø11,5x12,5 cm Cond.:R.

2 Kandelaars Val Saint Lambert
Ergebnis: 40 EUR

Twee mooie glazen kandelaren door Val, Saint Lambert, Madonna met kind, in goede staat minimale chip mogelijk Cond:G

2 Pors. vazen ca. 1900
Ergebnis: 40 EUR

Twee antieke porseleinen vazen omstreeks 1900, vermoedelijk Wenen. Nr. 117 20 28, met floraal decor en gouddecor, in goede staat 17cm. Cond:G

3 Deel Meissen
Ergebnis: 40 EUR

Drie deel Meissen porselein, kop en schotel omstreeks 1900 Knauff, 2 schaaltjes met floraal decor en goudrand, midden 20e eeuw Cond:G 10-15cm.

7 Porseleinen beeldjes
Ergebnis: 40 EUR

Zeven x oud porselein, 1x bisquit porseleinen dame, omstreeks 1900 J+M 438(vinger af), 1x dame en heer in 18e eeuwse kleding omstreeks 1920 nr 1334(arm af), 1x bloemenmeisje ongemerkt omstreeks 1980, ...

2 Imari vazen
Ergebnis: 40 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen vazen, geribt met floraal decor, 23cm. Cond:G

Diverse tegels
Ergebnis: 40 EUR

Lot van 14 19e eeuwse Hollandse tegels, diverse decors, o.a. mangaankleurig, in goede staat, minimale beschadigingen mogelijk. 13x13cm Cond;R/G

Kavel Delfts + 3 tegels
Ergebnis: 40 EUR

Lot Hollands aardewerk 11x Deflts, 1e helft 20e eeuw, o.a. porseleyne fles, 6 herdenkingsborden, 3 tegels(18e eeuw) suikerpot en schenkkan 13-26cm. Cond:G

Jugendstil asbak
Ergebnis: 40 EUR

Antieke Duitse Jugendstil asbak met pelikaan, meerkleurig geglazuurd, in goede staat 17xø17cm

Lot 18e eeuwse borden 4x
Ergebnis: 40 EUR

Vier antieke Delfts keramieken borden 17e-18e eeuw met floraal en landschapsdecor. 31-35cm. beschadigingen. Cond;M

2 Hummels
Ergebnis: 40 EUR

Twee oude Duitse Hummel figuren, meisje op hek nr 1938 112/1 Western Germany, jongen met paraplu en varken op rug nr 198 2/0 1948 12-14cm Cond:G

2 Presenteerbladen
Ergebnis: 40 EUR

Twee antieke keramieken presenteerbladen met vernikkelde omranding en floraal decor, omstreeks 1920 18-26øcm. Cond;G

7 borden oude ambachten
Ergebnis: 40 EUR

Zeven Delftse Royal Goedewaage keramieken borden, 2e helft 20e eeuw, betreffende oude ambachten. 24øcm. Cond;G

2x chinees geurpotje
Ergebnis: 40 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen inktstel en geurverdrijver. omstreeks 1900, 9-12cm. Cond:G

3 Porseleinen damesfiguren
Ergebnis: 40 EUR

Drie oude porseleinen damesfiguren 20e eeuw, moeder met kind, meisje met lam, meisje met jurk 20-21cm Cond:G

Schemerlamp Wedgwood
Ergebnis: 40 EUR

Wedgwood keramieken schemerlamp met rankendecor, 2e helft 20e eeuw, 50x28øcm. Cond:G

Liggende reebok
Ergebnis: 40 EUR

Oude Bisquit porseleinen Royal Dux reebok, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 18x23x15cm.

3 Chinese borden
Ergebnis: 40 EUR

Drie oude Chinees porseleinen familie Roze borden met emaille decor en goudrand, 2e helft 20e eeuw 24,8cm. Cond:G

2 Majolica borden, haan/kip
Ergebnis: 40 EUR

Twee antieke keramieken borden met haan en kip decor, omstreeks 1910 gemerkt S 689, in goede staat 24,5cm. Cond:G

4-Delig mokka-servies
Ergebnis: 40 EUR

Duits Bavaria porseleinen mocca servies omstreeks 1960, met goudlaag en lago di garda decor. 8-21cm. minimale chip mogelijk.

4 Duitse porseleinen figuren
Ergebnis: 40 EUR

Vier oude Duitse porseleinen figuren, gemerkt W.R(Wilhem Rex) omstreeks 1920, 4 putti met bloemen 16-17cm. Cond:G

6 Delen porselein, Stadt Meissen
Ergebnis: 40 EUR

Zes delen Duits Stadt Meissen porselein omstreeks 1930, 5 borden en 1 vergulde dekselschaal 23-36øcm Cond:G

7 Delen porselein, Stadt Meissen
Ergebnis: 40 EUR

Zeven delen Duitse stadt Meissen porselein Zwiebelmuster omstreeks 1930, 2 presenteerschalen, kop en schotel, 3 kopjes, bonbonschaal 7-33cm. Cond:R/G

Antieke zilveren strooilepel
Ergebnis: 35 EUR

Zilveren strooilepel op pootjes. Strooilepel met vierkante bak met floraal gedreven rand met bloem en bladversiering. Voorzien van een gecontourneerde steel met bewerking. Op 3 gebogen pootjes. Groott...