Louis Toffoli Triest 1907-1999, Les Barques, kunsthandel Borzo, litho op papier 48x68cm Cond:G
C. Neuhaus omstreeks 1940, stilleven vaas met rozen, olieverf op paneel 43x36cm. Cond:G
Drie x 19e eeuw, ingekleurde ets, blauw barocke voorstelling(scheurtje), ovaal aquarel bloemen, licht wormbeval, gravure ODERDSSEN 45x56cm.
Gesigneerd Th. de Bock omstreeks 1900, olieverf op paneel 20x15cm, Cond:G
Vier oude antieke Franse modeprenten omstreeks 1900, in goede staat 24x32cm.
Peter van den Braken 1896-1979 bloemen op eiken paneel 38x18cm. Cond:G
Fritz Köhler Düsseldorf 1887-1971 Duitse school, jachtgezelschap in de sneeuw, lithografie op papier 28x37cm. Cond:G
Naar Louis Apol omstreeks 1900, winters landschap met rijtuig en figuren, olieverf op paneel 27x18cm. Cond:G
Ongesigneerd 20e eeuw, Hollands riviergezicht met molens en figuren, olieverf op linnen 50x40cm. Cond:G
Antiek Hollandse prent met ingelegde lijst, jacht op leeuwin. 19e eeuw 40x30cm. prent op papier. Cond:G
J. le Blanc(Adriaan Terhell) 1863-1949, platbodems op wad, aquarel op papier, 23x31cm. Cond;G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, havengezicht met spanbrug, olieverf op paneel, Cond:G
Map met diverse gravures 17e-18e-19e eeuw, o.a. A.Dürer(nadruk) W. Hogarth, Bolzoni, Abrahami Berkel etc. 31x24x1cm. Cond:R
Georges Francois 1880-1968 gracht Amsterdam ets op papier 46x56cm. Cond:G
W. Janke, Duitse school München, bergdorp met figuren, olieverf op paneel 27x21cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Franse theekist met boulle inleg en twee porseleinen thee flacons(beide beschadigd) Boulle inleg mist iets inleg. 15x17x12cm. Cond:R
Antieke bronzen 19e eeuwse tafellamp, gemaakt van kaarskandelaar, in goede staat 90xø36cm.
Bernard Nieuwentyt, Regt gebruik der Werelt beschouwingen 1759 (zevende druk). Band in slechte staat met enkele losse pagina's. Ogenschijnlijk zijn alle openslaande kopergravures nog aanwezig. 27x22x8...
Antieke Duitse messing Jugendstil tafellamp omstreeks 1900 32xø29cm Cond:R/G
Vooroorlogse oosterse zweep met messing en parelmoer, 180cm. Cond:G
Negentiende eeuws haardset 5 delig, met vergulde haardvoet. 47-60cm. Cond:G
Antieke telescoop verrekijker in foudraal, ongemerkt omstreeks 1900 messing met leder, 61cm. Cond:G
Vooroorlogse telmachine gemerkt Facit, in goede staat 14,5x29x15cm.
Antiek Duits handwerk, marine 1931, Reise Indien, China, Japan met Art Deco vergulde lijst. 50x40cm. Cond:G
Vier delen divers antiek omstreeks 1900, 1x hoornen tabakhouder, een bril, toneelkijker met parelmoer, bronzen vaasje met boerenmeisje en molen, in goede staat, 6-17cm.
Zes oude penningen en een sluitgewicht van brons. 1x spoorphile 64 2e prijs.1x scienta mundi orbi pax ANWB. 1x exposition philateliwue internationale Luxembourg 1966. 1x spoorphilex '64 stervormig. 2...
Romantische plaquette in lijst, 2e helft 20e eeuw (composiet), iets verbogen 18-22cm. Cond:R/G
Stel grote houtgestoken hertenkoppen met beschilderingen, 2e helft 20e eeuw. 76cm. Cond:G
Chique lederen ruiterhoedkoffer, met hoed, omstreeks 1930, gemaakt door c.W Borchert Beolin, compleet met slot en sleutel, in goede staat 34x36x32cm.
Twee antieke Duitse grenenhouten handgranatenkisten met etiketten 1918, Kriegsmetall aktiengesellschaft (vorsicht Eier) 44x20x28cm. en 33x31x60cm. Cond:G
Grote gesigneerde plated Historisme dekseldoos met musicerende putti decor rondom, omstreeks 1880, monogram R.S in goede staat 8x25x9cm
Antiek groot Indonesisch kapmes 1e helft 20e eeuw met koperen en houten handvat 81cm.
Twee oude messing lampenvoeten, 20e euw in empirestijl 81cm. Cond:G
Twee vooroorlogse lederen dokterstassen in originele staat 45-57cm. Cond;G
Twee oude Japanse of Chinese cloissone vaasjes met Japans voorwerpen decor, 1e helft 20e eeuw 13,8x7,5øcm. Cond:G
Oud Afrikaans houtgestoken beeld, Congo, krachtbeeld, 20e eeuw in goede staat 35cm.
Vier antieke Duits porseleinen pijpen(koppen) 20e eeuw, handbeschilderd 13-28cm. Cond:G
Drie antiquarische boeken. 1x Der Schmerzhafte Sünder durch P.Urbanum.(originele band, beschadigd)1x 1724 Cornelius Nepos de vita excellentum imperatorum durch Emanuel Sincerum.(originele band, licht ...
Massief bronzen Art Deco kaarskandelaar met engel, omstreeks 1930 in goede staat 19cm.
Negentiende eeuwse telescoop verrekijker, scheepvaart, messing met mahoniehout, 93cm. gemerkt Dolland London Cond:G
Zeven delen antiek tin 19e-20e eeuw, kraantjeskan, twee klepkannen, 4 tinnen borden
Vier antieke vijzels, twee brons omstreeks 1800 met stamper, twee ijzer 19e eeuw met stamper (kleinere is gescheurd) Cond:R/G
Duitse antiek bronzen Jugendstil presenteerschaal omstreeks 1900, gesigneerd Teichmann, in goede staat 40x30x1cm Cond:G
Mooie 19e eeuwse notenhouten schrijfkist met vakverdeling en messing inleg op deksel, in goede staat, compleet met slot en sleutel 15x30x23cm. Cond:G
Lot plated, antiek doosje met vorken, bestekdoos met divers bestek en opdienlepels 15-33cm. Cond:G
Antieke poppenwagen, omstreeks 1930, 1x celluloid pop Emigo. in goede staat 50-90cm.
Lot vooroorlogs celluloid Duits, eendenfamilie, 2x indiaantje in kano omstreeks 1930 3-20cm. Cond;G
Groot lot antiek gegoten tinnen soldaten en figuren met beschilderingen, 19e 20e eeuw in doos, in goede staat 9x20x18cm.
Vier oude Lenci stijl poppen, 2e helft 20e eeuw 35x42cm. Cond:G
Amsterdamse schoolstijl Art Deco pendule, eiken met pallisander met Mauthe uurwerk, slagwerk op 1 spiraal 27x39x13cm. Cond:G
Antieke eikenhouten wandregulateur omstreeks 1920, halfuurslag op 4 gongstaven, Junghans Wüthemberg, in goede staat 6cm.
Kleine antieke Duitse koekoeksklok, eind 19e eeuw, in goede staat 35cm.
Lot klok onderdelen, 6x uurwerk Schwarzwald 12-21cm. Cond;R/G
Engelse bakelieten Art deco klok Smiths en Field, met 8 daags uurwerk en halfuurslag, in goede staat 21x22x12cm. Cond:G
Oude messing Quartz scheepsklok Ships Tine Quartz, 2e helft 20e eeuw, stuurwiel, in goede staat 28ø Cond:G
Notenhouten Art Deco tafelklok omstreeks 1935 met chrome, 8 daags uurwerk met halfuurslag, kleine restauraties, 25x40x18cm. Cond:R/G
Twee oude jaarlopers omstreeks 1935-1960, firma kan omstreeks 1930, kundo omstreeks 1930, functies niet getest 24-31cm. Cond:G
Kleine antieke Duitse Schwarzwald rozen schilderijklok, deurtjes vervangen, in goede werkende staat
Decoratieve goudkleurige Louis Seize stijl spiegel met strik en geslepen glas 2e helft 20e eeuw 70x52cm. Cond:G
Grote antieke eikenhouten wandgarderobe omstreeks 1890 met Indische jachtvoorstelling. 37x110x13cm. Cond:G
Oud Perzisch kleed, rood-blauw-zwart met floraal decor, iets versleten, 210x140 Cond:R
Oud perzisch kleed met floraal decor, zwart-blauw-creme-rood, in goede staat 135x210cm.
Gobelin 20e eeuw, met monogram, 3 leeuwen, wapen Duitsland, en jagende figuren in landschapdsdecor, in goede staat 106x147cm. Cond;G
Fijngeknoopt oud Perzisch kleed met floraal decor, rood-blauw-creme-bruin etc. in goede staat 210x58cm.
Groot oud Perzisch kleed, diverse kleuren, iets versleten, 158x204cm. Cond:R
Bronzen golfer op zwartmarmeren basement, 20e eeuw, in goede staat, 20cm.
Bronzen beeld, voorstellende 2 paardenhoofden, 2e helft 20e eeuw 25cm. Cond:G
Twee oude kunstglazen Murano vazen, 2e helft 20e eeuw (glas fusing) 24,5x36cm. Cond:G
Vijf kristallen karaffen 2 setjes, bol karaffen met dop 18cm. setje van 3 karaffen 17cm. Cond;G
Oud Frans Lalique vaasje, omstreeks 1930, met ribben en vogeldecor. ( Chip in de bovenste rand)ø11,5x12,5 cm Cond.:R.
Twee mooie glazen kandelaren door Val, Saint Lambert, Madonna met kind, in goede staat minimale chip mogelijk Cond:G
Twee antieke porseleinen vazen omstreeks 1900, vermoedelijk Wenen. Nr. 117 20 28, met floraal decor en gouddecor, in goede staat 17cm. Cond:G
Drie deel Meissen porselein, kop en schotel omstreeks 1900 Knauff, 2 schaaltjes met floraal decor en goudrand, midden 20e eeuw Cond:G 10-15cm.
Zeven x oud porselein, 1x bisquit porseleinen dame, omstreeks 1900 J+M 438(vinger af), 1x dame en heer in 18e eeuwse kleding omstreeks 1920 nr 1334(arm af), 1x bloemenmeisje ongemerkt omstreeks 1980, ...
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen vazen, geribt met floraal decor, 23cm. Cond:G
Lot van 14 19e eeuwse Hollandse tegels, diverse decors, o.a. mangaankleurig, in goede staat, minimale beschadigingen mogelijk. 13x13cm Cond;R/G
Lot Hollands aardewerk 11x Deflts, 1e helft 20e eeuw, o.a. porseleyne fles, 6 herdenkingsborden, 3 tegels(18e eeuw) suikerpot en schenkkan 13-26cm. Cond:G
Antieke Duitse Jugendstil asbak met pelikaan, meerkleurig geglazuurd, in goede staat 17xø17cm
Vier antieke Delfts keramieken borden 17e-18e eeuw met floraal en landschapsdecor. 31-35cm. beschadigingen. Cond;M
Twee oude Duitse Hummel figuren, meisje op hek nr 1938 112/1 Western Germany, jongen met paraplu en varken op rug nr 198 2/0 1948 12-14cm Cond:G
Twee antieke keramieken presenteerbladen met vernikkelde omranding en floraal decor, omstreeks 1920 18-26øcm. Cond;G
Zeven Delftse Royal Goedewaage keramieken borden, 2e helft 20e eeuw, betreffende oude ambachten. 24øcm. Cond;G
Twee antieke Chinees porseleinen inktstel en geurverdrijver. omstreeks 1900, 9-12cm. Cond:G
Drie oude porseleinen damesfiguren 20e eeuw, moeder met kind, meisje met lam, meisje met jurk 20-21cm Cond:G
Wedgwood keramieken schemerlamp met rankendecor, 2e helft 20e eeuw, 50x28øcm. Cond:G
Oude Bisquit porseleinen Royal Dux reebok, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 18x23x15cm.
Drie oude Chinees porseleinen familie Roze borden met emaille decor en goudrand, 2e helft 20e eeuw 24,8cm. Cond:G
Twee antieke keramieken borden met haan en kip decor, omstreeks 1910 gemerkt S 689, in goede staat 24,5cm. Cond:G
Duits Bavaria porseleinen mocca servies omstreeks 1960, met goudlaag en lago di garda decor. 8-21cm. minimale chip mogelijk.
Vier oude Duitse porseleinen figuren, gemerkt W.R(Wilhem Rex) omstreeks 1920, 4 putti met bloemen 16-17cm. Cond:G
Zes delen Duits Stadt Meissen porselein omstreeks 1930, 5 borden en 1 vergulde dekselschaal 23-36øcm Cond:G
Zeven delen Duitse stadt Meissen porselein Zwiebelmuster omstreeks 1930, 2 presenteerschalen, kop en schotel, 3 kopjes, bonbonschaal 7-33cm. Cond:R/G
Zilveren strooilepel op pootjes. Strooilepel met vierkante bak met floraal gedreven rand met bloem en bladversiering. Voorzien van een gecontourneerde steel met bewerking. Op 3 gebogen pootjes. Groott...