Zilveren ring, 925/000, met lapis lazuli.Zware ring met bolle band, voorizne van een langwerpig afgeronde zetkast bezet met een langwerpige Lapis Lazuli, 10x8 mm. ø 55 Breedte 14 mm. ca. 15,1 gr. Nieu...
Zilveren hanghorloge met ketting en ring, 835/000. Vierkant hanghorloge, 28x26 mm aan een grove ketting, lengte 70, en een een opengewerkte ring met strakke band en cirkelvormige bewerking. Totaal ca ...
Zilveren miniatuur, 835/000, boomzagende mannen met handzaag. MT.: Niekerk, Schoonhoven ca 19 gr 4,5x2,8x3,5cm. In goede staat
Zilveren spang en hanger, 925/000, met mosagaat. Ronde spang met grote ovale zilveren hanger met mosagaat. ø44x32 mm. ø spang 1,5mm. Lengte 41 cm. In goede staat.
Lot van 8 glazen met zilveren voet, hoofdzakelijk 925/000, in goede staat 7-18cm.
Kralen tas met zilvere beugel, 835/000, Hollands. Een halve maan beugel versierd met palmetten en bloemen verbonden met kralen guirlandes. Voorzien van kralen tas. MT.: Onleesbaar jl.: Q: 1850 Grootte...
Strakke zilveren tasbeugel, 800/000, Art Deco. Gecontourneerde tasbeugel met gravure bewerking met fijn gevlochten tas en ketting met grote schakels. Winkelmerk.: Massifil. 15x3,5cm. ca.136 gr. In goe...
Antieke geslepen kristallen coupe met ruit- en waaierslijpsel op poot met geslepen knoop op zilveren voet, 835/000, met parelrand. ca 1880. ø 13x11. In goede staat.
Zilveren miniatuur vrouw bij waterput, 835/000, onder een afdek met emmer, ca 20 gr. 5x2,5x3cm. In goede staat
Zilveren miniatuur lantaarnlichter, 835/000, op een ladder bij de straatlantaarn. 4x3x6 cm, ca 24 gr. Hooijkaas, Schoonhoven.
Zilveren roomstel bestaande uit een suikercoupe en een melkkannetje, 925/000, met gevulde voet. Roomstel bokaalmodel met oren. 13x 7 cm. enkele kleine deukjes. Verder in goede staat.
Twee zilveren hangers, één ovale hanger bezet met een amethist, 35x26 mm, en een hanger in de vorm van een Zeeuwse knop. ø 28 mm. Totaal ca 27 gr. In goede staat
Zilveren design klemband, 925/000, met afgevlakte bovenzijde, 58x46 mm. Breedte 12 mm. MT.: Edelmetaalbedrijf populier n.v. Den Bosch. ca. 16,3 gr.
Zilveren ovaal doosje, 835/000, Hollands. Ovaal doosje met scharnierend deksel met voorstelling met paard met wagen en figuren en een rand met krulbewerking. MT.: Fa. B.W. van Eldrik Jr., Zutphen jl.:...
Kristallen schaal met zilveren rand en 10 onderzetters met silver-overlay. Ronde kristallen schaal voorzien van diverse slijpsels afgedekt met een zilveren rand, 800/000. 21x6 cm. En 10 glazen onderze...
Gouden ring, 585/000, met carneool. Ring met ovale zetting met versierde rand met een carneool. zetkast wat afgesleten. ca. 3,1 gr. ø 53
Lot antieke Chinese Gouaches op rijstpapier omstreeks 1900, 5 stuks met 3 figuren, 2 met vogels(sommige met lichte randschade 11-15cm. Cond:R./G
Drie antieke landkaarten, Hindelopia, beneeden rivier de Maas van Noordzee tot Gorinchem, markgraafschap des heiligen Roomsche kerk, gravures op papier, in goede staat 17-25cm.
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900 Duitse school, besneeuwd dorpsgezicht met figuren, olieverf op paneel 28x30cm Cond:G
Berthold Mügge 1896-1970 Bremen, Teerhof Bremen, olieverf op paneel 43x51cm. Cond:G
Grote verzameling Duitse houtsnedes, tekeningen etc. ongeveer 50 werken 22x30x3cm Cond:G
Vooroorlogse zwarte wandtelefoon met messing bellen, in goede staat 28x18x10cm. Cond:G
Lot diversen, antiek in dekseldoos, zakmes,Egyptische figuren,3 heilige voorwerpen. 2-9cm. Cond:G
Oude Engelse marine afstandmeter in mahoniekist door E.R Watts+son ltd. range finder Colton type M.K II, in goede staat 6x28x9cm.
Afrikaans koperen met houten wapenschild, decoratief, 20e eeuw, 57x39x9cm. Cond:G
Goudweegschaal in cassette, 2e helft 20e eeuw van messing met gewichtenset, in goede staat.3x26x15cm.
Grote 19e eeuwse messing vergulde petroleumlamp met groenblauw glazen kap, neo renaissance. 76x15ø Cond:G
Antieke notenhouten Westminster regulateur met kwartierslag, op 5 gongstaven van Junghans, 73cm. Cond:G
Vergulde bureauklok in zakhorlogevorm, Ernest Borel Versailles 2e helft 20e eeuw 8 daags, 7øcm. slijtage
Eikenhouten art deco klok omstreeks 1930, met 8 daags uurwerk en halfuurslag. 34cm. Cond:G
Oude wortelnoten Friese staartklok met maanstand 2e helft 20e eeuw in goede staat 105cm. Cond:G
Mahoniehouten kast met 5 lades, 2e helft 20e eeuw in goede staat. 51x50x30cm.Cond:G
Antiek houtgestoken bordenrek en houtgestoken kapstok, met leeuwenkoppen en florale decors omstreeks 1880, 102x124cm. Cond:G
Vier oude stoelen, 1x armleunstoel 20e eeuw met petit point stoffering, 3x Louis Phillipe stoelen, 93x50x45cm en 86x65x50cm Cond:G
Twee oude Perzische handgeknoopte tapijten, rood-briekrood, creme, blauw en oker, met floraal decor 74x120cm. 117x77cm Cond:G
Oud pastelkleurig Chinees kleed, lichtblauw, zalmkleurig, met vazen en floraal decor, in goede staat 122x185cm.
Drie oude geslepen kristallen karaffen, 1e helft 20e eeuw, in goede staat 13-19cm. Cond:G
Antieke Jugendstil glazen bolvaas waarschijnlijk Loetz of Palme König ca 1920 14xø11 Cond.:G.
Antieke Hollandse Gouda glansplatelen vaas met floraal decor, 806 Gouda O/R Holland, in goede staat 19cm.
Twee Hummels: 1x Hummel 2087 "ABC Student" en Hummel 239 H.: 9cm. Cond.: G
Oud 5 delig Delftsblauw kaststel met landschappen en floraal decor, 20e eeuw 26-33cm. Cond:G
Twee Duitse porseleinen figuren omstreeks 1950, gemerkt: H.S halfnaakte dame en danseres 13-15cm Cond:G
Antieke Duitse gegraveerde glazen bierpul met tinnen deksel 1e helft 20e eeuw, en antieke steengoed kruik B. Scherner, Hoorn (chip rand) 16-37cm Cond:R/G
Vijf oude Duitse Rosenthal porseleinen Weihnachtsteller, design Björn Winblad, 1977-1974-1979-1976-1978, in goede staat 18,7cm
Oude Engelse jachtprent naar R.H Buxton. A check in the valley. Printed by R.H Buxton, prent op papier 59x37cm. Cond;G
Amerikaanse modesieraden: Een set bestaande uit een broche en oorclips voorzien van camee. De rand om de glascamee is bezet met witte stenen. Grootte 56x46 en 30x24 mm.
Collier met agaatkralen met zilveren, 835/000, sluiting. Verlopend collier met ovale agaatkralen bevestigd aan een zilveren haaksluiting met bloem. Lengte 42 cm Grootte 10x13-16x21 mm.
Goud op zilveren hanger, 925/000, met een traanvormige maansteen, 12,5 crt, versierd met een rand met witte topasen, totaal ca 0,5 crt. 30x16mm, ca 4,2 gr. Nieuw
Zilveren oorhangers, 925/000, met zirconia's. Strakke oorhangers met ovale en langwerpige zirconia. grootte 25x11 mm. Nieuw
Twee paar zilveren oorknoppen, één paar oorknoppen, met schroef, met halve bollen , ø 11 mm, en een paar fantasieoorknoppen, driehoekig model met kunststof achterzijdes. Grootte 15x16 mm. totaal ca. 8...
Zilveren bonbontang, 830/000, versierd met afbeeldingen van engelen met krullen en rozen. De ogen van de tang zijn voorzien van florale versieringen. 17x6cm ca 67 gr. In goede staat.
Broche zilver, 835/000, met onyx en markesiet. Markies vormige broche met in het midden een markiesvormig cabouchon geslepen onyx. Om de onyx zit een bewerkte zilveren rand met markesiet. Grootte 50x1...
Zilveren luciferhouder, 925/000, Engels. Luciferhouder versierd met Biedermeier krulgravures. MT.: Arthur & John Zimmerman, Birmingham jl.: A: 1900. Grootte 40x30x10 mm. ca. 21 gr. In goede staat.
Zilveren houder met prikkers, 800/000. Houder in de vorm van een uitlopend bakje op voet, versierd met gehamerd motief en floraal decor. Voorzien van 10 prikkers bekroond met bladdecor met bloem. ø4x8...
Zilveren tasje, 900/000. Bijzondere gecontourneerde tasbeugel, Art Deco stijl, met krulversiering voorzien van zilveren gevlochten tas en ketting. . Grootte 17x8cm ca. 86 gr. In goede staat
Zilveren dames hanghorloge met ketting, Zilveren hanghorloge met roze kleurige bewerking aan de gefacetteerde randen. Een wijzer ligt los in de kast. ø 30 mm. Lengte jasseroncollier 70 cm.
Lot bestaande uit 5 horloges. Twee met metalen band en drie met lerenband.
Lot met 3 tasbeugels en een portemonnee met een alpaca beugel en schild.
Vier delig verzilverd koffieservies omstreeks 1930, gemerkt SMF 12-18cm. Cond;G
Grote zilveren vleesvork, 835/000. Model Haags Lofje, MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist, jl: P: 1925. ca. 69 gr. In goede staat.
Lot met 5 zilveren taartvorkjes, 835/000, versierd met roosjes met bijpassende verzilverde taartschep en petitfourschep. Zilvergewicht ca. 76 gr.
Zilveren miniatuur dominee op preekstoel, 835/000, met gedreven voorstellingen. MT.: J.Postmus, Hoorn ca 21 gr. 2,5x2x5cm. In goede staat
Sierlijk verguld couvert, bestaande uit twee vorken, een lepel en een mes voorzien van gecontourneerde steel met fraai versiering en voorzien van een monogram. Lengte 16 cm. ca. 135 gr.
Twee kinderbekers, een verzilverde kinderbeker, MT: Hooijkaas, Schoonhoven en een kinderbeker met oor en gedreven afbeelding van sneeuwwitje en de 7 dwergen. Gero, ontwerp George Nilsen. 6x9x6,5cm en ...
Zilveren ring, Pierre cardin, 925/000, gerhodineerd. met draaibare binnenring bezet met 4 zirconia's. Breedte 8 mm. ø 53. ca. 10 gr. Nieuw
Zilveren slavenband, 925/000, Engels. Armband van rechthoekig buis aan de bovenzijde versierd met bloemgravering. Voorzien van scharnier en veiligheid. Breedte 10 mm. ø 61x52 mm. MT.: Joseph Smith & S...
Kavel zilver bestaande uit een servetband en vingerdoekband, 835/000, met gravure, suikertang met roosjes, 835/000, en 6 kleine theelepels, 800/000, met strak gevormde bak en lofje aan de steel. Tota...
Zilveren miniatuur schoorsteenveger, 835/000, met hoed, ladder en poes. MT.:Niekerk, Schoonhoven. 2,2x2,2x3cm. ca 7 gr,
Zilveren fantasiebroche, 925/000, versierd met emaille en vergulde ogen. ca 14,6 gr ca 8x6cm.
Zilveren ring met amethist en parel, 835/000. Een handvervaardigde ring met een cabouchon geslepen amethist, ø 12 mm, en 8 parels. Ringkop 26x22 mm, ø 54 ca. 9,5 gr.
Twee kristallen specerijenbakjes met een zilveren houder, 800/000. Kristallen bakjes met gecontourneerde rand en sterslijpsel op de bodem. Voorzien van zilveren houder met krul en bloembewerking gepla...
Lot zilveren sieraden bestaande uit 2 haarspelden, een broche met de nachtwacht, een filigrain bloem en een knopje met pareltjes. 800/000 en 835/000. Totaal ca 40 gr.
Monogram PL, omstreeks 1900, dame met wandelstok in de tuin, aqualrel op papier 22,5x18cm. Cond:G
W. Dahmen Duitse school omstreeks 1880 Fachwerkhuis met figuur aan slootkant, olieverf op paneel 18x27cm. Cond;G
P. Kraus 1912 Duitse school, besneeuwd landschap met figuren, olieverf op paneel 31x28cm Cond:G
Ongesigneerd 19e eeuw dame in zondagskleren, gemengde techniek op papier 16x24cm, Cond:G
H.E Roodenburg 1895-1987 Kerk Utrecht, ets op papier 40x27cm. Cond:G
Twee x Harrie Schreinemachers, twee abstract figuratieve composities, lithografie op papier 27x20cm. Cond:G
Wim Poelman 1998 (restaurateur Hengelo) portret directeur Tubantia, olieverf op linnen 90x65cm Cond:G
Vooroorlogs emaille reclame bord omstreeks 1930, Witte kruis, tegen alle pijnen, poeders, tabletten, cachets (omranding beschadigd) 38x22cm. Cond:R/G
Antieke messing Jugendstil wandpetroleumlamp omstreeks 1900, later geelectrificeerd, gebloemde kap 40x24x15cm. Cond;R/G
Oud Belgische messing koffieset, 5 delig, tablet, koffiekan, melk, suiker en lepels, in goede staat 28xø28cm.
Twee antieke toneelkijkers, en antieke voorraadpot, Biedermeier(parelmoer belijmde kijker mogelijk later) 10-27cm. Cond:G
Oud dienblad, 6 tegels met rozendecor, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 40x58cm.
Grote 19e eeuwse messing doofpot in goede staat 42x25øcm. Cond:G
Antieke koperen scheepspetroleumlamp omstreeks 1900, of een treinseinlamp gemerkt D.B (Deutsche Bundesbahn?) 50x20x18cm. Cond:G
Vier vooroorlogse cacaublikken Droste, en Daalders blockers cacau. 8-20cm. Cond:R/G
Vier oude Chinese rol schilderingen, 20e eeuw 35-46cm. Cond.:G