Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

30. Oktoberveiling 2016

Versteigerung am Freitag, 14. Oktober 2016 ab 16:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Jan Kelderman, clown met viool
Ergebnis: 200 EUR

Jan Kelderman, clown met viool, olieverf op linnen. 65x45cm. Cond:G

Pendant, 19e eeuw
Ergebnis: 200 EUR

Negentiende eeuwse pendant van man en vrouw, olieverf op linnen 18x23cm Cond:G

kapstok wildzwijn
Ergebnis: 200 EUR

Kapstok wildzwijn , gemonteerd op houten plaquette. 67x77x38cm. 20e eeuw. Cond:G

Twee cloissone vaasjes
Ergebnis: 200 EUR

Twee zeldzame 19e eeuwse vergulde bronzen empire ampfora vaasjes met cloissone inleg, in goede staat 22,5cm.

Miniatuur porseleinen klok
Ergebnis: 200 EUR

Kleine 19e eeuwse Duitse Jockele Schwarzwald porseleinen wandklok met slinger en gewicht. in goede staat 12,5x8x6,5cm. Cond:G

Wit marmeren pendule
Ergebnis: 200 EUR

Marmeren Louis Seize stijl pendule met vergulde bronzen ornamenten, omstreeks 1870 8 daags uurwerk met halfuurslag en veerslinger. 49x35x13cm. Cond:G

Marmeren klokkentstel
Ergebnis: 200 EUR

Groot zwart marmeren klokkenstel met messing monturen, 8 daags met halfuuslag, veerslinger, Brocot uurwerk. Cond:G

Boekenmolen
Ergebnis: 200 EUR

Grote gave antieke eikenhouten boekenmolen omstreeks 1900, in goede staat 94x50x50cm.

Vitrinekast Louis Philippe
Ergebnis: 200 EUR

Grote antieke mahoniehouten Louis Phillipe vitrinekast, omstreeks 1870 met ladem uitneembaar en in goede staat 220x110x50cm. Cond:G

Eiken hoekstoel
Ergebnis: 200 EUR

Eikenhouten 18e eeuwse houtgepinde engelse kapiteinsstoel met floraal snijwerk, biezen zitting en rugleuning. 90x58x66cm. Cond:G

Brieven-opbergkast
Ergebnis: 200 EUR

Negentiende eeuwse Engelse mahoniehouten lectuuropbergkast met drie uitklapbare compartimenten, dubbele getorste zuilen, in goede originele staat. 119x64x27cm.

Engelse mahonie tiltop tafel
Ergebnis: 200 EUR

Negentiende eeuwse Engelse gerestaureerde tiltoptafel, in goede staat. 76-80øcm.

Eikenhouten kastje
Ergebnis: 200 EUR

Hollandse 19e eeuwse eikenhouten penantkast, Louis Philippe omstreeks 1860, in goede staat 80x90x37cm.

Eiken vitrinekast
Ergebnis: 200 EUR

Duitse eikenhouten Barokstijl vitrineopzet, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw. 205x143x46cm. Cond:G

Dressoir met spiegel
Ergebnis: 200 EUR

Groot kersenhouten dressoir met spiegel, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in Franse stijl. 200x52x215cm. Cond:G

3 Chinese borden, 18e eeuw
Ergebnis: 200 EUR

Drie 18e eeuwse porseleinen borden met floraal decor, 2 goed, 1 randschade.23øcm. Cond:R/G

2 Porseleinen beelden
Ergebnis: 200 EUR

Twee grote Herend porseleinen figuren 20e eeuw, 2 figuren in klederdracht, 30cm. Cond:G

Grote mechanische mecky
Ergebnis: 195 EUR

Zeer grote etalage mecki van papiermache, hout en vilt, op stroom beweeglijk hoofd(mogelijk Steiff reclame object) 71cm. Cond:G

Lot brillen o.a. zilver en goud, 7x
Ergebnis: 190 EUR

Lot brillen met zilver en goud, Vier brillen met zilveren montuur en drie brillen met gouden montuur. Allen antiek

Schilderij 1800
Ergebnis: 190 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1800, musicerend gezelschap, originele empire lijst (nooit uit lijst geweest) pastel op papier 28x20cm. Cond:G

Marmeren zuil
Ergebnis: 190 EUR

Oude zwart mermeren zuil omstreeks 1930, minimale chips, stukje basement gerepareerd, verder in goede staat, 122cm.

4 Zeldzame brillenkokers en losse bril
Ergebnis: 190 EUR

Vier antieke zeldzame brillenkokers en 1 losse bril(verzilverd) 19e eeuws. Cond:G

Lot mecky's 39x
Ergebnis: 190 EUR

Groot lot van 39 kleine speelgoed mecki's met vilt en stoffering, 8cm Cond:G

2 Vooroorlogse speelgoedboten
Ergebnis: 190 EUR

Twee zeldzame Duitse antieke speelgoedboten omstreeks 1900 met originele beschilderingen van hout en metaal, in goede complete en originele staat 34x7x8cm.

Vergulde pendule op console
Ergebnis: 190 EUR

Negentiende eeuwse vuurvergulde bronzen pendule op vergulde houten console omstreeks 1850, Franse boer met paard en accessoires, 8 daags uurwerk met halfuurslag en veerslinger(emaille wijzerplaat met ...

Empire halve maan tafel
Ergebnis: 190 EUR

Hollandse mahoniehouten empire spiegeltafeltje, halvemaanvormig blad, omstreeks 1820 met volle zuil en messing capitellen, 61x41x21cm Cond:G

Engelse mahonie buffetkast
Ergebnis: 190 EUR

Antieke Engelse kast, mahonie, omstreeks 1880 met spiegelopstand, houtgestoken met zuilen, lades etages en deuren, floraal decor. 235x151x51cm. Cond:G

Dekenkist
Ergebnis: 190 EUR

Vroeg 18e eeuwse Duitse eikenhouten barok dekenkist, gedateerd 1727, monogram MSFH(deksel later) Bruidskist, in goede staat 74x14x56cm.

Wortelnoten bijzettafeltje
Ergebnis: 190 EUR

Wortelnoten bijzettafel op 3spantpoot, omstreeks 1900, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitourd, in zeer goede staat 65x51ø Cond:G

Inklapbare trap
Ergebnis: 190 EUR

Zeldzame antieke mahoniehouten inklapbare bibliotheektrap in kokervorm(1 tree gebroken) 240cm. Cond;R/G

Franse bewerkte vitrine.
Ergebnis: 190 EUR

Franse antieke vitrinekast met 3 kanten glas, floraal snijwerk en leeuwenpoten omstreeks 1880, in goede staat 133x48x8cm

Mahonie spinnekoptafel
Ergebnis: 190 EUR

Negentiende eeuwse Hollandse mahoniehouten spinnekoptafel, in zeer goede staat recentelijk professioneel gerestaureerd, 73x106x73cm. Cond:G

Jannie Brugman, beeld vrouw
Ergebnis: 190 EUR

Janny Brugman de Vries (vrouw Berry Brugman) Bronzen naakte dame met monogram J.B. 24cm. Cond:G

Twee bronzen bustes
Ergebnis: 190 EUR

Twee antieke bronzen bustes van koninklijke kinderen, omstreeks 1900, ongesigneerd 8-9cm.

4 Chinese kopjes
Ergebnis: 190 EUR

Vier aparte antieke Chinees porseleinen kopjes omstreeks 1900 met floraal decor, in goede staat 6-14cm. Cond;G

Barnsteen armband en ring
Ergebnis: 185 EUR

Bijzonder fraaie barnstenen rinkelband en ring. Brede rinkelband, 28 mm ø 64 mm, en bolle ring, ø 51. Totaal ca 77 gr. Herkomst Rusland

Schilderij huis met moeder en kind
Ergebnis: 185 EUR

F. Vivaky omstreeks 1900 Hongaarse school, boerderij moeder met kind. Olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G

Gouden ring met turkoois
Ergebnis: 180 EUR

Gouden cachetring, 585/000, met turkoois, ovaal cabouchon 14x9 mm. 6,6 gr. ø 59. In goede staat.

Zilveren horloge, 18e eeuw
Ergebnis: 180 EUR

Zilveren zakhorloge met snek in een met drijfwerk versierde kast. Wijzerplaat wat beschadigd. 18e eeuw. uurwerk gesigneerd met Charles Cabrier London. ø 55 mm.

Gravure Blaeu
Ergebnis: 180 EUR

Gravure 16e/17e eeuws, Ampfitheater Rome, Nicolao corver consuli ac senatori reip. Amsteledamensis D.D.D J. Blaeu, in goede staat, gravure op papier 38x50cm.

Picknick 20e eeuw
Ergebnis: 180 EUR

F. Branen omstreeks 1960, gezelschap met kinderen aan het picknicken 50x60cm. olieverf op linnen.

Schilderij, van Noordam
Ergebnis: 180 EUR

H. Noordam Nieuwe markt met figuren, olieverf op linnen 24x30cm. Cond:G

Schilderij, P. van den Braken
Ergebnis: 180 EUR

Peter van den Braken 1896-1979, duinlandschap bij avond, olieverf op linnen 55x75cm Cond:G

Aafke Kelly
Ergebnis: 180 EUR

Aafke Kelly, Ruinen 1948 (oa Aki Enschede) oorspronkelijke verkoopprijs Fl. 2600,- compositie met tulp, olieverf op papier, 100x40cm Cond:G

Tangka
Ergebnis: 180 EUR

Oude Chinese of Tibetaanse Tangka met figuren, tempel, Boedha en gebouwen, 1e helft 20e eeuw 103x63cm. Cond:G

Op leder geschilderde teksten en afbeeldingen
Ergebnis: 180 EUR

Oude perkament beschildering met tekst (huid) vermoedelijk Afrikaans, 20e eeuw 222x36cm. Cond:G

Grote tafelpendule
Ergebnis: 180 EUR

Grote Duitse antieke wortelnoten tafelklok met snijwerk, halve zuilen en korinthische capitellen verzilverde wijzerplaat 8 daags uurwerk, kwartierslag, serie nr. 62547 Cond:G 51x35x25cm.

Sofa
Ergebnis: 180 EUR

Fijngestoken antieke notenhouten sofa, Louis Seize stijl, omstreeks 1870, goede stoffering, en in goede staat. 100x128x87cm.

Mahonie dressoir
Ergebnis: 180 EUR

Negentiende eeuws Engels mahoniehouten dressoir met intarsia omstreeks 1880, lichte fineerschade, gerestaureerd, 185x60x96cm. Cond:R/G

Boekenkast
Ergebnis: 180 EUR

Kersenhouten boekenkast met lades en schappen. stijlmeubel 2e helft 20e eeuw. 204x127x42cm. Cond:G

Bronzen bizon
Ergebnis: 180 EUR

Zware bronsgegoten Bizon op marmeren basement, 21e eeuw, 27x38x16cm. Cond:G

Bronzen haan
Ergebnis: 180 EUR

Grote oude koud beschilderde bronzen haan, in Weense stijl, 20e eeuw. 20cm. Cond:G

Bronzen beeld, dame op sofa
Ergebnis: 180 EUR

Grote bronzen figuur, vrouw op canape, op zwart marmeren basement 2e helft 20e eeuw, gesigneerd Miol, in goede staat 36x32x19cm. Cond:G

Kristallen vaas, symbolisch
Ergebnis: 180 EUR

Antiek symbolisch kristallen glas met zon, Joodse ster, zwaarden, driehoekssymbolen met oog en G, chinese slang, pagode etc.(chip bodem) 14cm Cond:G

12 pas tegeltableau in lijst
Ergebnis: 180 EUR

Antiek Delfts tegeltableau naar Jan Steen, door L.W Netzer, 12 pas, in goede staat 60x45cm Cond:G

Gouden armband
Ergebnis: 175 EUR

Gouden armband, 585/000. Gouden bolgourmet armband, 4 mm, met bakslot en veiligheid. ca 11,5 gr. Lengte 20 cm.

Gouden zakhorloge
Ergebnis: 175 EUR

Gouden zakhorloge, 585/000, met wit emaille plaat, iets beschadigd. ø 45 mm. Enkele deukjes in de kast, verder in goede staat.

G.J. Roermeester
Ergebnis: 175 EUR

Gerardus Johannes Roermeesters 1844-1936, gezicht op moestuin in dorp, olieverf op linnen. 35x45cm. Cond:G

Twee grote kandelaren
Ergebnis: 175 EUR

Twee grote vergulde messing Charles Dix kaarskandelaren, 19e eeuw (vergulding slijtage) 77cm. Cond:R/G

Mahonie BIedermeier bank
Ergebnis: 175 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehouten Louis Philippe bank met snijwerk. Omstreeks 1870 met gouden en creme velours stoffering, klein kaal plekje. 130x170x85cm. Cond:G

Antieke bijbel met zilver
Ergebnis: 170 EUR

Antieke bijbel met dubbele zilveren sluiting, 835/000. Antieke bijbel met zwart lederen kaft, voorzien van bewerkte zilveren hoekstukken en een dubbele rijkelijk versierde zilveren sluiting en goud op...

Gouden ring met granaat
Ergebnis: 170 EUR

Gouden ring, 585/000, met granaat. Langwerpige model met zetrand met gekretste bewerking en een ovaal gefacetteerde granaat, Grootte kop 30x15 mm. ø 56 ca. 7 gr.

Gouden streekbroche met granaat
Ergebnis: 170 EUR

Bijzondere gouden streekbroche, 585/000. Zeer verfijnd gemaakt uit filigrain versierd met diverse granaten en enkele kleine pareltjes. Grootte 45x33 mm.

Zakhorloge met ketting en munt Vertex
Ergebnis: 170 EUR

Zilveren zakhorloge, Vertex, 925/000, met zilveren horlogeketting en munt, Korona 1913. Zakhorloge met oog. ø 50 mm, Engels. Werkend

Prisma met gouden band
Ergebnis: 170 EUR

Horloge met gouden band, 585/000. Langwerpig stalen horloge, Prisma, voorzien van gouden schakelband Mechanisch, werkend. ca. 14,6 gr. Totale Lengte 16,5 cm. Voorzien van veiligheid.

Zegelring met zwarte steen
Ergebnis: 170 EUR

Gouden zegelring, 585/000, met onyx. Gouden zegelring met langwerpige onyx. ca. 7,3 gr. ø 65. Enkele deukjes

Tag heuer horloge
Ergebnis: 170 EUR

Tag Heuer horloge, staal 200 professional, met groene leren band en klip. Nr.: G47112. In originele doos.

Schilderij, P. van den Braken
Ergebnis: 170 EUR

Peter van den Braken 196-1979, landschap met boerderijen, verso Brabants landschap, olieverf op linnen 100x80cm Cond:G

P. van den Braken, zomeravond
Ergebnis: 170 EUR

Peter van den Braken 1896-1979, landschap met boerderij, titel: zomeravond, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G

Schilderij, 19e eeuws landschap
Ergebnis: 170 EUR

Engelse school, 19e eeuw Engels landschap met paard, jongen met hond(gat in linnen) olieverf op linnen 77x64cm Cond:R

Empire klokje
Ergebnis: 170 EUR

Empire stijl klokje met moor op schip met tabaksschaal, 20e eeuw 24,5cm. Cond:G

Eiken dekenkist
Ergebnis: 170 EUR

Eieknhouten 18e eeuwse dekenkist met kerfgestoken panelen met origineel slot. 78x65x140cm. Cond:G

Groot dressoir Jugendstil
Ergebnis: 170 EUR

Modern Art Deco stijl kersenhouten gekleurd dressoir, stijlmeubel, 4 lades en drie deuren, in zeer goede staat 88x50x220cm.

2
Ergebnis: 165 EUR

Gouden fantasie armband, 750/000, bestaande uit drie stukken; twee stukken gemaakt uit wat groffe ovale palmier schakel en het middenste stuk gemaakt uit fijne ovale palmierschakel. Enkele breukjes in...

Zilveren gedenklepel, Bolsward
Ergebnis: 160 EUR

Antieke zilveren gedenklepel, Bolsward laat 18e eeuw. Mooie lepel met monogramgravure aan de achterzijde van de steel en gravure in de achterzijde van de bak. 20x4,5 cm. ca. 54 gr. In goede staat.

Zilveren ketting, spang
Ergebnis: 160 EUR

Zilveren collier, spang, bestaande uit 2 slangcolliers versierd met elementen met bleometjes. Breedte 10 mm, ca 113 gr. lengte 37 cm.

Grote gouden ring met carneool
Ergebnis: 160 EUR

Royale gouden ring, 585/000, met carneool. Ring met grote grove bewerkte zetkast voorzien van getorste rand. In het midden zit een ovaal gefacetteerde carneeol, ø 14 x 10mm. ø 49 ca. 4,4 gr.In zeer go...

Gouden ring met granaat
Ergebnis: 160 EUR

Gouden ring, 585/000, met granaat. ring met grote ovaal gefacetteerde granaat gezet in een rand met getorste versiering. De brede gouden rand om de granaat is voorzien van een ijsmattering. ø 56, ca 6...

Antieke zilveren opdienlepel
Ergebnis: 160 EUR

Antieke zilveren opdienlepel, Amsterdam. Grote opdienlepel, gladmodel met iets een lofje aan het uiteinde van de steel. MT.: Frederik Precht I, Amsterdam 1744-1787 jl.: L:1770. Tevens voorzien van be...

Parfumflesje met goud
Ergebnis: 160 EUR

Sierlijke odeurflacon met gouden dop,kraag,schild en voet, 585/000. Ovale flacon met geruite achterzijde en aan de voorkant een ovale gouden schild met Biedermeir gravure. Op rond gouden voetje en voo...

Oorknoppen met diamant
Ergebnis: 160 EUR

Gouden oorknoppen, 585/000, met diamanten. Ovale rozetten bezet met in elk 11 diamanten met een oudslijpsel. 10x8,5 mm. ca. 3,25 gr. In goede staat.

3 Graf von Sponheim horloges
Ergebnis: 160 EUR

Drie Graf von Sponheim horloges, grote modellen, automaat, met o.a. een dualtimer. Allen met leren band. In goede staat

Zilveren schaal
Ergebnis: 160 EUR

Prachtige zilveren schaal, 925/000. Ronde schaal geplaatst op een ronde voet met Biedermeier krul en bloembewerking. ca 372 gr. ø 18x11 cm. In goede staat.

Van Doornik, koe in stal
Ergebnis: 160 EUR

H. Van Doornik 1917 (heertje) 1880-1936, Hollandse school, koe in stal, olieverf op linnen, 38x29cm. Cond:G

M.Borbely
Ergebnis: 160 EUR

M. Borbely Mihaly 1923, reebok, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G

Schilderij, W. Ganter 1883
Ergebnis: 160 EUR

W. Ganter 1883, riviergezicht bij avond, met eenden, figuren en boot, olieverf op linnen 50x40cm. Cond:G

Aquarel, Blok van de Velden
Ergebnis: 160 EUR

AD. Blok v.d Velden 1913-1980, landschap Texel 1946, gemengde techniek op papier. 40x25cm. Cond:G

Sabel in lederen schede
Ergebnis: 160 EUR

Antieke Hollandse Marine sabel met ivoren heft en lederen schede met vergulding, in originele staat, oxudatie lemet en ongepoetst 91cm. Cond:R/G

Jugendstil miniatuur stereoscoop
Ergebnis: 160 EUR

Antieke blikken stereoscoop, jugendstil omstreeks 1900 met reclame van Dobbelmans zeep, opklapbaar en in goede staat 8x11x3cm. Cond:G

Antieke wandelstok met ivoor
Ergebnis: 160 EUR

Antieke wandelstok met ivoren heft met 2 dimensionaal paardendecor, omstreeks 1900 Cond:G

Antieke porseleinen lamp
Ergebnis: 160 EUR

Grote antieke 19e eeuwse porseleinen petroleumlamp met handbeschilderde rozen en gouddecor, en bronzen montuur, Frankrijk of Duitsland omstreeks 1870, 69cm. Cond:G

Pendule Frankrijk, zwart marmer
Ergebnis: 160 EUR

Antieke Franse zwart marmeren pendule omstreeks 1880 met 8 daags uurwerk en halfuurslag.Minimale chips 43cm, Cond;R/G

Tafelklokje
Ergebnis: 160 EUR

Antiek Franse pendule omstreeks 1840 met mahoniekast, intarsia en 8 daags uurwerk met touwtjesslinger en halfuurslag 24cm. Cond:G (achterdeurtje mist)

Bakkersklok
Ergebnis: 160 EUR

Negentiende eeuwse bakkersklok omstreeks 1890, historisme met Jugendstil floraal decor, op keramiek en compositiemetaal, 8 daags uurwerk met halfuurslag, 39cm. Cond:G

Lederen fauteuil
Ergebnis: 160 EUR

Bordeauxrood lederen relaxstoel, electronisch verstelbaar met bedieningssysteem en kussens, in zeer goede staat, 112x70x73cm. Cond;G

Art Deco vitrine kast
Ergebnis: 160 EUR

Moderne Art Deco stijl kersenhout kleurige vitrinekast, met drie glazen schappen en 2 deuren 200x120x38cm Cond:G