Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

30. Oktoberveiling 2016

Versteigerung am Freitag, 14. Oktober 2016 ab 16:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Wandconsole tafel met mameren blad
Ergebnis: 160 EUR

Negentiende eeuwse houtgestoken notenhouten wandconsole in rococco stijl met marmeren blad, in goede staat 48x61x98cm Cond:G

Twentse kist
Ergebnis: 160 EUR

Achttiende eeuwse Twentse eikenhouten dekenkist kist, met zadeldeksel, en origineel slot, in goede staat 83x153x71cm

Kristallen piece de mileu
Ergebnis: 160 EUR

Antieke 3 delige kristallen piece de milieu, facetgeslepen met guirlandes en sterren, omstreeks 1900. 53x30øcm. Cond:G

Plaquette Makkum
Ergebnis: 160 EUR

Mooie oude Makkumse polychrome keramieken plaquette met bomschuiten en vissers op het strand decor en rocailles, gemerkt 57 Makkum HBC WR. in goede staat 37x29,5x1,5cm.

2 Aparte Chinese trekpotten, 18e eeuw
Ergebnis: 160 EUR

Twee 18e/19e eeuwse Chinees porseleinen trekpotten, 1 aparte met opgelegd floraal en fruitdecor, gouddecor, andere met blauw decor. beschadigingen. 12x15x10øcm en 10x13x10øcm.

Chinese porseleinen set
Ergebnis: 160 EUR

Drie delen antiek Chinees porselein omstreeks 1900, grote kom met figuren decor, kom met bladdecor, 3 delige kop en schotel set 10-24cm Cond;R/G

Pendule Frans
Ergebnis: 155 EUR

Antieke Franse vuurvergulde bronzen pendule omstreeks 1840 met 8 daags uurwerk, halfuurslag en touwtjesslinger. jager met jachthond, mooie vergulding. 37cm. Cond:G

Engels eiken rolbureau
Ergebnis: 155 EUR

Groot Engels eikenhouten rolbureau omstreeks 1900, 11 lades, 2 opbergvakken met schrijfleer, schrijfblad schuin te plaatsen, lades binnenleven wortelfineer, gesigneerd meubel, Langelea en Co, lichte f...

Gouden ring en broche met bloedkoraal
Ergebnis: 150 EUR

Gouden ring en broche, 585/000, met bloedkoraal. een ring met aan de bovenkant een ronde bloedkoraal in een rand met bewerkt getorst draad (ø 12 mm), en een ovale broche met cantille en een ovale bloe...

Gouden horlogeketting
Ergebnis: 150 EUR

Gouden horlogeketting, 585/000. Fijne schakelketting met blokjes, voorzien van musketonhaak en veeroog. Lengte 41 cm. breedte schakel 1,3 mm. ca 6,4 gr. In goede staat

Zilveren schaaltje
Ergebnis: 150 EUR

Prachtig hengselmandje, zilver 925/000, Hollands. Schaaltje op ronde voet, met strak versierde rand, met gecontourneerde beugel met bewerking. MT.: Zilverfabriek van Kempen, Voorschoten jl.: M: 1871...

Zilveren roomkom
Ergebnis: 150 EUR

Fraaie zilveren roomkan, 835/000, met floraal drijfwerk op voet met parelrand, ca 120 gr. ø12x7,5cm.

Bloedkoraal
Ergebnis: 150 EUR

Snoer met bloedkoralen, kaasvormig, ø 9 mm. Met enkele onzuiverheden. ca. 30 gr. lengte 25 cm.

Witgouden oorhanger met onyx
Ergebnis: 150 EUR

Mooie witgouden oorhangers, 585/000, met onyx en diamant. Oorhaken met platte peervormige onyxen, totaal ca 9,6 crt, met aan de bovenzijde bezet met diamantjes, totaal ca. 0,04 crt. Grootte oorhangers...

Gouden armband, 2-rij bloedkoraal
Ergebnis: 150 EUR

Armband met bloedkoralen en een gouden sluiting, 585/000. Armband met 2 rijen kaasvormige bloedkoralen, ø 5 mm, bevestigd een gouden bloemsluiting met geschulpte rand en een bloedkoraal in het midden....

Collier van parels en tourmalijn met goud
Ergebnis: 150 EUR

Collier van grote torumalijnkralen met parels en goud. Collier van gefacetteerde tourmalijnkralen, ø 13 mm, met zoetwaterparels, ø 13 mm, versierd met 14 gefacetteerde gouden bolletjes en voorzien van...

Collier met groene en witte parels
Ergebnis: 150 EUR

Collier van groene en witte parels met goud, 585/000. Collier van groene parels, ø 10 mm, versierd met 7 witte zoetwaterparels met gouden geslepen bolletjes. Bevestigd aan een langwerpige gouden sluit...

Gouden zakhorloge
Ergebnis: 150 EUR

Gouden zakhorloge, 585/000, met witte emaille plaat. Achterzijde voorzien van een bewerking met schild. ø 34 mm. In goede staat.

Gouden oorringen
Ergebnis: 150 EUR

Mooie gouden oorringen, 585/000. Grote gouden ringen, ø 30mm, met in het midden een getorste ring en aan de zijkanten een gladde fijne ring. Breedte 6 mm. ca 5,8 gr. Als nieuw

Schilderij, J.M. Beek
Ergebnis: 150 EUR

Jurrien Marinus Beek, 1879-1965, interieur met vele figuren naar oud voorbeeld, olieverf op linnen 100x72cm. Cond:G

Ongesigneerd ca. 1930
Ergebnis: 150 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1930, zeilboten op zee, olieverf op linnen 45x65cm. Cond:G

B. Brugman, stilleven bloemen
Ergebnis: 150 EUR

Berry Brugman 1915-1996 Almelo, vaas met bloemen, olieverf op paneel, 45x54cm. Cond:G

Drie Japanse houtsnedes
Ergebnis: 150 EUR

Drie oude antieke Japanse gesigneerde houtsnedes op papier 30x35cm. Cond:G

Drie Japanse houtsnedes
Ergebnis: 150 EUR

Drie oude Japanse gesigneerde houtsnedes op papier 22x35cm. Cond:G

Drie Japanse houtsnedes
Ergebnis: 150 EUR

Drie antieke Japanse gesigneerde houtsnedes op papier 27-36cm. Cond:G

Schaapsherder
Ergebnis: 150 EUR

Simon Kramer 1940, schaapsherder met schapen en boerderij, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G

A.J. v. Prooyen, man in landschap
Ergebnis: 150 EUR

A.J. van Prooyen 1834-1898, man bij dorpskast voor nieuws berichten, olieverf op paneel 22,5x19cm. Cond:G

Havengezicht
Ergebnis: 150 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1930 Hollandse haven met boten, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G

Schilderij Adrie van Dijk
Ergebnis: 150 EUR

Adri van Dijk stilleven met messing vijzels, glas etc. olieverf op paneel. 40x30cm. Cond:G

Fedor van Kregten
Ergebnis: 150 EUR

Fedor van Kregten 1871-1937 boerin met drie geiten 39x28cm olieverf op linnen Cond:G

Vuurvergulde kandelaar, 19e eeuw
Ergebnis: 150 EUR

Negentiende eeuwse vuurvergulde empirestijl 3 lichts kaarskandelaar, met carrera marmer. midden 19e eeuw, putti draagt ampfora. in goede staat 47cm.

Chinese bol op standaard
Ergebnis: 150 EUR

Antieke Chinese ivoren bol op standaard, met drakendecor, gesigneerd, omstreeks 1900. 15cm. Cond:G

Twee 5-lichts kandelaren
Ergebnis: 150 EUR

Twee grote vergulde bronzen kaarskandelaren, 5 armig met natuursteenh in Basement, 20e eeuw in goede staat 42x34x34cm.

Kandelaar met putti
Ergebnis: 150 EUR

Negentiende eeuwse bronzen kandelaar met Amor, second empire omstreeks 1870, in zeer goede originele staat 28,5cm.

Gietijzeren schotel
Ergebnis: 150 EUR

H.E. Schwiewind (Ewald Matare) gietijzeren sierschotel met pauw, Duitsland 1887-1965, 23x19x2cm. Cond:G

Wapenstok
Ergebnis: 150 EUR

Wapen reinig instrument 17e/18e eeuw, met ijzeren schede, heft verguld messing, hoorn en been.

Ivoren man met kind en schildpad
Ergebnis: 150 EUR

Grote antieke Japanse ivoren figuur, gemerkt, omstreeks 1900, man met karper, kind en schildpad, in goede staat, 21cm.

Petroleumlamp
Ergebnis: 150 EUR

Grote antieke petroleumlamp op marmeren sokkel, omstreeks 1880 met halfnaakte dames, plaquettes, fratzen en ranken in goede staat 77cm

6 Blikken fornuisjes
Ergebnis: 150 EUR

Zes antieke blikken speelgoed kinder gas fornuisjes omstreeks 1910-1940 met pannen 10-25cm. Cond:G

Antieke duo kinderfiets
Ergebnis: 150 EUR

Leuke zeldzame vooroorlogse DUO kinderfiets met drie zittingen, lederen tas, en spaakwielen, in goede staat 84x100x50cm.

6 mechanische clowns
Ergebnis: 150 EUR

Zes oude blikken mechanische speelgoedclowns, ezel met clown, clown met draaiende wandelstok, jonglerende clown, trommelende clown, clown met bekkens, Amerikaanse clown 12-22cm. Cond:G

Bing blikken grammofoon en platen
Ergebnis: 150 EUR

Zeldzame Duitse antieke blikken kindergrammofoon met 4 speelplaten, Lemiphone omstreeks 1920, met mooie gave lithografische voorstellingen 17x21x18cm. Cond:G

Franse klok met 1 bokaal
Ergebnis: 150 EUR

Negentiende eeuwse Frans marmeren klok met 1 bokaal(beschadigd) marmer met brons, hoek uit basis marmer. Omstreeks 1870, 8 daags uurwerk met halfuurslag 54x36x13cm. Cond:R

Porseleinen klok
Ergebnis: 150 EUR

Grote antieke handbeschilderde porseleinen pendule met kasteel floraal en gouddecor, geen slinger, 8 daags uurwerk met halfuurslag, 40cm. Cond:G

Design kinderstoel
Ergebnis: 150 EUR

Zeldzame Duitse design kinderschommelstoel, omstreeks 1950, ontwerp: Prof. Hans Brockhage, gemaatkt door firma Lenz (DDR) 36x98x39cm. Cond:G

Linnenpers
Ergebnis: 150 EUR

Eikenhouten linnenpers 18e eeuw met onderkast en lade. 178x87x48cm. Cond:G

Engels eiken damesbureau
Ergebnis: 150 EUR

Antiek Engels eikenhouten damesbureau met bijpassende stoel, omstreeks 1900 in goede staat 82x56x50cm. Cond:G

Groot kleed
Ergebnis: 150 EUR

Groot oud Perzisch kleed, briekrood-creme-zwart, met floraal decor 245x310cm. Cond:G

Oosters tapijt
Ergebnis: 150 EUR

Oud Perzisch kleed met floraal decor, in aardetinten. 290x203cm. Cond:G

Beeld, engel met man
Ergebnis: 150 EUR

Groot bronzen beeld, engel met man 2e helft 20e eeuw op marmeren sokkel, arm gerestaureerd 70cm Cond:R/G

Glazen buste
Ergebnis: 150 EUR

Moderne kunstglazen figuur, 21e eeuw, hoofd met hanenkam, veelkleurig, glas fusing, Italie 39cm. Cond:G

Daum vaas
Ergebnis: 150 EUR

Grote originele antieke Daum Nancy vaas, oranje rood, vierhoekig, afgerond( minimale chip bovenrand 18x17x17cm. Cond:G

Imari bord
Ergebnis: 150 EUR

Groot 19e eeuws Imari porseleinen presenteerschaal met tuindecor en gouddecor. 36x28cm. Cond:G

2 chinees Imari vazen
Ergebnis: 150 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees Imari dekselvazen met floraal en gouddecor, foohonden op deksel. Cond:G 27x14øcm.

6 Meissen gebakschotels
Ergebnis: 150 EUR

Zes oude Duitse Meissen porseleinen gebaksschotels, decor Streublümchen omstreeks 1960 ø18,3cm. in goede staat

Porselein schaal, putti
Ergebnis: 150 EUR

Vroeg 19e eeuwse porseleinen schaal met gouddecor en 3 putti, opengewerkt, 2 stukjes bovenrand gelijmd, verder in goede staat 28x24ø Cond:G

Porseleinen groep vogelkooi en hond
Ergebnis: 150 EUR

Grote Duitse porseleinen groep gemerkt A.R met kroon, omstreeks 1930, chip. 24x22x17cm. Cond:G

2 Japanse vazen
Ergebnis: 150 EUR

Twee oude Japanse familie Verte dekselvazen 20e eeuw, in goede staat 28,5x13øcm.

Grote imari schotel
Ergebnis: 150 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Imari porseleinen schotel met floraal en gouddecor, in goede staat 54,5øcm

3 Familie roze borden
Ergebnis: 150 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen familie Roze borden met emaille tuindecor en gouddecor, 1 bord met schilfer 22,7ø Cond:R/G

Kang Xy vaas 1900
Ergebnis: 150 EUR

Prachtige grote antiek Chinees porseleinen Kang Xy knobbelvaas, omstreeks 1900, met rondom decor van figuren in de bergen(bakfout bovenrand) 40,5cm. Cond:G

Viool in kist
Ergebnis: 145 EUR

Antieke viool omstreeks 1900, in originele houten opbergkist. 58x21x8,5cm. Cond;G

Zilveren bonbonmandje
Ergebnis: 140 EUR

Hollands zilveren bonbonmandje, 925/000. Mandje met ajourbewerking en twee handgrepen. Biedermeierstijl. ca 147 gr. MT.: Koninklijke van Kempen en Begeer, Voorschoten, jl.: U:1979. 17x11x8cm. Als nieu...

Zilveren doos, India
Ergebnis: 140 EUR

Fraai bewerkte zilveren doos. Langwerpige doos voorzien van een opgelegde bloemenrand en versierd met krul en honingraadgravures. aan de zijkanten voorzien van getrembleerde rand met florale bewerking...

Gembercoupe
Ergebnis: 140 EUR

Antieke fraai geslepen kristallen gembercoupe met omgeslagen rand, deksel met hoge geslepen knop, voorzien van amandelslijpsel en op hoge 835/000 zilveren voet met parelrand 31xø17cm Mt:J.Hoogendoorn ...

Zilveren antiek mes
Ergebnis: 140 EUR

Zilveren mes met staande leeuw op het heft. Mes met zilveren heft van staande leeuw welke een schild vasthoudt. nagekeurd met waarborgteken voor ongewaarborgd gehalte van nationale oorsprong. Met stal...

Zilveren schaar, 18e eeuw
Ergebnis: 140 EUR

Antieke zilveren schaar, 18e eeuw, met rokhaak. De schaar is versierd met duiven en voorzien van een zilveren ketting en rokhaak. Schaar 17 cm. Lengte ketting 60 cm. Ogen iets uit model verder in goed...

van Hoorn
Ergebnis: 140 EUR

J. van Hoorn, Hollandse school omstreeks 1880. Hollands stadsgezicht met paardenkar en figuren, olieverf op linnen 24x18,5cm. Cond:G

Schilderij huis met dame
Ergebnis: 140 EUR

J.H.Weyns Zwolle 1864-1945 Rotterdam. Vrouw bij boerderij, olieverf op linnen 45x55cm. Cond:G

Dubois, Parijs
Ergebnis: 140 EUR

F. Dubois, gesigneerd, stadsgezicht met terras en figuren, olieverf op linnen. 40x50cm. Cond;G

Antieke kerfsnede stoof
Ergebnis: 140 EUR

Zeldzame vroege antieke eikenhouten kerfsnede stoof, omstreeks 1800, met zeer gedetailleerd snijwerk, floraal, pauwen, messing hengsel, in goede staat, 19x22x21cm. mooie patina Cond:G

Viool in kist
Ergebnis: 140 EUR

Mooie vooroorlogse viool in kist, Duitsland. 56cm. Cond:G

Grote hallamp
Ergebnis: 140 EUR

Grote antieke koperen hanglamp met geslepen glas, 4 lichts, omstreeks 1920 70x33x30cm. Cond:G

6 Eikenhouten jachtstoelen
Ergebnis: 140 EUR

Zes antieke eikenhouten Franse stoelen met rankendecor omstreeks 1880, met biezen zitting. 110x38x50cm. Cond:G

Kussenkast
Ergebnis: 140 EUR

Oude pallisanderhouten renaissance stijl kussenkast, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw in goede staat, met schappen en lades 182x168x67cm. Cond:G

Bronzen beeld "Vriendschap"
Ergebnis: 140 EUR

Grote bronzen sculptuur op zwart marmeren basement, symbolisch, vriendschap, 21e eeuw in goede staat, 37cm.

Bronzen uil op tak
Ergebnis: 140 EUR

Grote bronzen uil op tak met zwart marmeren basement, 21e eeuw, gesigneerd W. Lehmsbruck 27x23x16cm. Cond:G

Antiek figuur, Hermes
Ergebnis: 140 EUR

Antieke Hermes, gemonteerd op steen, omstreeks 1880, compositie metaal. 12-18cm. Cond:G

Zilveren kandelaar
Ergebnis: 135 EUR

Zilveren kandelaar, 835/000, Duits. 4 Armige kandelaar geplaatst op een gecontourneerde voet versierd met palmetten, met armen gemaakt uit C-voluten. MT.: Jakob Grimminger Schwabisch Gmund. ø 28x20 cm...

Schilderij, kippen op boerenerf
Ergebnis: 135 EUR

J.H. Kaemmerer slijpsteen en kippen bij een rivier, olieverf op linnen. 40x50cm. Cond:G

Comtoise bloemslinger
Ergebnis: 135 EUR

Prachtige 19e eeuwse vergulde latoenkoperen comtoise, met gave emaille wijzerplaat, Normand Laine a St. Florent, floraal decor, in goede staat

Twee kersen bijzettafels
Ergebnis: 135 EUR

Twee indentieke kersenhouten bijzettafels met lades, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat 55x65x65cm.

Antiek figuur ca. 1900
Ergebnis: 135 EUR

Gesigneerde antieke bronzen figuur op marmer, voet gesigneerd Aichele '90 (paul 1859-1910) vrouwelijke figuur op wagenband met vleugels. 31cm. Cond:G

2 aziatische beelden
Ergebnis: 135 EUR

Twee oude Oosterse houtgestoken beelden, China-Indonesie 20e eeuw 37x58cm. Cond:G

Iittala vogel, Oiva Toikka
Ergebnis: 135 EUR

Finse glazen vogel, parelduiker. O. Toikka 2e helft 20e eeuw. 11,5x17x7cm. Cond:G

Chinese vaas en kom
Ergebnis: 135 EUR

Twee delen oud/antiek Chinees porselein, cup op hoge voet, 2e helft 20e eeuw Kang Xy gemerkt, dekselvaas omstreeks 1900 Kang Xy stijl, vogel in bloesemboom 17-13cm. Cond:R/G

2 Antieke Chin. kop/schotels
Ergebnis: 135 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen kop en schotels met floraal decor, en teksten. gemerkt, 19e eeuw. 9,5x13øcm. Cond:G

Lot met o.a. bloedkoraal
Ergebnis: 130 EUR

Bloedkoralencolliers en oorhanger met GG 585/000. Twee bloedkoralencolliers, een verlopend met naast bloedkoraal enkele andere kralen, 3-4,5 mm, bevestigd aan een GG bolsluiting met GG lakbollen, leng...

Zilveren soeplepel(sauslepel)
Ergebnis: 130 EUR

Antieke zilveren soeplepel,gekeurd te Amsterdam jl.:a:1808, 934/000. Soeplepel met ovale gladde bak bevestigd aan een gladde steel. MT.: Lambert de Wilt, 1688-1754, Amsterdam. Grootte 35x11cm ca. 164 ...

Gouden oorknoppen en ring met granaat
Ergebnis: 130 EUR

Gouden oorknoppen en ring, 585/000, met granaat. Grote oorknoppen met vierkant gecontourde zetkast, 16x16 mm, met daarin een rond gefacetteerde granaat. En een ring met ovaal geschulpte zetkast met da...

Lot gouden oorschroeven
Ergebnis: 130 EUR

Lot bestaande uit diverse gouden oorschroeven, 585/000. Oorschroeven met een bloemetje bezet met een granaat, een paar oorclips met een peervormige granaathanger, 2 losse schroeven en 2 hangers van go...

Gouden ring roosdiamanten
Ergebnis: 130 EUR

Fraaie gouden ring, 585/000, mey roosdiamanten. Ring met bewerkte band met aan de bovenzijde een ovale rozet bezet met 1 grote en 10 kleine roosdiamanten ( 1 wat beschadigd) gezet in zilver. De band v...

Finish ring
Ergebnis: 130 EUR

Gouden ring, 585/000, Finse stijl. Ring met smalle band en uitlopende Ruw bewerkte kop. Breedte 15 mm. ø 58 mm ca. 5,6 gr In goede staat

Hanger met amethist en witte topaas
Ergebnis: 130 EUR

Hanger, 375/000, met witte topaas en amethist. Hanger voorzien van 4 peervormig gefacetteerde amethisten, 6x4 mm, versierd met een rand met 2 mm rond gefacetteerde witte topasen. Voorzien van groot ro...

Ring met grote blauw topaas
Ergebnis: 130 EUR

Ring, 375/000, met grote ovaal gefacetteerde blauw topaas, 12x14 mm, ø 56. ca 4,4 gr. Nieuw

A. Garsteiger?
Ergebnis: 130 EUR

Ongesigneerd Duitse school omstreeks 1930, mogelijk A. Garsteiger?, stilleven met rozen, olieverf op linnen 45x60cm. Cond:G