Negentiende eeuwse houtgestoken notenhouten wandconsole in rococco stijl met marmeren blad, in goede staat 48x61x98cm Cond:G
Achttiende eeuwse Twentse eikenhouten dekenkist kist, met zadeldeksel, en origineel slot, in goede staat 83x153x71cm
Antieke 3 delige kristallen piece de milieu, facetgeslepen met guirlandes en sterren, omstreeks 1900. 53x30øcm. Cond:G
Mooie oude Makkumse polychrome keramieken plaquette met bomschuiten en vissers op het strand decor en rocailles, gemerkt 57 Makkum HBC WR. in goede staat 37x29,5x1,5cm.
Twee 18e/19e eeuwse Chinees porseleinen trekpotten, 1 aparte met opgelegd floraal en fruitdecor, gouddecor, andere met blauw decor. beschadigingen. 12x15x10øcm en 10x13x10øcm.
Drie delen antiek Chinees porselein omstreeks 1900, grote kom met figuren decor, kom met bladdecor, 3 delige kop en schotel set 10-24cm Cond;R/G
Antieke Franse vuurvergulde bronzen pendule omstreeks 1840 met 8 daags uurwerk, halfuurslag en touwtjesslinger. jager met jachthond, mooie vergulding. 37cm. Cond:G
Groot Engels eikenhouten rolbureau omstreeks 1900, 11 lades, 2 opbergvakken met schrijfleer, schrijfblad schuin te plaatsen, lades binnenleven wortelfineer, gesigneerd meubel, Langelea en Co, lichte f...
Gouden ring en broche, 585/000, met bloedkoraal. een ring met aan de bovenkant een ronde bloedkoraal in een rand met bewerkt getorst draad (ø 12 mm), en een ovale broche met cantille en een ovale bloe...
Gouden horlogeketting, 585/000. Fijne schakelketting met blokjes, voorzien van musketonhaak en veeroog. Lengte 41 cm. breedte schakel 1,3 mm. ca 6,4 gr. In goede staat
Prachtig hengselmandje, zilver 925/000, Hollands. Schaaltje op ronde voet, met strak versierde rand, met gecontourneerde beugel met bewerking. MT.: Zilverfabriek van Kempen, Voorschoten jl.: M: 1871...
Fraaie zilveren roomkan, 835/000, met floraal drijfwerk op voet met parelrand, ca 120 gr. ø12x7,5cm.
Snoer met bloedkoralen, kaasvormig, ø 9 mm. Met enkele onzuiverheden. ca. 30 gr. lengte 25 cm.
Mooie witgouden oorhangers, 585/000, met onyx en diamant. Oorhaken met platte peervormige onyxen, totaal ca 9,6 crt, met aan de bovenzijde bezet met diamantjes, totaal ca. 0,04 crt. Grootte oorhangers...
Armband met bloedkoralen en een gouden sluiting, 585/000. Armband met 2 rijen kaasvormige bloedkoralen, ø 5 mm, bevestigd een gouden bloemsluiting met geschulpte rand en een bloedkoraal in het midden....
Collier van grote torumalijnkralen met parels en goud. Collier van gefacetteerde tourmalijnkralen, ø 13 mm, met zoetwaterparels, ø 13 mm, versierd met 14 gefacetteerde gouden bolletjes en voorzien van...
Collier van groene en witte parels met goud, 585/000. Collier van groene parels, ø 10 mm, versierd met 7 witte zoetwaterparels met gouden geslepen bolletjes. Bevestigd aan een langwerpige gouden sluit...
Gouden zakhorloge, 585/000, met witte emaille plaat. Achterzijde voorzien van een bewerking met schild. ø 34 mm. In goede staat.
Mooie gouden oorringen, 585/000. Grote gouden ringen, ø 30mm, met in het midden een getorste ring en aan de zijkanten een gladde fijne ring. Breedte 6 mm. ca 5,8 gr. Als nieuw
Jurrien Marinus Beek, 1879-1965, interieur met vele figuren naar oud voorbeeld, olieverf op linnen 100x72cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1930, zeilboten op zee, olieverf op linnen 45x65cm. Cond:G
Berry Brugman 1915-1996 Almelo, vaas met bloemen, olieverf op paneel, 45x54cm. Cond:G
Drie oude antieke Japanse gesigneerde houtsnedes op papier 30x35cm. Cond:G
Drie oude Japanse gesigneerde houtsnedes op papier 22x35cm. Cond:G
Drie antieke Japanse gesigneerde houtsnedes op papier 27-36cm. Cond:G
Simon Kramer 1940, schaapsherder met schapen en boerderij, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
A.J. van Prooyen 1834-1898, man bij dorpskast voor nieuws berichten, olieverf op paneel 22,5x19cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1930 Hollandse haven met boten, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
Adri van Dijk stilleven met messing vijzels, glas etc. olieverf op paneel. 40x30cm. Cond:G
Fedor van Kregten 1871-1937 boerin met drie geiten 39x28cm olieverf op linnen Cond:G
Negentiende eeuwse vuurvergulde empirestijl 3 lichts kaarskandelaar, met carrera marmer. midden 19e eeuw, putti draagt ampfora. in goede staat 47cm.
Antieke Chinese ivoren bol op standaard, met drakendecor, gesigneerd, omstreeks 1900. 15cm. Cond:G
Twee grote vergulde bronzen kaarskandelaren, 5 armig met natuursteenh in Basement, 20e eeuw in goede staat 42x34x34cm.
Negentiende eeuwse bronzen kandelaar met Amor, second empire omstreeks 1870, in zeer goede originele staat 28,5cm.
H.E. Schwiewind (Ewald Matare) gietijzeren sierschotel met pauw, Duitsland 1887-1965, 23x19x2cm. Cond:G
Wapen reinig instrument 17e/18e eeuw, met ijzeren schede, heft verguld messing, hoorn en been.
Grote antieke Japanse ivoren figuur, gemerkt, omstreeks 1900, man met karper, kind en schildpad, in goede staat, 21cm.
Grote antieke petroleumlamp op marmeren sokkel, omstreeks 1880 met halfnaakte dames, plaquettes, fratzen en ranken in goede staat 77cm
Zes antieke blikken speelgoed kinder gas fornuisjes omstreeks 1910-1940 met pannen 10-25cm. Cond:G
Leuke zeldzame vooroorlogse DUO kinderfiets met drie zittingen, lederen tas, en spaakwielen, in goede staat 84x100x50cm.
Zes oude blikken mechanische speelgoedclowns, ezel met clown, clown met draaiende wandelstok, jonglerende clown, trommelende clown, clown met bekkens, Amerikaanse clown 12-22cm. Cond:G
Zeldzame Duitse antieke blikken kindergrammofoon met 4 speelplaten, Lemiphone omstreeks 1920, met mooie gave lithografische voorstellingen 17x21x18cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Frans marmeren klok met 1 bokaal(beschadigd) marmer met brons, hoek uit basis marmer. Omstreeks 1870, 8 daags uurwerk met halfuurslag 54x36x13cm. Cond:R
Grote antieke handbeschilderde porseleinen pendule met kasteel floraal en gouddecor, geen slinger, 8 daags uurwerk met halfuurslag, 40cm. Cond:G
Zeldzame Duitse design kinderschommelstoel, omstreeks 1950, ontwerp: Prof. Hans Brockhage, gemaatkt door firma Lenz (DDR) 36x98x39cm. Cond:G
Eikenhouten linnenpers 18e eeuw met onderkast en lade. 178x87x48cm. Cond:G
Antiek Engels eikenhouten damesbureau met bijpassende stoel, omstreeks 1900 in goede staat 82x56x50cm. Cond:G
Groot oud Perzisch kleed, briekrood-creme-zwart, met floraal decor 245x310cm. Cond:G
Oud Perzisch kleed met floraal decor, in aardetinten. 290x203cm. Cond:G
Groot bronzen beeld, engel met man 2e helft 20e eeuw op marmeren sokkel, arm gerestaureerd 70cm Cond:R/G
Moderne kunstglazen figuur, 21e eeuw, hoofd met hanenkam, veelkleurig, glas fusing, Italie 39cm. Cond:G
Grote originele antieke Daum Nancy vaas, oranje rood, vierhoekig, afgerond( minimale chip bovenrand 18x17x17cm. Cond:G
Groot 19e eeuws Imari porseleinen presenteerschaal met tuindecor en gouddecor. 36x28cm. Cond:G
Twee 18e eeuwse Chinees Imari dekselvazen met floraal en gouddecor, foohonden op deksel. Cond:G 27x14øcm.
Zes oude Duitse Meissen porseleinen gebaksschotels, decor Streublümchen omstreeks 1960 ø18,3cm. in goede staat
Vroeg 19e eeuwse porseleinen schaal met gouddecor en 3 putti, opengewerkt, 2 stukjes bovenrand gelijmd, verder in goede staat 28x24ø Cond:G
Grote Duitse porseleinen groep gemerkt A.R met kroon, omstreeks 1930, chip. 24x22x17cm. Cond:G
Twee oude Japanse familie Verte dekselvazen 20e eeuw, in goede staat 28,5x13øcm.
Zeer grote 19e eeuwse Imari porseleinen schotel met floraal en gouddecor, in goede staat 54,5øcm
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen familie Roze borden met emaille tuindecor en gouddecor, 1 bord met schilfer 22,7ø Cond:R/G
Prachtige grote antiek Chinees porseleinen Kang Xy knobbelvaas, omstreeks 1900, met rondom decor van figuren in de bergen(bakfout bovenrand) 40,5cm. Cond:G
Antieke viool omstreeks 1900, in originele houten opbergkist. 58x21x8,5cm. Cond;G
Hollands zilveren bonbonmandje, 925/000. Mandje met ajourbewerking en twee handgrepen. Biedermeierstijl. ca 147 gr. MT.: Koninklijke van Kempen en Begeer, Voorschoten, jl.: U:1979. 17x11x8cm. Als nieu...
Fraai bewerkte zilveren doos. Langwerpige doos voorzien van een opgelegde bloemenrand en versierd met krul en honingraadgravures. aan de zijkanten voorzien van getrembleerde rand met florale bewerking...
Antieke fraai geslepen kristallen gembercoupe met omgeslagen rand, deksel met hoge geslepen knop, voorzien van amandelslijpsel en op hoge 835/000 zilveren voet met parelrand 31xø17cm Mt:J.Hoogendoorn ...
Zilveren mes met staande leeuw op het heft. Mes met zilveren heft van staande leeuw welke een schild vasthoudt. nagekeurd met waarborgteken voor ongewaarborgd gehalte van nationale oorsprong. Met stal...
Antieke zilveren schaar, 18e eeuw, met rokhaak. De schaar is versierd met duiven en voorzien van een zilveren ketting en rokhaak. Schaar 17 cm. Lengte ketting 60 cm. Ogen iets uit model verder in goed...
J. van Hoorn, Hollandse school omstreeks 1880. Hollands stadsgezicht met paardenkar en figuren, olieverf op linnen 24x18,5cm. Cond:G
J.H.Weyns Zwolle 1864-1945 Rotterdam. Vrouw bij boerderij, olieverf op linnen 45x55cm. Cond:G
F. Dubois, gesigneerd, stadsgezicht met terras en figuren, olieverf op linnen. 40x50cm. Cond;G
Zeldzame vroege antieke eikenhouten kerfsnede stoof, omstreeks 1800, met zeer gedetailleerd snijwerk, floraal, pauwen, messing hengsel, in goede staat, 19x22x21cm. mooie patina Cond:G
Grote antieke koperen hanglamp met geslepen glas, 4 lichts, omstreeks 1920 70x33x30cm. Cond:G
Zes antieke eikenhouten Franse stoelen met rankendecor omstreeks 1880, met biezen zitting. 110x38x50cm. Cond:G
Oude pallisanderhouten renaissance stijl kussenkast, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw in goede staat, met schappen en lades 182x168x67cm. Cond:G
Grote bronzen sculptuur op zwart marmeren basement, symbolisch, vriendschap, 21e eeuw in goede staat, 37cm.
Grote bronzen uil op tak met zwart marmeren basement, 21e eeuw, gesigneerd W. Lehmsbruck 27x23x16cm. Cond:G
Antieke Hermes, gemonteerd op steen, omstreeks 1880, compositie metaal. 12-18cm. Cond:G
Zilveren kandelaar, 835/000, Duits. 4 Armige kandelaar geplaatst op een gecontourneerde voet versierd met palmetten, met armen gemaakt uit C-voluten. MT.: Jakob Grimminger Schwabisch Gmund. ø 28x20 cm...
J.H. Kaemmerer slijpsteen en kippen bij een rivier, olieverf op linnen. 40x50cm. Cond:G
Prachtige 19e eeuwse vergulde latoenkoperen comtoise, met gave emaille wijzerplaat, Normand Laine a St. Florent, floraal decor, in goede staat
Twee indentieke kersenhouten bijzettafels met lades, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat 55x65x65cm.
Gesigneerde antieke bronzen figuur op marmer, voet gesigneerd Aichele '90 (paul 1859-1910) vrouwelijke figuur op wagenband met vleugels. 31cm. Cond:G
Twee oude Oosterse houtgestoken beelden, China-Indonesie 20e eeuw 37x58cm. Cond:G
Finse glazen vogel, parelduiker. O. Toikka 2e helft 20e eeuw. 11,5x17x7cm. Cond:G
Twee delen oud/antiek Chinees porselein, cup op hoge voet, 2e helft 20e eeuw Kang Xy gemerkt, dekselvaas omstreeks 1900 Kang Xy stijl, vogel in bloesemboom 17-13cm. Cond:R/G
Twee antieke Chinees porseleinen kop en schotels met floraal decor, en teksten. gemerkt, 19e eeuw. 9,5x13øcm. Cond:G
Bloedkoralencolliers en oorhanger met GG 585/000. Twee bloedkoralencolliers, een verlopend met naast bloedkoraal enkele andere kralen, 3-4,5 mm, bevestigd aan een GG bolsluiting met GG lakbollen, leng...
Antieke zilveren soeplepel,gekeurd te Amsterdam jl.:a:1808, 934/000. Soeplepel met ovale gladde bak bevestigd aan een gladde steel. MT.: Lambert de Wilt, 1688-1754, Amsterdam. Grootte 35x11cm ca. 164 ...
Gouden oorknoppen en ring, 585/000, met granaat. Grote oorknoppen met vierkant gecontourde zetkast, 16x16 mm, met daarin een rond gefacetteerde granaat. En een ring met ovaal geschulpte zetkast met da...
Lot bestaande uit diverse gouden oorschroeven, 585/000. Oorschroeven met een bloemetje bezet met een granaat, een paar oorclips met een peervormige granaathanger, 2 losse schroeven en 2 hangers van go...
Fraaie gouden ring, 585/000, mey roosdiamanten. Ring met bewerkte band met aan de bovenzijde een ovale rozet bezet met 1 grote en 10 kleine roosdiamanten ( 1 wat beschadigd) gezet in zilver. De band v...
Gouden ring, 585/000, Finse stijl. Ring met smalle band en uitlopende Ruw bewerkte kop. Breedte 15 mm. ø 58 mm ca. 5,6 gr In goede staat
Hanger, 375/000, met witte topaas en amethist. Hanger voorzien van 4 peervormig gefacetteerde amethisten, 6x4 mm, versierd met een rand met 2 mm rond gefacetteerde witte topasen. Voorzien van groot ro...
Ring, 375/000, met grote ovaal gefacetteerde blauw topaas, 12x14 mm, ø 56. ca 4,4 gr. Nieuw
Ongesigneerd Duitse school omstreeks 1930, mogelijk A. Garsteiger?, stilleven met rozen, olieverf op linnen 45x60cm. Cond:G