Twee antieke Chinese steengehouwen Foohonden, omstreeks 1700-1900. 19-21cm. Cond:G
Antieke spellen in doos, o.a van been, schaakstukken niet compleet, domino, schaakbord, 6x24x13cm Cond:R/G
Grote antieke Historisme Duitse schenkkan omstreeks 1880 met keramiek(compositie metaal) met fratzen, draken en leeuwenpoten. 62cm.
Negentiende eeuwse pallisander theekist met 3 porseleinen flacons, met goud en figuren decor(2 stoppen gelijmd) verder in goede staat, met intarsia slot en sleutel, 14x24x12cm. Cond:G
Antieke eikenhouten archiefkast omstreeks 1900, met rolluik, vakverdeling, lade en slot, in goede staat, 40x43x34cm. Cond:G
Twee delen tin 18e-19e eeuw, theepotten met houten grepen, in goede staat 18-26cm. Cond:G
Groot 18e eeuws koperen anker met nagels en smeedijzeren hengsel (bodem gerepareerd) 38x54x60cm. Cond;G
Drie delen antiek, naaiset in casette, vergulde houder, bewerkte chatelaine.
Antiek verzilverd trekpotje. Sierlijk trekpotje voorzien van Biedermeier gravures met bloemen en krullen, geplaatst op 4 krulpoten met opgelegd fruitdecor op de deksel.19x12x14 cm. In goede staat
Prachtige 19e eeuwse pallisanderhouten schrijfkist met vakverdeling, schrijfdeel uitklapbaar en geheime ruimte en rondom parelmoerinleg, compleet met slot en sleutel 14x41x24cm. Cond;G
Antieke Oosterse donderbus, 19e eeuws, antieke provisorische reparaties 45cm Cond:R
Vijf decoratieve antieke sabels omstreeks 1900, lichte oxydatie 93cm. Cond:G
Twaalf oude messing deurkloppers, 1e helft 20e eeuw, leeuwenkopvorm, in goede staat 15x11x4cm.
Acht oude antieke Duitse tabakspijpen, 5x porselein, 2x Buyere en 1x real Briat 11- 68cm Cond:R/G
Twee maal Art Deco boekensteun omstreeks 1930, drinkende panter op houten basement(compositie metaal) 9x12x7cm. Cond:G
Antieke tafelnaaimachine omstreeks 1900, Jones handmaschine, mooie gave staat 27x39x13cm. Cond:G
Grote 19e eeuwse gietijzeren haal met draaimechanisme. 117cm. Cond:G
Grote messing 7 lichts kaarskandelaar met bloemen en druiven op vaas en heilig kruis. 19e eeuw, in goede staat 65cm.
Antieke 3 delige ivoren schrijfset, opengewerkte pannenhouder, 2 ivoren pennen, 1 goed, 1 top af 17x2,5cm Cond:R/G
Twee grote oude Oosterse koperen kraagkandelaren met gravering, 20e eeuw , in goede staat 74x25ø Cond:G
Vier cassettes oude plated bestek, 20e eeuw o.a visbestek, taartbestek etc 24-34cm. Cond:G
Antieke Jugendstil bureau ventilator, omstreeks 1900 met opdraaimechaniek, in de vorm van een molen. Messing en albast. 32cm. Cond:G
Koperen anker, 18e-19e eeuws, gewageld met ijzeren hengsel, in goede staat 27x41øcm.