Vooroorlogse zwarte wandtelefoon met messing bellen, in goede staat 28x18x10cm. Cond:G
Repro wandelstok met duitse soldatenbuste, aluminium met hout. 21e eeuw 88cm. Cond:G
Antiek Duits handwerk, Feldzug 1900-1901 Gott mit uns, in goede staat 50x57cm.
Antiek Duits handwerk, marine 1931, Reise Indien, China, Japan met Art Deco vergulde lijst. 50x40cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Engelse eikenhouten gesneden barometer, gemerkt Geldart Ripon, in goede staat 88cm.
Grote oude Bausch+Lomb microscoop omstreeks 1930-1950, Rochester USA in houten kist, Cond:G 40x21x26cm.
Oude Japans ivoren Inro met karperdecor, 1e helft 20e eeuw 5,5x4,3x2.8cm.Cond;G
Twee oude Japanse gesigneerde netsuke's , Japanse oude wijsheer en meisje met mand, omstreeks 1900. 5cm.
Negentiende eeuws haardset 5 delig, met vergulde haardvoet. 47-60cm. Cond:G
Groot 18e eeuws koperen anker met nagels en smeedijzeren hengsel (bodem gerepareerd) 38x54x60cm. Cond;G
Zes delige antieke messing haardset, incl. twee vuurbokken, houttang is kapot, 20-70cm Cond:R/G
Vooroorlogse oosterse zweep met messing en parelmoer, 180cm. Cond:G
Zeldzame vroege antieke eikenhouten kerfsnede stoof, omstreeks 1800, met zeer gedetailleerd snijwerk, floraal, pauwen, messing hengsel, in goede staat, 19x22x21cm. mooie patina Cond:G
Twaalf oude messing deurkloppers, 1e helft 20e eeuw, leeuwenkopvorm, in goede staat 15x11x4cm.
Oud Belgische messing koffieset, 5 delig, tablet, koffiekan, melk, suiker en lepels, in goede staat 28xø28cm.
Antieke bronzen 19e eeuwse tafellamp, gemaakt van kaarskandelaar, in goede staat 90xø36cm.
Lot 19 eeuws tin(miniatuur),kleine kraantjeskan in vatvorm, stop mist, kleine ketel, zoutstrooier, schekkan en kwispedoor. 6-14cm. Cond:R/G
Kyrillisch gesigneerde Russische lakdoos met arresledes en figuren, 2e helft 20e eeuw 1972, in goede staat 4x7x16,5cm.
Twee Russische lakwerk dekseldoosjes gesigneerd en met figurendecor, in goede staat 3,5x8,5x8,5cm.
Twee antieke dekseldozen, eenmaal Japans lakwerk, en eenmaal historisme met ijzeren beslag 19-22cm.Cond:G
Antieke Hollandse Marine sabel met ivoren heft en lederen schede met vergulding, in originele staat, oxudatie lemet en ongepoetst 91cm. Cond:R/G
Oud Oosters geweer, gravures op de loop, waarschijnlijk 1e helft 20e eeuw. Cond;R/G
Twee bronzen kaarskandelaren, 20e eeuw in rococostijl. 22x22x10cm. Cond:G
Twee grote vergulde bronzen kaarskandelaren, 5 armig met natuursteenh in Basement, 20e eeuw in goede staat 42x34x34cm.
Twee grote vergulde messing Charles Dix kaarskandelaren, 19e eeuw (vergulding slijtage) 77cm. Cond:R/G
Oude perkament beschildering met tekst (huid) vermoedelijk Afrikaans, 20e eeuw 222x36cm. Cond:G
Oude Chinese of Tibetaanse Tangka met figuren, tempel, Boedha en gebouwen, 1e helft 20e eeuw 103x63cm. Cond:G
Vooroorlogs emaille reclame bord omstreeks 1930, Witte kruis, tegen alle pijnen, poeders, tabletten, cachets (omranding beschadigd) 38x22cm. Cond:R/G
Kapstok wildzwijn , gemonteerd op houten plaquette. 67x77x38cm. 20e eeuw. Cond:G
Twee grote eikenhouten gestoken leeuwen, mogelijk 1e helft 20e eeuw met wapenschilden. 91cm. Cond:G
Oude zwart mermeren zuil omstreeks 1930, minimale chips, stukje basement gerepareerd, verder in goede staat, 122cm.
Grote 19e eeuwse Egelse pallisanderhouten theekist met 3 compartimenten en parelmoerinleg bij slotplaten.(stukje parelrand mist, houten zijring mist) verder in goede staat. 21x34x20cm.
Vier antieke Chinese steengehouwen Foohonden, omstreeks 1700-1900. 19-21cm. Cond:G
Groot authentiek Bakongo spijkerbeeld uit Congo met glazen ogen, gewei, ijzer, originele polychromie eerste helf 20e ,119cm. Cond:G
Zeldzame Henri Mathieu designlamp, Lyfa Fabrikant. 1970-1979 pendant lamp, met drie lichtbollen (paar lichte deuken) in goede staat 87x27øcm.
Duitse replica derde rijk, dolk naar oud voorbeeld met wilddecor gegraveerd op lemet. 38cm.
Twee delen Historisme omstreeks 1880, incompleet inkstel met fauw, twee putti bij aambeeld 10-23cm Cond:R
Antieke Jugendstil petroleumlamp, omstreeks 1900 met 9 kaarshouders, floraal en zweepslagdecor, 60xø60cm. Cond:G
Twee fijngeschilderde miniatuur schilderijen, door D'arti Lancret, 3 figuren aan het vliegeren, en drie figuren die muziek maken, in goede staat ø8cm.
Twee zeldzame 19e eeuwse vergulde bronzen empire ampfora vaasjes met cloissone inleg, in goede staat 22,5cm.
Antieke Jugendstil Art Nouveau bijzettafel met natuurstenen blad, omstreeks 1900, floraal en zweepslag motief, 80xø37cm Cond:G
Originele bronzen vergulde Empire tafel, petroleumlamp met atlas en rondom applicaties met Griekse voorstellingen, omstreeks 1820, reservoir met draadglas, in goede originele staat 63cm. Cond:G
Zeldzame 18e 19e eeuwse Chinese bronzen wierrookbrander met teksten op deksel, foohond, draak en olifantenkoppen, Cond:G
Zeldzaam 19e eeuw Weens bijbeltje met verguld beslag en een op ivoor geschilderde Madonna, met gravures, Bebel und Erbannungsbuch für Katholische Christen von dr. Johan Aloysiuis Schneider, 16,5x10,5x...
Handbeschilderde antieke porseleinen tafellamp met bronzen monturen en rondom landschapsdecor, in goede staat 61x34øcm
Grote antieke 19e eeuwse porseleinen petroleumlamp met handbeschilderde rozen en gouddecor, en bronzen montuur, Frankrijk of Duitsland omstreeks 1870, 69cm. Cond:G
Drie 19e eeuwse bronzen lijsten omstreeks 1870 Duitsland, met deels geschilderde voorstellingen, 34-40cm Cond:R/G
Achtiende eeuwse origineel gepolychromeerde corpus Christi, gemonteerd op 19e eeuwse eikenhouten plaquette 32x20cm Cond:G
Drie delen 19e eeuws tin, tinnen kraantjeskan, wandhouder, inktpot, in goede staat 9-47cm
Antieke Jugendstil Majolica hangpetroleumlamp omstreeks 1900, met floraal en zweepslagdecor ø50x60cm. Cond:G
Antieke messing weegschaal, 1e helft 20e eeuw met gewichten set en eikenhouten basement, 5,6x52x20cm Cond:G
Antiek heilig Kruis omstreeks 1900, met eiken kruis en bisquit porseleinen heilig kruis 71x35cm. Cond:G
Lot antiek, koperen koetsstoof, waterketel, stoof, vaas 22-47cm Cond:G
Oude wandconsole met engelen kop, groen goud gepatineerd, 2e helft 20e eeuw (gipsgegoten) 17x23x22cm. Cond:G
Hollandse barometer, notenhout, 2e helft 20e eeuw, Warmink, in goede staat 83cm
Fles Eau de toilette "First de Van Cleef & Arpels, Paris 120 ml. nieuw.
Twee oude bustes, jongen en meisje 2e helft 20e eeuw, eenmaal gips en eenmaal composiet 23-45cm. Cond:G
Koffer met diverse camera's o.a Eumig, Brownie D by Kodak, Braunsweig Fafix Zett projection, in goede staat met accessoires Cond:G
Antieke opaline glazen petroleumlamp omstreeks 1900, geëlectrificeerd, 60cm. Cond:R
Antiek pistool (Oosterse voorlader) antieke reparaties, 19e eeuw 29-30cm Cond:G
Twee grote oude Oosterse koperen kraagkandelaren met gravering, 20e eeuw , in goede staat 74x25ø Cond:G
Grote bronzen kaarskandelaar omstreeks 1900, naar 17e eeuws voorbeeld(kaarspunt weg) met wapen, 84cm. Cond:R/G
Achtarmige messing kroon (geelectrificeerd) omstreeks 1900 in goede staat 57x72øcm.
Mooie 19e eeuwse notenhouten schrijfkist met vakverdeling en messing inleg op deksel, in goede staat, compleet met slot en sleutel 15x30x23cm. Cond:G
Prachtige 19e eeuwse pallisanderhouten schrijfkist met vakverdeling, schrijfdeel uitklapbaar en geheime ruimte en rondom parelmoerinleg, compleet met slot en sleutel 14x41x24cm. Cond;G
Lot 19e eeuwse strijkijzers, natuurstandaard 10 delen.Cond:G
Duitse antiek bronzen Jugendstil presenteerschaal omstreeks 1900, gesigneerd Teichmann, in goede staat 40x30x1cm Cond:G
Antieke wandelstok met ivoren heft met 2 dimensionaal paardendecor, omstreeks 1900 Cond:G
Antieke houtgestoken dekseldoos omstreeks 1880 met slot en sleutel, lijst zit los 15x25x27cm. Cond;G
Zeven maal antiek ijzerwerk o.a barok bankschroef, barok ijzeren schenkkan, carbidlamp, schep etc 8-40cm Cond:G
Vier antieke vijzels, twee brons omstreeks 1800 met stamper, twee ijzer 19e eeuw met stamper (kleinere is gescheurd) Cond:R/G
Twee delen oud Perzisch brons, 20e eeuw of ouder, eenmaal pijpvaasje op hoge poten en ogen, en 5 lichts tafelolielamp met gravering 13,5x14cm.
Vijf delen koper en messingwerk 19e eeuw, 1 deel zwaar bedeukt, rest goed 25-45cm.
Antiek eikenhouten sleutelkastje omstreeks 1900 met keramieken plaquette, voorstellende een ridder uit de renaissance tijd, 47x28x8cm. Cond:G
Antieke 4lichts hanglamp met prismenglas, omstreeks 1900 met porseleinen fittingen, messing deels verguld, met rocailles, in goede staat 70xø70cm
Grote antieke petroleumlamp op marmeren sokkel, omstreeks 1880 met halfnaakte dames, plaquettes, fratzen en ranken in goede staat 77cm
Antiek Duits keramieken presenteerblad met grepen omstreeks 1890, vernikkelde messing omranding, perendecor 37øcm. Cond:G
Grote antieke Historisme Duitse schenkkan omstreeks 1880 met keramiek(compositie metaal) met fratzen, draken en leeuwenpoten. 62cm.
Antieke opalineglazen petroleumlamp, omstreeks 1900 met florale beschildering 48x14øcm. Cond:G
Antieke porseleinen met messing petroleumlamp, 1e helft 20e eeuw met glazen kap en glazen pegels, geelectrificeerd. 63x30øcm. Cond:G
Oosterse brons gepatineerde tafellamp met drie olifanten op basement, 1e helft 20e eeuw met lederen kap, in goede staat 70x45ø
Twee 19e eeuwse messing tafelolielampen met brons gepatineerde oosterse voostelling in goede staat 60xø13cm
Grote messing kaarskandelaar met lekrand 20e eeuw in goede staat 75x26øcm
Twee grote delen Oosters natuursteen, bewerkt met draakvoorstelling en slangvoorstelling(chip) 1e helft 20e eeuw 16x16,5cm. Cond:G
Twee Duitse antiquarische illustraties, 17,5-32,5cm Cond:R/G
Drie delen handbeschilderd, dekseldoos,presenteertablet en beschilderde emmer. 37-56cm. Cond:G
Antiek Frans mahoniehouten krukje, omstreeks 1880 met leder bewerkte zitting. 34x42x31cm. Cond:G
Oude vooroorlogse messing wandlamp met antieke kap, in goede staat. 30x35x22øcm.
Grote 19e eeuwse messing vergulde petroleumlamp met groenblauw glazen kap, neo renaissance. 76x15ø Cond:G
Negentiende eeuwse telescoop verrekijker, scheepvaart, messing met mahoniehout, 93cm. gemerkt Dolland London Cond:G
Antieke opaline glazen geëlectrificeerde petroleumlamp met floraal decor 54cm Cond:G
Grote antieke Franse hanglamp met albast schaal, 6 lichts met bronzen versiering en vergulding en gebloemde kappen. Cond:G 90x87øcm.
Drie antieke petroleumlampen omstreeks 1900, 1x opaline, 1x keramiek, 1x compositiemetaal transparant glas. 36-45cm.Cond:G
Antieke majolica kandelaar met bloembak, beschilderd, kandelaren verguld, omstreeks 1900. 100x47øcm. Cond:G