Twee oude lederen paarden, 20e eeuw met glazen ogen en lederen zadels. 30-34cm. Cond:G
Antieke geldcassette met sleutel en 3 antieke zakmessen omstreeks 1900 Cond:G
Lot 18e-19e eeuws metaalwerk o.a 5 sleutels, tinnen bakje, ijzeren tang, ijzeren kurkentrekker, blikken bak op leeuwenpoten 18-19cm. Cond:G
Zes religieuze oude voorwerpen, 3x corpus christi, 1x Madonna, 1x heilig figuur, 1x Maria met kind 25-44cm. Cond:G
Antieke weegschaal omstreeks 1900 met messing en mahonie. 20x43x53cm. Cond:G
Grote antieke koperen hanglamp met geslepen glas, 4 lichts, omstreeks 1920 70x33x30cm. Cond:G
Zes delige vergulde toiletset o.a. 2 borstels, spiegel en 3 dekseldozen. 10-32cm.
Drie antieke ijzeren wafelijzers, omstreeks 1900 in goede staat. 55-65cm. Cond:G
Vier antieke Duits porseleinen pijpen(koppen) 20e eeuw, handbeschilderd 13-28cm. Cond:G
Grote antieke Japanse ivoren figuur, gemerkt, omstreeks 1900, man met karper, kind en schildpad, in goede staat, 21cm.
Oud Afrikaans houtgestoken beeld, Congo, krachtbeeld, 20e eeuw in goede staat 35cm.
Antieke peervormige hallamp (Peter Behrens Bauhaus Siemens), 2 kleurig glas en koper. omstreeks 1920 in goede staat. 47x31øcm. Cond:G
Twee vooroorlogse lederen dokterstassen in originele staat 45-57cm. Cond;G
Antieke gietijzeren met bronzen kachel, met mooie ornamentuur, omstreeks 1880 Historisme, merk Frisia( achter stukjes afgebroken, wel erbij) 90x98x40cm.
Twee oude messing lampenvoeten, 20e euw in empirestijl 81cm. Cond:G
Antieke koperen scheepspetroleumlamp omstreeks 1900, of een treinseinlamp gemerkt D.B (Deutsche Bundesbahn?) 50x20x18cm. Cond:G
Zevenentwintig 19e eeuwse Duitse selters terracotta waterkruiken, in goede staat. minimale chips mogelijk. 24cm. Cond:G
Houten boot, kopie Fregetta espanola 1780, 20e eeuw in goede staat 52x67x10cm.
Antieke Duitse gietijzeren beschilderde Jugendstil kerstboomstandaard, omstreeks 1900, in goede staat.
Grote gesigneerde plated Historisme dekseldoos met musicerende putti decor rondom, omstreeks 1880, monogram R.S in goede staat 8x25x9cm
Twee antieke Duitse grenenhouten handgranatenkisten met etiketten 1918, Kriegsmetall aktiengesellschaft (vorsicht Eier) 44x20x28cm. en 33x31x60cm. Cond:G
Chique lederen ruiterhoedkoffer, met hoed, omstreeks 1930, gemaakt door c.W Borchert Beolin, compleet met slot en sleutel, in goede staat 34x36x32cm.
Antieke mahoniehouten theekist, omstreeks 1800 met origineel bronzen beslag en 3 originele messing theebussen, sleutel mist, verder goed 12x20x11,5cm.
Romantische plaquette in lijst, 2e helft 20e eeuw (composiet), iets verbogen 18-22cm. Cond:R/G
Platte houten showvitrine met diversen, horloges, miniaturen, aanstekers, fossielen, sieraden en vulpnennen. 7x64x44cm. Cond:G
Twee antieke seinlampen, J.A van Dijk Utrecht, gemerkt, omstreeks 1900 geelectrificeerd(zonder brander) verder in goede staat 50cm.
Lot van 11 diverse antieke brillen, verzilverd, baceliet, parelmoer, verguld etc. 8-15cm. Cond:G
Groot lot divers antiek, brillen en brillekokers, double, hout, baceliet 10-17cm. Cond:R/G
Antiek ijzeren schroefdraad tap apparaat waarschijnlijk voor klokkenmakers, 19e eeuws 19cm. Cond:G
Afrikaans koperen met houten wapenschild, decoratief, 20e eeuw, 57x39x9cm. Cond:G
Houten bestek cassette met uitgebreid verzilverd bestek, complete set. 14x43x53cm.
Oude Engelse marine afstandmeter in mahoniekist door E.R Watts+son ltd. range finder Colton type M.K II, in goede staat 6x28x9cm.
Grote Japanse cremekleurige zijden Bruidskimono met florale decors, handwerk 20e eeuw 160cm Cond:G
Antieke blikken stereoscoop, jugendstil omstreeks 1900 met reclame van Dobbelmans zeep, opklapbaar en in goede staat 8x11x3cm. Cond:G
Oude kalfsleren damesjas, binnenvoering van nertsenbont, kwaliteitsuitvoering. 111cm. Cond:G
Antieke houten reiskist en dokterstas, omstreeks 1930, 50-80cm. Cond:G
Drie delen divers, scheepsbarometer Medora Western Germany, brief weegschaal Columbus Bilateral omstreeks 1930, toneelkijker messing met parelmoer 2e helft 20e eeuw 11-17cm. Cond:G
Twee maal Art Deco boekensteun omstreeks 1930, drinkende panter op houten basement(compositie metaal) 9x12x7cm. Cond:G
Antieke vulpen met gouden stift , en barnstenen? pijpje met goud, omstreeks 1920, 8-12cm. Cond:G
Grote antieke Duitse reiskoffer WO 1 periode met reisetiketten, Hamburg, Argentinië, Dampfschiffs, gesellschaft Monte sarmiento etc, in goede staat. 87x58x57cm.
Twee vooroorlogse lederen tassen, dokterstas, en valies dokterstas groot, 1 handvat lederen grip los, 48x54cm Cond:G
Oud dienblad, 6 tegels met rozendecor, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 40x58cm.
Oud emaille Duitse bierbrouwerij reclambord, 100 jahre Flensburger Brauereien 1888-1988. 45x36cm.