Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

30. Oktoberveiling 2016

Versteigerung am Freitag, 14. Oktober 2016 ab 16:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Stel kristallen karaffen
Startpreis 80 EUR

Twee antieke kristallen karaffen omstreeks 1900 1 gelijmd, 32cm. Cond:R/G

17e eeuwse Bolfles.
Startpreis 100 EUR

Bolfles( mondgeblazen wijnfles) in goede originele staat.17e-18e eeuws. 21-14ø Cond:G

Kristallen piece de milieu
Startpreis 100 EUR

Groot antiek glazen tafelstuk met plateau en vaas, omstreeks 1900, in goede staat 50x30ø Cond:G

Antieke glas afbeelding
Startpreis 100 EUR

Twee antieke achterglas voorstellingen met vergulde lijsten naar Paul Thumann (bol glas) 17x25cm. Cond:G

Krist. beschuitbus met onderschotel
Startpreis 110 EUR

Fraaie kristallen beschuitbus met zilveren knop en onderschotel. Kristallen beschuitbus voorzien van olijfslijpel en lijnbewerking, versierd met een zilveren knop, 835/000, met parelranden. De bus sta...

Krist. bowlpot met onderschotel
Startpreis 120 EUR

Bijzonder fraaie bowlpot met onderschotel en zilveren dop, 925/000. Bowlpot met onderschotel voorzien van bloem-, blad en vogeldecor. De deksel is voorzien van een bewerkte zilveren knop met C-voluten...

2 Karaffen met zilver
Startpreis 120 EUR

Negentiende eeuwse kristallen likeurkaraffen met 835 zilveren armatuur, minimale chips 39cm. Cond:G

2 Kristallen boterstolpen
Startpreis 120 EUR

Twee kristallen boterstolpen met zilveren dop. Een boterstolp met sierlijk geetste florale bewerking en sterren op aculadevormige onderschotel. En een boterstolp met amandelslijpsel tevens geplaatst o...

Krist. boter- en kaasstolp
Startpreis 150 EUR

Kristallen kaas- en boterstolp met zilveren knop. Kristallen kaasstolp (15xø24cm.), gematteerd aan de bovenzijde met meandermotief, voorzien van zilveren knop, 835/000, met parelrand. Geplaatst op een...

Glazen buste
Startpreis 150 EUR

Moderne kunstglazen figuur, 21e eeuw, glas fusing, vrouwelijk hoofd met rood haar, Italie, 44cm. Cond:G

Handbeschilderde vaas, DG
Startpreis 200 EUR

Art Nouveau stijl glazen vaas, 21e eeuw monogram DG, mat glas met zwart lijnenspel, 30cm. Cond:G

5x kunstglas
Startpreis 200 EUR

Vijf delen kunstglas 20e eeuw en o.a. Murano, RGH. Galshütte, 4 schalen 1 vaas. 16-50cm.

2x Glazen press papiers
Ergebnis: 15 EUR

Twee oude glazen, paper weights, 20e eeuw 5,5x7cm. in goede staat

2 Opaline vazen
Ergebnis: 20 EUR

Twee antieke opaline vazen met landschapsdecor, omstreeks 1900, 1 gelijmd 26xø13cm Cond:R/G

4 Groene glazen
Ergebnis: 20 EUR

Vier oude groene glazen omstreeks 1930, mogelijk Leerdam 8,5-10cm Cond:G

Kavel met 23 glazen
Ergebnis: 20 EUR

Lot van 23 diverse kristallen glazen met diverse slijpsels en afbeeldingen. 5-14 cm Cond.:G

Glazen vaas
Ergebnis: 20 EUR

Antieke opaline glazen vaas met opgewerkte glazen bloemen omstreeks 1900, in goede staat 28,5cm Cond:G

Lotje glas/kristal
Ergebnis: 25 EUR

Lot oud kristal en glas, o.a. waaierkristal 4 delige set, zoutvaatjes, lepelvaasje, vaasje etc. 8-20cm. Cond:G

Glazen vaas met diverse kleuren
Ergebnis: 25 EUR

Grote oude mondgeblazen glazen vaas, 20e eeuw, grijs-wit-oranje-zwart. 37cm. Cond:G

Glazen stolp
Ergebnis: 25 EUR

Antieke glazen stolp in goede staat 48x17øcm Cond:G

Kristallen kaasstolp + messenleggers
Ergebnis: 25 EUR

Antieke waaierkristallen kaasstolp en doos met 12 kristallen messenleggers, minimale chip mogelijk, 19-31cm Cond:G

Karaf met 6 glazen
Ergebnis: 30 EUR

Antieke wijnkaraf met 6 Roemers, omstreeks 1900, met parelmoereffect en wijnrankendecor, in goede staat 15-36cm.

Lot kristal 4x
Ergebnis: 30 EUR

Vier delen glas/ kristal 20e eeuw, kristallen lamp, kristallen schaal, glazen karaf glazen bonboniere. 18-34cm. Cond:G

Twee delen glas
Ergebnis: 30 EUR

Twee delen antiek glaswerk omstreeks 1920. mondgeblazen schenkkan, glazen schaal, in goede staat 23-25cm.