Negentiende eeuwse Engelse natuurtafel met eiken onderstel en mahonie blad. 73x104x135cm. Cond:G
Moderne Art Deco stijl kersenhout kleurige vitrinekast, met drie glazen schappen en 2 deuren 200x120x38cm Cond:G
Vijf 19e eeuwse Engelse mahoniehouten stoelen met snijwerk, rugleuning gelijmd, verder in goede staat. 90x53x45cm. Cond:G
Twee antieke eikenhouten nachtkastjes met marmeren blad, omstreeks 1900 en in goede staat. 62x39x48cm.
Wortelnoten Louis Philippe naaitafel, omstreeks 1870, binnenleven met vakverdeling, 3 spantpoot(licht verkleurd door zon) 77x54x42cm. Cond:G
Negentiende eeuwse notenhouten bewerkte spiegel met snijwerk en rocailles 135cm. Minimale beschadigingen. Con:R/G
Aparte gemerkte beukenhouten Art Deco armleunstoel omstreeks 1930. Estelie Atencia. 100x54x60cm. Cond:G
Twee oude Engelse stijlvolle mahoniehouten armleunstoelen met goede stoffering, 1e helft 20e eeuw, in goede staat. 103x58x54cm.
Engelse eikenhouten commode, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw. 80x77x45cm. Cond:G
Twee Engelse eikenhouten ladenkastjes, stijlmeubels. 2e helft 20e eeuw. 70x45x40cm. Cond:G
Groot antiek eikenhouten bordenrek met leeuwenkoppen omstreeks 1900 in goede staat 105x74x11cm. Cond:G
Kersenhouten eethoek met uittrektafel, stijlmeubels 2e helft 20e eeuw met armleunstoelen. Mooie kwaliteit en goede stoffering 78x124cm. 92x71x60cm. Cond:G
Eieknhouten 18e eeuwse dekenkist met kerfgestoken panelen met origineel slot. 78x65x140cm. Cond:G
Antiek Engels eikenhouten damesbureau met bijpassende stoel, omstreeks 1900 in goede staat 82x56x50cm. Cond:G
Modern Art Deco stijl kersenhouten gekleurd dressoir, stijlmeubel, 4 lades en drie deuren, in zeer goede staat 88x50x220cm.
Vooroorlogse teakhouten Oosterse salontafel omstreeks 1930 met etage, in goede staat 60x100cm.
Klein 19e eeuws Engelse mahoniehouten hangoortafel met 2 lades, in goede staat. 70x52x70cm. Cond:G
Oude koperbeslagen Brassero tafel met centraal Brassero, 20e eeuw, 8 kantig. 44x112x112cm. Cond:G
Franse antieke vitrinekast met 3 kanten glas, floraal snijwerk en leeuwenpoten omstreeks 1880, in goede staat 133x48x8cm
Engelse mahoniehouten vitrinekast omstreeks 1930, op hoge Queen Anne poten en in goede staat. 194x40x110cm.
Duitse eikenhouten Barokstijl vitrineopzet, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw. 205x143x46cm. Cond:G
Grote antieke eikenhouten wandgarderobe omstreeks 1890 met Indische jachtvoorstelling. 37x110x13cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Hollandse mahoniehouten biedermeier kast, met volle zuilen en tollen, omstreeks 1850, 2 delig in goede staat. 188x115x55cm.
Engelse mahoniehouten Sheratonstijl theetafel met wielen, glazen dekblad en omranding 80x60x46cm. Cond:G
Louis Seize theestoof met lade, omstreeks 1800, intarsia, wortelnoten afneembaar deksel en messing beslag, minimale fineerschade, 52x28x29cm. Cond:G
Oude Engelse showvitrine op Queen Anne poten, met inhoud. Bezine aanstekers, flacons, spaarpotten, kijker etc. 62x47x60cm.
Negentiende eeuws Engels mahoniehouten dressoir met intarsia omstreeks 1880, lichte fineerschade, gerestaureerd, 185x60x96cm. Cond:R/G
Mahoniegefineerd Louis Seize hoekladetafeltje omstreeks 1800 (fineerschade) 78x64x42cm. Cond:R
Louis Seize stijl halvemaantafel, 20e eeuw stijlmeubel, eiken. 74x42x67cm. Cond:G
Grote kersenhouten eethoek met 6 stoelen, 2e helft 20e eeuw, stoelen met suede bekleed, in goede staat 78x208x95cm. Cond;G
Groot kersenhouten dressoir met spiegel, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in Franse stijl. 200x52x215cm. Cond:G
Kersenhouten salontafel met 4 lades, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw. Cond:G 49x100x100cm.
Kersenhouten wandtafel met lade. Stijlmeubel 2e helft 20e eeuw met etage, in Franse stijl. 76x146x42cm. Cond:G
Twee indentieke kersenhouten bijzettafels met lades, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat 55x65x65cm.
Kersenhouten boekenkast met lades en schappen. stijlmeubel 2e helft 20e eeuw. 204x127x42cm. Cond:G
Oude bijzettafel met omranding op blad, schaarpoten, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw in goede staat. 90x65x59cm.
Oude wandtafel met schaarpoten en omranding op blad, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw. Cond:G 82x66x110cm.
Eikenhouten armleunzetel met mooie florale stoffering en leeuwenkoppen. Omstreeks 1880 140x72x84cm. Cond:G
Antiek eikenhouten octogonaal tafeltje met snijwerk op het blad, omstreeks 1900 65x74x74cm. Cond;G
Mahoniehouten kast met 5 lades, 2e helft 20e eeuw in goede staat. 51x50x30cm.Cond:G
Antieke eikenhouten plantentafel omstreeks 1920, in goede staat 50x30x30cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Duitse renaissance stijl kast Historisme omstreeks 1880 met intarsia front en zijkant, mogelijke aanpassingen Ulmer stijl, Cond:G 140x40x173cm
Negentiende eeuwse mahoniehouten Louis Philippe bank met snijwerk. Omstreeks 1870 met gouden en creme velours stoffering, klein kaal plekje. 130x170x85cm. Cond:G
Zes antieke eikenhouten Franse stoelen met rankendecor omstreeks 1880, met biezen zitting. 110x38x50cm. Cond:G
Drie antieke notenhouten gestoken stoelen omstreeks 1900 met klauwpoten en nette rode verlours stoffering 103x47x57cm. Cond:G
Negentiende eeuws grenenhouten schommelbed in goede staat. 80x103x70cm.
Creme geverfd massief eiken bijzettafel met lade, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 52x80x80cm
Met leder bekleedde en beschilderd c.d kastje met landschapdecor, tibetaanse stijl, 21e eeuw in zeer goede staat 76x38x38cm.
Antieke Duitse kersenhouten Louis Philippe naaitafel, omstreeks 1870 met driespant poot in goede staat 77x36x47cm.
Kersenhouten design bureaustoel omstreeks 1960 in goede staat 74x50x61cm.
Negentiende eeuwse houtgestoken notenhouten wandconsole in rococco stijl met marmeren blad, in goede staat 48x61x98cm Cond:G
Reusachtige antieke blaasbalg, met leder, vermoedelijk Duitsland, 19e eeuw, geen wormbeval, voor smederij, in goede staat 170x60x85cm.
Negentiende eeuwse Engelse toiletspiegel met getorste zuilen 85cm. Cond:G
Eikenhouten opengewerkte snijwerk hocker met velours zitting, omstreeks 1920 in goede staat 54x50x50cm.
Antieke Bretonse eikenhouten gestoken stoel met floraal decor, omstreeks 1870, in goede staat, 102x50x43cm.
Antieke kerfsnede etagere kastje Duitsland, met maan en datering A. Reimers 1910 Flensburg 80cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Engelse mahoniehouten scheepskastje met klep, lade en deurtje, staande op wieltjes 80x50x52cm. Cond:G
Antiek Duits eikenhouten kerkbank gemaakt van eikenhout, 18e/19e eeuws 118x135x38cm Cond:G
Antieke eikenhouten kerfsnede tafel met kantig blad, Friesland 19e eeuw, in goede staat 61x54x54cm. Cond:G
Groot Engels eikenhouten rolbureau omstreeks 1900, 11 lades, 2 opbergvakken met schrijfleer, schrijfblad schuin te plaatsen, lades binnenleven wortelfineer, gesigneerd meubel, Langelea en Co, lichte f...
Antieke spiegel met facetgeslepen spiegelglas omstreeks 1890, lijst beschadigd 91x47cm Cond:R
Twee antieke breistoelen, Engeland omstreeks 1880, recentelijk vakkundig gestoffeerd, in goede staat 77x63x58cm. Cond:G
Negentiende eeuwse notenhouten spiegel met florale intarsia in goede staat 60x60cm.
Mooi Engels eikenhouten schrijfsecretaire, stijlmeubel 20e eeuw, in zeer goede staat, mooie patina, compleet met sleutels 112x84x50cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Hollandse mahoniehouten spinnekoptafel, in zeer goede staat recentelijk professioneel gerestaureerd, 73x106x73cm. Cond:G
Antiek houtgestoken bordenrek en houtgestoken kapstok, met leeuwenkoppen en florale decors omstreeks 1880, 102x124cm. Cond:G
Grote houtgestoken kapstok 19e eeuw met leeuwenkoppen en druivenranken, 104x50x10cm Cond:G
Grote antieke spiegel omstreeks 1910 met facetgeslepen spiegel, kleine beschadigingen 134x98cm. Cond:R/G
Oude pallisanderhouten renaissance stijl kussenkast, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw in goede staat, met schappen en lades 182x168x67cm. Cond:G
Negentiende eeuwse mahoniehouten spinnekoptafel, Holland omstreeks 1860, in goede staat 77x107x130cm.
Vier oude stoelen, 1x armleunstoel 20e eeuw met petit point stoffering, 3x Louis Phillipe stoelen, 93x50x45cm en 86x65x50cm Cond:G
Houten bloemtafel met binnenbak, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 49x53ø Cond;G
Wortelnoten barock secretaire, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat, lichte fineerschade, met bronzen beslag 104x78x54cm. Cond:R/G
Negentiende eeuws rood gelakte empire penantkast met volle zuilen en vergulde messing capitellen, in goede staat 94x52x109cm.
Antieke Engelse eikenhouten opklapbare butlertray, omstreeks 1900 in goede staat 87x27ø Cond:G
Achttiende eeuwse Twentse eikenhouten dekenkist kist, met zadeldeksel, en origineel slot, in goede staat 83x153x71cm
Engelse mahoniehouten sidetable met grote lade, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat 83x53x162
Antieke halspiegel, omstreeks 1900 met facetgeslepen spiegel, in goede staat 125x70cm.
Twee Louis Quinze stijl stoelen met mooie biedermeier stoffering, groene beschildering, op wielen 78x76x62cm. Cond:G
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten jalouzie kastje met lade en hoge poten(Louis seize) minimale fineerschade 70x49x34cm. Cond;G
Franse antieke notenhouten buffetkast omstreeks 1880 met volle zuilen en mooi snijwerk in de deuren, 230x144x46cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Hollandse mahoniehouten penantkast met etagiere, lichte fineerschade, 155x94x52cm Cond:R/G
Engelse antieke mahoniehouten kapspiegel omstreeks 1870, met twee houders en deksels, in goede staat 66x53x21cm. Cond:G
Antieke 19e eeuwse Engelse eikenhouten secretaire met mooie patina in goede staat 96x41x76, Cond:G
Vier antieke 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe stoelen met Biedermeierstijl stoffering, in goede staat 97x50x40cm.
Engelse stijl mahoniehouten schrijfbureau met 5 lades en bronzen beslag, staande op hoge klauwpoten, 2e helft 20e eeuw, blad heeft krassen. 78x79x149cm. Cond:R/G
Duitse mahoniehouten Jugendstil tafel ca. 1900 met intarsia (rondom floraal) en messing poot-uiteinden, 80x83x126cm. Cond.: G
Antieke eikenhouten 2-delige lessenaar met onderkast ca. 1900, 125x88x122cm. Cond.: G
Rozenhouten empire stijl vitrinekast met bronzen beslag en kariatijden, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw 190x106x45cm. Cond.: G
Zwarte Tibetaanse trappenkast, geheel is met diverse figuren gedecoreerd, kast is tweezijdig te gebruiken. 154x162x35cm. Cond:G
Hollandse eikenhouten 4-deurs kussenkast naar oud voorbeeld (neo-renaissance), 2e helft 20e eeuw 163x125x50cm. Cond.: G
Noord Duitse 19e eeuwse Barok stijl schrijfsecretaire met orgelgebogen laden en bronzen beslag ca. 1880, 105x60x105cm. Cond.: G