Arnout van Gilst 1898-1982, winters stadsgezicht met figuren, olieverf op linnen 36x50cm. Cond:G
Zeldzame 16e-17e eeuwse gravure Arcus Lucii Septimii Severei Augustii in Region Fori Romani Amstelodami Apod Detri Mortier. Waarschijnlijk door Johannes Blaeu, gravure op papier. 62x50cm. Cond:G
Arnout van Gilst 1898-1981 boereninterieur met familie aan het eten, olieverf op linnen 53x37cm. Cond:G
Antoon Kruysen 1898-1977 stilleven met groentes, olieverf op linnen 46x38cm. Cond:G
Jahn omstreeks 1940, Duitse school, visser bij petroleumlamp, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G
Ongesigneerd 18e eeuw wandelaars met heilige in landschap, olieverf op paneel 10,5x12,3 Cond;R/G
Ongesigneerd omstreeks 1900, Hollands wintergezicht met ijspret, olieverf op paneel. Cond:R/G 28x24cm.
Gesigneerd Cirneille, naar Corneille, abstracte figuratieve voorstelling, olieverf op linnen 60x50cm. Cond:G
Gerard Krol 1882-1950 Enschede, Aamsveen, olieverf op paneel 54x46cm. Cond:G
Monogram S.V.B '78 naieve school Duitsland, Duits markt tafereel, olieverf op linnen. 30x35cm. Cond:G
Schilderij, Den grooten man is niets te klein. 1697 Pieter Baas, man in 17e eeuws interieur, voorstellend Tsaar Peter de Grote (huis Zaandam), olieverf op linnen 65x55cm Cond:R/G
Max Brünning 1887-1968 Duitse school, dame geeft bloem water, ets op papier 34x22cm. Cond:R/G
Jeroen Damstra omstreeks 1930, poldergezicht met boerderij en boer, olieverf op paneel 24x18cm. Cond:G
Berry Brugman 1915-1996 Almelo, Christus met handoplegging, olieverf op linnen 40x60cm. Cond:G
Reinier Peynenburg 1884-1968 elegante dame, olieverf op linnen 198x100cm. Cond:G
Henk Poeder 1964, Hollandse havenplaats, olieverf op paneel. 106x70cm. Cond:G
Paul Webers Duitse school 1823-1916, schaap in landschap, olieverf op linnen 28x21cm. Cond:G