Seidel 1923, Duitse school, stilleven met wild, fruit etc. olieverf op linnen, 93x86cm. Cond:G
G. Anrooij? omstreeks 1970 impressionistisch stadshavengezicht, olieverf op linnen. 80x100cm.
L. Gorringer 2e helft 20e eeuw, stadsgezicht met tram, olieverf op paneel. 13x18cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd Modern kunstwerk met tekst, gemengde techniek op paneel 61x32cm Cond:G
Ongesigneerd 20e eeuw portret Duitse soldaat, olieverf op linnen 42x30cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1900, Hollands winters stadsgezicht met vele figuren, olieverf op linnen 87x52cm. Cond:G
Picasso 1.8.57, handgesigneerd, strandvoorstelling, 27x37cm. Lithografie op papier
Ongesigneerd 19e eeuw, zeilboten voor klippen, olieverf op paneel 22x16cm Cond:G
Cornelis Snoeijerbosch, Zutphen 1891-1955, portret oude man met baard, olieverf op paneel, 40x48cm. Cond:G
Cornelis Snoeijerbosch 1911, landschap bij nacht met kruisiging, olieverf op linnen 40x60cm. Cond:G
C.A. van Diggelen omstreeks 1920, landschap met sprokkelhout, zoekende boer, olieverf op linnen 50x40cm. Cond:R/G
Henk Bos 1901-1979 stilleven met porseleinen kan sinaasappelen en fles, olieverf op linnen 40x45cm. Cond:G
C. Cornelisz, 21e eeuw, stilleven met citroen, tin en kersen, olieverf op paneel, 13x18cm. Cond:G
C. Cornelisz, 21e eeuw stilleven met Chinese kom en pruimen, olieverf op paneel, 13x18cm. Cond:G
Walter Kolb omstreeks 1930, Duitse school, vaas met bloemen, olieverf op linnen 37x50cm. Cond:G
H. van Langen 1874-1946, boerin met kind in interieur, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1900 vrouw op landweg, olieverf op paneel. 21x24cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1800, portret van een priester(op koper) olieverf op paneel 21x18,5 Cond:G
Pendant Friedrich Gumsheimer, Duitse school omstreeks 1900, 1 See bei Elmau Tirol, 2 Hechtsee bei Kufstein, olieverf op paneel 25x15cm.Cond:G
Ongesigneerd 19e eeuw, herenportret met boek, olieverf op linnen 41x34cm Cond:G