Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

30. Oktoberveiling 2016

Versteigerung am Freitag, 14. Oktober 2016 ab 16:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Schilderij A.M vd MM 1879
Ergebnis: 75 EUR

A.M vd M.M 1879 Hollands landschap met knotwilgen en vee, olieverf op paneel 23x32cm Cond;G

Schilderij, naar van Gestel
Ergebnis: 70 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900, waterlissen, mogelijk Leo Gestel, olieverf op linnen 26x33cm. Cond:G

Fr. Melchers, litho
Ergebnis: 70 EUR

Fr. Melchers '77 Duitse school, 2 Italiaanse figuren, litho op papier. 19-30cm. Cond:G

Schilderij, Ch. de Petit
Ergebnis: 70 EUR

Charles Petit omstreeks 1900, boerderij met boerenvrouw en kippen, olieverf op paneel, 22x15 cm Cond:G

2 Engelse prenten, 19e eeuw
Ergebnis: 70 EUR

Twee antieke Engelse prenten in originele lijst met zwarte passepartout, 1- a visit to the boardingschool 2- a visit to the child at nurse, kleien vochtvlekjes, steendruk op papier 48x40cm. Cond:R/G

Portret vissersman
Ergebnis: 70 EUR

Portret vissersman, onduidelijk gesigneerd, olieverf op paneel 24,5x20cm. Cond:G

Onduidelijk gesigneerd, Duitse School
Ergebnis: 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd, verso Düsseldorf, Duitse school, vissersboten op zee, olieverf op linnen. 50x60cm. Cond:G

Ton Ancone Lutterzand
Ergebnis: 70 EUR

Ton Ancone (Oldenzaal) Lutterzand, olieverf op paneel 40x60cm. Cond:G

Ongesigneerd portret
Ergebnis: 70 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1930, damesportret, verso Theo Guillery, olieverf op linnen.40x51cm. Cond:G

Onduidelijk gesigneerd, 19e eeuw
Ergebnis: 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1880 besneeuwd landschap met wandelaar, olieverf op linnen 46x36cm. Cond:R

Hong Fan, meisje met zonnebril
Ergebnis: 70 EUR

Hong Fan 2006, meisje met minirok en zonnenbril, olieverf op linnen 60x90cm. Cond:G

Ongesigneerd Duitse School, 19e eeuw
Ergebnis: 67 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw Duitse school, verso Nachlass, Kunstmaler Gustav Kinkelin gemeinde schopfloch, olieverf op paneel 25x20cm. Cond:G

Ikoon
Ergebnis: 65 EUR

Ikoon, Christus Pantokratoricoon (albeheerser) Russische volkskunst. 13,5x19cm.

Schilderij, strandje
Ergebnis: 65 EUR

Francine, 21e eeuw, strandgezicht met figuren, olieverf op paneel, 13x18cm. Cond:G

Schilderij, stilleven
Ergebnis: 60 EUR

Ongesigneerd stilleven met fruit, olieverf op paneel. Cond:G

Japanse houtsnede
Ergebnis: 60 EUR

Japanse houtsnede

Schilderij met boot
Ergebnis: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1940 zeilboten op meer, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G

Schilderij, Dispo
Ergebnis: 60 EUR

George Jan Dispo senior, omstreeks 1950 Amsterdam zuiderkerk, olieverf op paneel 13x18cm. Cond:G

Schilderij koeien in landschap
Ergebnis: 60 EUR

J.H Coster Almelo 1846-1920 Apeldoorn, landschap met boerderij, koeien en boerin, olieverf op linnen 39x52cm. Cond:G

Onduidelijk gesigneerd
Ergebnis: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd, abstracte compositie, ingekleurde ets op papier 52x38cm. Cond;G

Schilderij, M. Labarde, boten in haven
Ergebnis: 60 EUR

M. Labarde, Franse plezierboten in haven. olieverf op linnen 72x61cm Cond:G

Schilderij met roos, Annelies ter Kuile
Ergebnis: 60 EUR

Annelies ter Kuile, roos, acryl op linnen 70x70cm. Cond:G

Schilderij 't schilt in Rijssen
Ergebnis: 60 EUR

G.Kwintenberg, kerkgangers bij kerk, olieverf op linnen. 18x24cm. Cond;G

Ingeborg Böings
Ergebnis: 60 EUR

Monogram J.B. Duitse school, verso etiket Ingeborg Böings Berlin, Schlucht an der Gornergratbahn, olieverf op paneel 48x63cm. Cond:G