Ongesigneerd omstreeks 1880 Duitse school, verso etiket Rölandsen Duits riviergezicht met kasteel, olieverf op paneel 28x18cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, oude vissersman spelend met kinderen, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G
Vier werken van J.A Smit, lithografie '99, tulpen, lithografie op papier 27x27cm.
Twee x W.Wassenaar 1873-1956, distels, etsen op papier 23x17cm. Cond:G
Monogram P.H. omstreeks 1920, porseleinen vaas met bloemen, olieverf op linnen. 64x72cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1900, herenportret, olieverf op paneel, 28x35cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1980, zeilboten op zee, olieverf op linnen 60x50cm Cond:G
Hans Clausen 1896-1972 Duits havengezicht, aquarel op papier 47x35cm Cond:G
Ongesigneerd 20e eeuw, winters landschap met ijspret, olieverf op paneel 20x25cm. Cond;G
Rapallo? 1874, baay met kasteel aquarel op papier 24x17cm. Cond:G
F.J Ketelaar '42, korf met bloemen, olieverf op linnen. 60x80cm. Cond:R/G
Pendant martens 20e eeuw, landschap met boerderij en opvlioegende eenden, 17x13cm. olieverf op paneel. Cond;G
Ongesigneerd omstreeks 1950, damesportret, gaatje in doek, Cond:R
G.Gabriel omstreeks 1920, zeilboten op zxee, olieverf op linnen 66x42cm. Cond:G
Drie antieke landkaarten 17e-18e eeuws, nieuwe kaart Schieland, Bergen op zoom, Dijkgraaf 16-24cm gravures op papier Cond:G
Kothmair, Duitse school, tirolerman met tabakspijp wijn en speelkaarten, olieverf op paneel 21x14cm. Cond:G
C. Neuhaus omstreeks 1940, stilleven vaas met rozen, olieverf op paneel 43x36cm. Cond:G
Drie x 19e eeuw, ingekleurde ets, blauw barocke voorstelling(scheurtje), ovaal aquarel bloemen, licht wormbeval, gravure ODERDSSEN 45x56cm.
Gesigneerd Th. de Bock omstreeks 1900, olieverf op paneel 20x15cm, Cond:G