Arnout van Gilst 1898-1982, winters stadsgezicht met figuren, olieverf op linnen 36x50cm. Cond:G
Zeldzame 16e-17e eeuwse gravure Arcus Lucii Septimii Severei Augustii in Region Fori Romani Amstelodami Apod Detri Mortier. Waarschijnlijk door Johannes Blaeu, gravure op papier. 62x50cm. Cond:G
Arnout van Gilst 1898-1981 boereninterieur met familie aan het eten, olieverf op linnen 53x37cm. Cond:G
Theo van Oorschot Schijndel 1920-1989 s'hertogenbosch, landschap met boerderij en schapen, olieverf op paneel 36x31cm Cond:G
Antoon Kruysen 1898-1977 stilleven met groentes, olieverf op linnen 46x38cm. Cond:G
Jahn omstreeks 1940, Duitse school, visser bij petroleumlamp, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G
Ongesigneerd 18e eeuw wandelaars met heilige in landschap, olieverf op paneel 10,5x12,3 Cond;R/G
Ongesigneerd omstreeks 1900, Hollands wintergezicht met ijspret, olieverf op paneel. Cond:R/G 28x24cm.
Grote 18e eeuwse gravure le marcle aux herbes D'Amsterdam, dedie a monsieur blondel de gagny a Paris chez le bas graveuret, pensionairre du Roy, rue de la Hape(vouw rechter bovenhoek), gravure op papi...
Gesigneerd Cirneille, naar Corneille, abstracte figuratieve voorstelling, olieverf op linnen 60x50cm. Cond:G
Gerard Krol 1882-1950 Enschede, Aamsveen, olieverf op paneel 54x46cm. Cond:G
Monogram S.V.B '78 naieve school Duitsland, Duits markt tafereel, olieverf op linnen. 30x35cm. Cond:G
B.H Bolink 1876 Deventer-Enschede 1950 vaas met bloemen, olieverf op paneel. 32x40 Cond:G
Schilderij, Den grooten man is niets te klein. 1697 Pieter Baas, man in 17e eeuws interieur, voorstellend Tsaar Peter de Grote (huis Zaandam), olieverf op linnen 65x55cm Cond:R/G
Peter van den Braken 1896-1979, bloemen, olieverf op paneel 21x15cm Cond:G
Max Brünning 1887-1968 Duitse school, dame geeft bloem water, ets op papier 34x22cm. Cond:R/G
Jeroen Damstra omstreeks 1930, poldergezicht met boerderij en boer, olieverf op paneel 24x18cm. Cond:G
Albert Wessels Rijssen 1938-2010, stalinterieur met paarden en spreuk, olieverf op linnen, 60x80cm. Cond;G
Berry Brugman 1915-1996 Almelo, Christus met handoplegging, olieverf op linnen 40x60cm. Cond:G
Reinier Peynenburg 1884-1968 elegante dame, olieverf op linnen 198x100cm. Cond:G
Johannes Eerdmans 2e helft 20e eeuw stadgezicht met wandelende figuren, olieverf op paneel 13x18cm. Cond:G
Henk Poeder 1964, Hollandse havenplaats, olieverf op paneel. 106x70cm. Cond:G
Paul Webers Duitse school 1823-1916, schaap in landschap, olieverf op linnen 28x21cm. Cond:G
Ongesigneerd 19e eeuws portret van een heer, later op paneel gezet, olieverf op linnen. 100x77cm. Cond:R/G
Ongesigneerd 19e eeuw dame in klederdracht, mooie kwaliteit, olieverf op paneel 26x21 Cond:G
C. Kimmel 1850. 1804-1877 bosgezicht met wandelaars, aquarel op papier 30x43cm. Cond:G
Drie antieke ingekleurde gravures, gezichten op Dokkum, gravures op papier 11-24cm. Cond:G
Berry Brugman 1915-1996 Almelo, ongesigneerd, Christus met figuur en handoplegging 44x58cm. Pastel op papier. Cond:G
Oude oleografieen in gouden lijst omstreeks 1980 met Engelse voorstellingen John Constable. In goede staat 100x70cm.
T.L Grote, omstreeks 1900, waterpartij met eenden, olieverf op linnen 70x100cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, interieur moeder met kind, olieverf op paneel 17,5x13cm. Cond:G
Kamiel Mees 1948 Brussel, stilleven met pruimen en glas, olieverf op paneel 40x30cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1900,verso Landungsbrücke bei Vlissingen, overgang Vlissingen Engeland met stoomboot, olieverf op linnen 39x31cm Cond:G
Ritter of Rüter onduidelijk, Duitse school omstreeks 1930, buste naakte dame, olieverf op linnen 50x40cm. Cond:G
C. Cornelisz, 21e eeuw, stilleven met perzikken, olieverf op paneel, 13x18cm. Cond:G
Johannes Eerdmans 2e helft 20e eeuw Hollands stadsgezicht met figuren, olieverf op paneel. 18x24cm. Cond:G
Johannes Eerdmans 2e helft 20e eeuw, romantische voorstelling, tonnenmaker met figuren, olieverf op paneel 13x18cm. Cond:G
Anton Pieck (handgesigneerd) het veerhuis te Overschie, lithografie op papier, 21x18cm. Cond:G
Bernard Schregel Fecit 1870-1956 Den Haag, boerderij aan beek, olieverf op linnen 41x27cm. Cond;G
Jan Kruysen 1874-1938, landschap met berkenboom, olieverf op paneel 34x24cm. Cond:G
Ad Kikkert 1914, staatsbeeld op plein, aquarel op papier 42x53cm. Cond:G
Jan Kruysen 1874-1938, landschap met boerderij, olieverf op paneel 34x27cm Cond;G
Peter van den Braken 1896-1979 boerderij in de winter, olieverf op paneel 16x16cm. Cond:G
Peter van den Braken 1896-1979, landschap met boerderij, olieverf op paneel 26x13cm Cond:G
Maria de Ruiter- de Wit Breda 1947, schilderes schildert naaktmodel, gemengde techniek op linnen 70x100cm. Cond:G
Harry Winkler 1923 Duitse school, oosters stadsgezicht, olieverf op linnen 50x100cm. Cond:G
Th. Her 1893 (1838-1892) Duitse school, bospad bij Nymphenburg, Gouache op papier. Cond:G 35x53cm.